سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18458
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امیدآفرینی‌های روحانی قابل تقدیر است/سطح عملکرد مجریان مرد برنامه نازل بود
Print This Post

خبرگزاری تسنیم: عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با اشاره به گفت‌‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور گفت: بنده معتقدم که این گفت‌و‌گو در کنار تمامی نقاط قوت، ارزش رسانه‌ای زیادی نداشت، به طوریکه نتوانست اطلاع‌رسانی همه جانبه داشته باشد.

سید رمضان شجاعی کیاسری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم در ارزیابی نسبت به گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور، گفت: نکته مثبت و قابل توجه گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور که شب گذشته از رسانه ملی پخش شد، این بود که وی در ارائه گزارش عملکرد 100 روزه دولت یازدهم فضای امید آفرینی را در حوزه اقتصادی در جامعه ایجاد کرد که جای تقدیر دارد.

وی افزود: آقای روحانی شب گذشته در بخش دیگری از ارائه گزارش عملکرد 100 روزه دولت به انسجام بین قوا اشاره کرد که بنده معتقدم سخنانش تأثیر بسزایی در ایجاد وحدت ملی داشته و می‌تواند نقش تعامل بین قوا را بیشتر کند، اما بهتر بود مسائلی که در مورد وزارت ورزش مطرح شده بود را، عنوان نمی‌کرد.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس ضمن تقدیر از موضع‌گیری‌های رئیس جمهور نسبت به رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: آقای رئیس جمهور موضع‌گیری‌های سنجیده و مناسبی نسبت به رژیم صهیونیستی و آمریکا داشت که می‌تواند در تقویت جایگاه دولت یازدهم در عرصه ملی و بین‌المللی مؤثر باشد. بنابراین بنده از آقای روحانی به دلیل  موضع‌گیری‌هایش نسبت به رژیم صهیونیستی و آمریکا تشکر می‌کنم.

شجاعی‌کیاسری در ادامه به نحوه اجرای برنامه توسط 3 مجری اشاره و تأکید کرد: بنده معتقدم که خانم سپانلو سؤالاتش جدی‌تر بود، اما 2 مجری دیگر برنامه سؤالاتشان خیلی جدی نبود و بیشتر جنبه تعارف داشت، اما بهتر بود که مجریان برنامه سؤالت عمقی‌تر و چالشی‌تری مطرح می‌کردند تا برنامه‌های دولت بیشتر برای مردم تبیین شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش به انتقاد از برخی سخنان رئیس جمهور در ارائه گزارش عملکرد 100 روزه پرداخت و گفت: به نظر بنده بهتر بود که آقای روحانی گزارش بیشتر و جامع‌تری از عملکرد 100 روزه دولت به مردم ارائه می‌کرد، زیرا اگر منصف باشیم، در دولت قبل نیز اقدامات مثبتی انجام شده که بهتر است در آینده مدنظر قرار گرفته و از سیاه‌نمایی جلوگیری شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه اظهارداشت: بهتر بود که مجریان برنامه در مورد مشی شعار اعتدال‌گرایی در دولت یازدهم سؤالاتی را از رئیس جمهور می‌پرسیدند، زیرا در حال حاضر در چینش نیروهای دولت از ظرفیت‌های اصولگرایی استفاده نشده که این می‌توانست از سوی مجریان برنامه مورد سؤال قرار گیرد.

شجاعی‌کیاسری تأکید کرد: بنده معتقدم که این گفت‌و‌گو در کنار تمامی نقاط قوت، ارزش رسانه‌ای زیادی نداشت، به طوریکه نتوانست اطلاع‌رسانی همه جانبه داشته باشد. البته بهتر است این موضوع در دوره‌های بعدی ارائه گزارش از سوی رسانه ملی مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان ضمن مثبت ارزیابی کردن ارائه گزارش از سوی رئیس جمهور به مردم و در دوره‌های متوالی، خاطر نشان کرد: به اعتقاد بنده به کار بردن واژه‌هایی از قبیل اینکه برخی تصمیمات “سرهنگی” اتخاذ می‌شود در شأن دولت و رئیس جمهور نیست و باعث خدشه‌دار شدن جایگاه این قشر از جامعه در نزد افکار عمومی می‌شود که به آقای روحانی پیشنهاد می‌کنم این مسئله را مدنظر قرار دهد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار