سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18462
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نسبت فامیلی عضو جبهه پایداری با وزیر روحانی
Print This Post
سخنگوی سابق جبهه پایداری انقلاب اسلامی دلایل سه‌گانه‌ای را برای استعفایش از سخنگویی این جبهه برشمرد و تاکید کرد که استعفایش هیچ ارتباطی به حضور یکی از نزدیکانش در دولت ...

سخنگوی سابق جبهه پایداری انقلاب اسلامی دلایل سه‌گانه‌ای را برای استعفایش از سخنگویی این جبهه برشمرد و تاکید کرد که استعفایش هیچ ارتباطی به حضور یکی از نزدیکانش در دولت یازدهم ندارد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛امیرحسین قاضی‌زاده اظهار کرد: در حال حاضر فضا تغییر کرده دیگر فضا انتخاباتی نیست و به گفتمانی تبدیل شده است.

وی افزود: برخی از طرفداران دولت که البته آنها خود را طرفدار دولت می‌نامند و هنوز دولت نسبت خود را با آنها تعیین نکرده است، در روزنامه‌ها و مطبوعاتشان به طرح برخی شبهات می‌پردازند. همچون کاری که در دوره اصلاحات در مورد عاشورا کردند آنها اکنون شبهاتی در مورد غدیر و حضرت زهرا (س) مطرح کردند. با توجه به این موضوع و با عنایت به رویکرد گفتمانی جبهه پایداری به عنوان رویکردی مکتبی و اعتقادی نیاز بود که سخنگوی تسلط کامل به اسلام داشته باشد تا بتواند به این شبهات پاسخ دهد.

این عضو شورای مرکزی جبهه پایدای اسلامی در ادامه گفت:براین اساس لازم بود کسی سخنگوی باشد که احاطه‌اش به اسلام بیشتر باشد. بنده مقلد صرف هستم و حداکثر فردی هستم که شاید کمی از سیاست بفهمم. همه جا نمی‌توانم بروم و مسائل را با دوستان برای پاسخ مطرح کنم به همین دلیل ممکن بود در مواردی با توجه به دانشم به عنوان سخنگو اظهارنظرهایی بکنم که درخور جبهه نیست.

قاضی‌زاده مشغله زیادی کاری برای پرداختن به امور نمایندگی را به عنوان دومین دلیل استعفایش از سخنگویی جبهه پایداری مطرح کرد و افزود: بنده نماینده مجلس هستم و پیش می‌آید که حتی یک هفته در حوزه انتخابیه‌ام باشم به همین دلیل نمی‌توانستم مدام در جلسات حضور داشته باشم که این در به روز بودن انتقال اخبار تاثیر منفی گذاشته بود.

وی در توضیح سومین دلیلش برای استعفا از سخنگویی جبهه پایداری گفت: بنده نماینده مجسل هستم و ممکن بود از این منظر اظهارنظرهایی انجام دهم که سخنگو بودنم تاثیری بر این اظهارنظرها می‌گذاشت مثلا نظری از بعد شخصیت حقیقی یا نمایندگی مجلس مطرح می‌کردم که چون سخنگو بودم به عنوان نظر جبهه تلقی می‌شود. این عوامل باعث شد تا دوماه پیش ازدوستان بخواهم که بنده را از سخنگوی معاف کنند که این اتفاق افتاد.

این عضو شورای مرکزی جبهه پایدای اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا استعفایش از سخنگویی جبهه پایداری ارتباطی با حضور یکی نزدیکانش به عنوان وزیر بهداشت در دولت یازدهم دارد، گفت: هیچ ارتباطی وجود ندارد ما هرکدام شخصیت مستقلی داریم ما فامیل بزرگی هستیم و خدا را شکر همه آدم‌های موفقی هستند که سلایق سیاسی مختلفی دارند در فامیل‌مان از اصلاح‌طلب دو آتیشه تا اصولگرای دو آتیشه حضور دارند که با هم مسالمت‌آمیز زندگی می‌کنیم و به جای خود اظهارنظر می‌نماییم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار