سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1850
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۱۲۸ نظر
خانه » اخبار برتر » آل کاظمی،چراغیان،رستمیان، عزیزی و حسینی فرد صلاحیتشان تأیید نشد؛ مرادی، محمدی و قاسم پور تأیید صلاحیت شدند/ 10 داوطلب در عرصه باقی ماند
Print This Post
اعلام نتیجه بررسی صلاحیت ها در وقت های اضافه؛
سرویس سیاسی- نتیجه بررسی صلاحیت و رسیدگی به شکایات داوطلبان ردصلاحیت شده مرحله اول بررسی صلاحیت ها،از سوی هیئت نظارت استان به فرمانداری دلفان ابلاغ شد. به گزارش سلام دلفان پس ...

سرویس سیاسی- نتیجه بررسی صلاحیت و رسیدگی به شکایات داوطلبان ردصلاحیت شده مرحله اول بررسی صلاحیت ها،از سوی هیئت نظارت استان به فرمانداری دلفان ابلاغ شد.

به گزارش سلام دلفان پس از کش و قوس های فراوان و انتظار طولانی داوطلبان و هوادارانشان و در حالی که نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان مجلس نهم حوزه انتخابیه دلفان و سلسله در موعد مقرر(یکم بهمن) اعلام نگردید، بالاخره این امر رخ داد و نتیجه  از سوی هیئت نظارت استان لرستان به فرمانداری دلفان ابلاغ و فرمانداری دلفان نیز آنها را به صورت محرمانه به داوطلبان ارائه نمود.

بر اساس اخبار غیر رسمی آقایان علی آل کاظمی، علی رستمیان و خداداد عزیزی رد صلاحیت، علی چراغیان و سیدحمزه حسینی فرد عدم احراز صلاحیت (صلاحیتشان تأیید نشده) و مراد مرادی، محمّد محمّدی و حمیدرضا قاسم پور تأیید صلاحیت شدند.

از این بین، آقایان کاظمی و رستمیان برای دومین باری است که ردصلاحیت می شوند(هم از سوی هیئت اجرایی شهرستان و هم از سوی هیئت نظارت استان) و آقایان چراغیان و عزیزی(از نورآباد) و حسینی فرد(از الشتر) که توسط هیئت اجرایی شهرستان تأیید صلاحیت شده بودند در این مرحله صلاحیتشان تأیید نشد. همچنین سه داوطلبی (مرادی،محمّدی و قاسم پور) که در مرحله اول ردصلاحیت شده بودند در این مرحله تأیید شدند.

با این حساب، تنها سه داوطلب از نورآباد (حوزه اصلی انتخابات) به نام های مرادی، عبداللهی و محمّدی و از الشتر (حوزه فرعی) هم آقایان توحیدی، سوری، احمدی،طاهری نیا،قاسم پور، کریمی راد و ابدالی حسنوند در عرصه باقی مانده اند و این تعداد که در پایان ثبت نام 18 نفر بودند،به عدد 10 کاهش یافت. البته اسامی نهایی نامزدها 4 اسفند اعلام می گردد.

گفتنی است داوطلبان ردصلاحیت شده، از زمان ابلاغ نتیجه به آنان، به مدت 24ساعت فرصت دارند تا اعتراض خود را به هیئت نظارت استان ارائه نمایند و نتیجه بررسی اعتراضات آنان 20 بهمن اعلام می گردد.

چنانچه هر کدام از این داوطلبان که اسمشان به عنوان “ردصلاحیت شده” آمده است، تکذیبیه ای در خصوص خبر ردصلاحیت  خود  داشته باشند، سلام دلفان حاضر به انتشار آن است.

 1. نویسنده دیدگاه: حقيقت
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۷:۵۳

  حقيقت هميشه خود را اشكار مي نماياند و نفاق و فتنه تا اخر نمي تواند چهره خود را پنهان نمايد. خيلي خوب شد كه اين بار زود پرده از روي چشمانتان كنار رفت و حقيقت را در فضاي غبار آلود مشاهده كرديد.

  • نویسنده دیدگاه: دلفان
   بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۵۳

   «حقیقت» کلمه سنگینیه بهتره با اون بازی نکنیم، اما واقعیت اینه که
   « هوا بس ناجوانمردانه آلوده است. »

   • نویسنده دیدگاه: محمد
    بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۵۰

    راستي ميدونيد چرا ال كاظمي كه تفسير قران مينويسه تاييد صلاحيت نشد ؟؟؟ جواب: عدم التزام به اسلام

    • نویسنده دیدگاه: یک محمد دیگه
     بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۴۵

     اگر آقای آل کاظمی برای من کتاب می نوشت، جوابت را می دادم. اما او در مورد امام علی(ع) در قرآن می نویسد؛ مطمئنم آنها جوابت را می دهند.

    • نویسنده دیدگاه: يه شهروند
     بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۰۱

     البته راست گفتي او (علي آل كاظمي) التزام به اسلام ناب محمدي دارد و علي وار زندگي مي كند ، اگر دنبال ماديات بود و يا قصد بيت المال را داشت تا حا لا ميتوانست يكي از بهترين افراد ثروتمند باشد ! او به جاي مال اندوزي دنبال كسب علم و معرفت است و جواب انشاي معلم دوره ي دبستان خود را اينگونه داده است : آري علم بهتر از ثروت است و راه هاي رسيدن به ثروت زياد است …!

   • نویسنده دیدگاه: ali
    بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۳۲

    هرچي فكر ميكنم نميدونم چرا صلاخيت فردي مثل آل كاظمي بايد رد شه كاش برگه اي كه دليل عدم صلاحيت ايشون توش ذكر شده منتشر ميشد برخي ميگن حمايت از خاتمي و نطق هاش در مجلس پنجم عده اي هم ميگن همراهي با كروبي در انتخابات88 فرض كنيم ايشون به كروبي يا موسوي راي دادن مگه اون موقع اين افراد تاييد صلاحيت نشده بودن ؟كاش دليل بهتري براي رد صلاحيت همچين شخصيتي داشته باشن همه يادمون باشه قيامتي هست و حساب و كتابي به خدا پناه ميبريم بايد گفت هوا بس ناجوانمردانه سرد است

 2. نویسنده دیدگاه: ss
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۰۱

  درود بر محممدی حق به حق دار رسید .سلسله ولفان اتحاد اتحاد بار دیگر محمدی قهرمان. از طرف جوانان و نخبگان سلسله

  • نویسنده دیدگاه: گمنام
   بهمن ۱۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۳۳

   دوست عزیز شما نماینده همه ما جوانای الشتری نیستی.در ضمن نماینده نخبگان هم نیستی!نخبه و حمایت از …؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: ازطرف حمايت نخبگان
   اسفند ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۱۸

   چي حق به حق دار رسيد برا چي دروغ ميگي از طرف نخبگان اقاي بي sssssssssssss تو هم مثل … يه بي ٍٍٍsssssssssssssكه دور ور … ميچرخي طرف دار هاي… يه مشت الاف مفت خورندتا كي جهالت واقا خجالت داره … الشتر ونور اباد را … برات خيلي متاسفم يه كم واقع بين باش شايد  رشد كني

 3. نویسنده دیدگاه: امیر
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۵۰

  انصاف یعنی این،رسیدحق به حق دار ،موضوعی که در شهرستان دلفان در مرحله اول متاسفانه اتفاق نیفتاد،ودر آن ولائی ترین نیروها حذف شده بودند ،هیات محترم نظارت استان دست مریزاد وخسته نباشید

 4. نویسنده دیدگاه: جوانان نوراباد
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۱۱

  درود بر سوری کاندیدای خط رهبری

  • نویسنده دیدگاه: خندان
   بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۰۶

   درود بر مردم نوراباد اگر به كانديداي نورابادي بپيوندند نه اينكه خيانت كنند،خجالت داره بشيم زير مجموعه يه شهر 30هزار نفري!

   • نویسنده دیدگاه: علی..دانشجوی ولایت
    بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۵۶

    آقای خاک بر سر که میگید نباید زیر مجموعه شهر سی هزار نفری بشیم…

    هنوز تو افکار قبیله ای به سر میبرید…آدم اصلحی که 20 ساله تو مرکز برا بالا بردن شان سرزمینش خدمت کرده ..کسی که مدیر نمونه شد..کسی که جانباز 40 درصد جنگه..کسی که عاشق مردم و ولایته…کسی که تو لیست تحریم اتحادیه اروپاست…آیا رای دادن به این آدم یعنی رفتن زیر یوغ شهر 30 هزار نفری؟؟؟
    وا مصیبتا بر شما که ؟آدمو یاد صدر اسلام و ابوجهل میندازید
    وامصیبتا…

    • نویسنده دیدگاه: خندان
     بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۴:۰۷

     … سر تو ي دانشجو كه اينقدر شعورت پايينه كه فحش ميدي،از همين طرز فكر… توي دانشجو معلومه كه… .دانشجو:اولا بنده هيچ توهيني به اين آقا نكردم دوما به اون شهر 30هزار نفري هم توهيني نكردم سوما در طول سالهاي پيشين ثابت شده كه اصلح و غير اصلح اون شهر30هزار نفري بدرد شهر200هزار نفري ما نميخورند.كه اگه دلشون يه كم ميسوخت اين وضعيت ما نبود،دست آخر هم مطمئنم توي دانشجوي بي فرهنگ اهل … وگرنه اينجوري فيوزت نميپريد

  • نویسنده دیدگاه: پسر جهنمی
   بهمن ۲۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۵۵

   سلام دوست عزیز.قصد توهین به نظرتون رو ندارم ولی میشه بگید کی شما رو به عنوان نماینده جوانان نورآباد انتخاب کرده .فکر نمیکنم جوانان نورآباد شما رو تایید صلاحیت کنن !من خودم رو میگم که حاضر نیستم به شخصی رای بدم که توسط … و رفتن نمایندگانی چون حسنوند و حیدری مقدم و اکبری به من(نه به همه ی جوانان نورآباد)ثابت کرده که این آقایون الشتری کلیه امتیازات خوب مثل دانشگاه های آزاد و پیام نور رو برای الشتر بردن هرچند حالا ما هم صاحب این امکانات شدیم.ولی آیا همه ی نماینده های سابق که از طرف الشتر به مجلس رفتن سال بعدی تایید شدن1؟آیا …. نماینده اش بشه!؟به هر حال امیدوارم انتخاب خودتون رو به همه تعمید ندید .

 5. نویسنده دیدگاه: حمید
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۵۸

  ای کاش محمدی هم به مانند آل کاظمی دیگر تایید صلاحیت نمی شد…. من نمی دانم تا به کی این جریان دو قطبی باید بر سر مردم سلسله و دلفان سایه بیاندازد

 6. نویسنده دیدگاه: رحمان
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۰۶

  آخه چرا نمی ذارید نیروهای جوون و با سواد تر بیان به میدون به خدا دیگه خسته شدیم از دست شما یه خرده فرصه رو باز کنید بذارید دیگران نفصی بکشن

  • نویسنده دیدگاه: فرهاد
   بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۱۷

   البته انتخابات با جوان گرایی وبچه بازی بجایی نمی رسد ساحت مجلس نیاز به انسان های با سابقه وباتجربه وزینی چون حاج آقا محمدی دارد .
   البته این دوست باسوادمان کاش دوکلاس نهضت می خواند تا نفس را به صاد ننویسد واملای فرصت را اشتباه نمی نوشت

 7. نویسنده دیدگاه: آزاد
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۲۲

  باسلام مجدد . تبریک می گم خوب سانسور می کنید. لطف کنید اجازه ثبت نظرات را ندید. متشکرم

 8. نویسنده دیدگاه: همشهری
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۱۶

  إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۰۹

   خداوند در قران مي فرمايند ‹‹ و مكروا و مكرالله و الله خيرالماكرين ››

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۲۹

  بازم بدبخت شدیم

 10. نویسنده دیدگاه: احسان
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۱۷

  شاید مهم باشه به کی بدی اما مطمئناً مهم تر اینه که کی رای تو رو بشماره

 11. نویسنده دیدگاه: وبلاگ سیمای کوهدشت -علی خدایگان
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۲۴

  تاییدشدن حاج آقای محمدی اصولگرایان کوهدشت راخوشحال کرد.

  • نویسنده دیدگاه: دوست
   بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۱۵

   کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۲۲

   کدوم اصول واقعا متاسفم آیادخالت در کارحتی مستخدم ادارات وعزل ونصب آنهاوبازی با نان وآبروی افراداصول است

   • نویسنده دیدگاه: خندان
    بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۱۷

    آخه عزيز دل اگه اينا قدرت تشخيص اصول و فروع را داشتن كه وضعيت ما اين نبود،خودتو ناراحت نكن،از كوزه همان برون تراود كه دراوست.

 12. نویسنده دیدگاه: ........
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۶:۲۱

  تعید شدن نماینده اصول گرامحمدی رابه تمام شهروندهای عزیزتبریک میگویم

  • نویسنده دیدگاه: دلفان
   بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۴۴

   شانس ما از اونجایی کوره که:
   سرا[مدها]مون فقط گرای اصول رو می گیرن، اما همش به وصول می زنن!
   ضمناً تعید به معنای چشم زخم زدن می باشد. باور نمی کنی از 118 بپرس!

  • نویسنده دیدگاه: رضا
   بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۰۸

   (( تأیید )) را این طور می نویسند نه ((تعید)). البته جای تعجب نداره مثل …..

   • نویسنده دیدگاه: amin-mojtaba
    بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۴۵

    لطفا روحانیون رو تخریب نکنید…هرکس یه جورحرف میزنه…
    البته مهم نیت عمله تعیدوتایید باهم فرقی ندارن…اینم به نظرمن اشتباه تایپی بوده…

   • نویسنده دیدگاه: mehdi
    بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۲۸

    بسم رب شهدا و صدیقین
    نظر به اینکه چندی روز پیش اخبار رد صلاحیت آقایان عزیزی و چراغیان را شخصا پیگیری میکردم و اینکه این دو نفر در مرحله ی اول تایید شده بودن و این نکته نیز شایان ذکر است که بنده از دوستان صمیمی این دو نفر هستم مستنداتی هست که در پی نگاشته خواهد شد.
    اول اینکه این دو نفر از مدیران ارشد مملکتی هستند.و مجاهدت ها و ایثار گری های این دو عزیز بر هیچ کس پوشیده نیست ….
    اما دلایلی دیگر
    اقای چراغیان که همواره در مسند قدرت بوده و در صورتی که به مراجع رسمی رجوع شود در جایگاههای خدمتی خاص به این خاک و مرز در هر دوره ای خدمت نمده است حرف و حدیث هایی هست اما نمیشتوان بدون هیچ گونه استناد به آنها ارجاع کرد. و خداوند از داناترین است..
    ولیکن حرف حساب بنده با افرادیست که رد صلاحیت جناب آقای عزیزی را نگاشته اند و مهر زده اند که انشالله در مراحل بعدی در وب سایت شخصی بنده دلایل و اشخاص را با دلایل و مدرک بر همگان هویدا خواهیم نمود.
    هر چه در این فضای مجازی گشتیم هیچ اثری از مدیریت های ایشان نبود و لیکن بنده یکی از این مدیریتها را بدون اجازه ایشان در اینجا قید خواهم کرد تا مردم فهیم بدانند که کرم خونخوار روابط چگونه بر پیکره ما مردم افتاده و چرا روابط همواره بر ظوابط پیشی داشته
    و این هم به امید خدا و با تلاش این مردم بهبود خواهد یافت
    ایشان (اقای عزیزی) شخصا مسئول تایید صلاحیت و عقیدتی و سیاسی در استان نهران والبرز بوده اند
    ایشان چیزی تقریب بر 88ماه در جبهه حضور داشته اند و با اینکه یکی از افسران ارشد هستند چرا کماکان باید در مستاجری در تهران به سر ببرندو ایا اینها دلیلی بر صداقت نیست.
    هنوز هم گرد و غبار دوران جنگ بر ظاهر ایشان پیداست.
    چرا شخصی که جز خدمت و صداقت در کارنامه ندارند رد میشوند ولیکن آنهایی که پسرانشان در بند فلاکت هستند و خود مردم نیز میدانند که وچه هستند باید اینگونه باشند.

    چرا همواره گوش خود را باز میکنیم ولیکن چشمان خود را میبندیم و به صدای زیبای این پیر زن زشت گوش میدهیم.
    آیا اینان در محضر خداوند رستگارند و جوابی قانع کنند دارند.
    آیا دانسته این کار را انجام می دهند یا ندانسته
    آیا میدانند که نمی دانند و یا نمیدانند که میدانند
    در هر صورت بسیار ناراحت شدم که این موضوع را اینگونه نگاشتم.
    در هر صورت باید روحی دوباره بر کالبد این جامعه دمیده شود و جز با همیاری و همدلی نمیشود کاری کردو این زالوصفتان همچنان بر پیکر ما چنبره میزنند.
    باشد که افرادی که زالو بودنشان بر همه مشخص است از روی این کره خاکی پاک شوند.
    به قول آقای شهبازی خان و خانبازی تا کی
    چرا همواره افرادی خاصی دور بر نماینده های ما هستند
    چرا وچراهای گوناگون
    به هر حال این جنگ روانی که سر منشا آن نیز بر همه مشخص است انشالله تمام میشود و مردم با تمام قوا در این انتخابات شرکت می کنند و مشت محکمی بر دهان اسبداد و اسبداد گران میزنند
    باشد که خداوند همه را بیامرزد
    با تشکر از اینکه وقت گرانبهای شما را گرفتیم

  • نویسنده دیدگاه: كاوش
   بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۲۳

   اول املاي درست كلمه رو ياد بگير بعد نظر بده،تائيد درسته نه تعيد،البته ايرادي هم ندارد چون…

  • نویسنده دیدگاه: مصطفی قیاسی
   بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۱۴

   همه برا آقا میثم نوشتن” چون… “، نمیدانم معنی این “چون…” چیه ، بابا واضح بگید ما هم بدونیم.

   • نویسنده دیدگاه: مصطفی قیاسی(واقعی)
    بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۰۶

    با سلام خدمت همه دوستان.
    نه بنده ونه میثم پسرم،هیچ پیامی به سلام دلفان ندادیم…
    لطفا ماروتخریب نکنید…
    خدا رو خوش نمیاد برادران دینی خودتونو تخریب کنید…هرچی باشه ما همه شیعه عثنی عشری هستیم…
    ((خداوندرقرآن میگه:
    وقل رب ادخلنی مدخل صدق واخرجنی مخرج صدق…))
    انشاالله خدا قلوب مارو به راستی وصداقت منور کنه…

    • نویسنده دیدگاه: لک لک
     بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۱۹

     ار لکیم، ار لکیم، ار لکیم، برا یکیم

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۲۴

   عجب سوادی آقامیثم داره عین خودشه

  • نویسنده دیدگاه: گمنام
   بهمن ۱۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۳۶

   تایید درسته عمو!تعید غلطه…

 13. نویسنده دیدگاه: آی هوار
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۲۵

  شما را به خدا بنگرید چگونه آبروی اصولگرایان را میبرند چه کسی را به اصولگرا معرفی میکنند
  الله اکبر

 14. نویسنده دیدگاه: بدبخت
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۴۰

  آقایان سلام دلفانی عزیز بخدا میدانم برایتان دردسر دارد اما کمی جرأت بخرج دهید و حداقل پیام های درد مندانه مردم را خذف نکنید نترسید خدا با مظلومان است پیام قبلی که درمورد تأیید صلاحیت نفری با بیش از 40 مورد بود را بزنید حرف مردم است از چه میترسید

 15. نویسنده دیدگاه: iran zamin
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۵۲

  حاج اقای کهنه کار خوش اومدی ……..

 16. نویسنده دیدگاه: یک همشهری
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۰۰

  باسلام و خسته نباشید وتشکر از سایت خوبتون
  ویک تبریک ویژه به طرفداران حاج آقامحمد محمدی به خاطر تایید شدن ایشان.انشا اله تبریک های اصلی بمونه برای برنده شدن بعد از انتخابات.

 17. نویسنده دیدگاه: همشهری
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۰۱

  درو خدا بر قدرتمند ترین نماینده لرستان حضرت حجت الاسلام محمد محمدی غیور مرد و لایق ترین داوطلب این دوره از انتخابات.
  نفر اول :
  1- محمدی
  2- مرادی
  3- سوری
  4- عبدالهی
  زنده باد بر کسی که این حقیقت را قبول دارد

 18. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۲۰

  اعلام رد یا تایید صلاحیت داوطلبان طبق قانون محرمانه می باشد کردانندگان وب سایت سلام دلفان اصول حرفه ای خبرنگاری را زیر پا گذاشته وچه قبلا در ستون شنیده ها واکنون با درج خبر رد صلاحیت شده ها ……………….. لطفا امانتدار باشید

 19. نویسنده دیدگاه: مردی از تبار دلفان
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۲۸

  اقای همشهری دستت درد نکنه واسه پیامت واقع مصداق داره.

 20. نویسنده دیدگاه: بدبخت
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۴۰

  چرا نظرات را نمیزنید ، بخدا در مقابل زور وظلم باید ایستاد ، محکم باشید این سایت شما پر بیننده است بگذارید مردم به حقیقت پی ببرند

 21. نویسنده دیدگاه: محمود میگه
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۰۲

  معلوم شد قدرت محمدی در چه حده خدا بداد این مردم برسه

 22. نویسنده دیدگاه: یکی
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۱۱

  آقای مدیر سایت بزار همه حرف بزنن
  کم سانسور کن برادر
  البته نه نون خودتو آجر نکن
  تو هم هیاتی باش که صبح دولتت بدمد!!!

 23. نویسنده دیدگاه: دوست
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۱۳

  سلام خسته نباشید ، سری به وبلاگ میرملاس نیوز بزنید ، خالی از لطف نیست .حد اقل یک نظر سنجی درست وحسابی بزارید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۰۶

   دوستمان درست مي فرمايند مسيولين سايت سلام دلفان خسته نباشيد لطفا در سايت پر طرفدارتان نظرسنجي راجع به انتخابات مجلس نهم بگذاريد با تشكر

 24. نویسنده دیدگاه: محمد شاهیوندی
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۳۰

  من قصد ندارم کسی را تخریب کنم ولی از شما سوال دارم.جناب اقای محمدی چه کار مثبتی برای این دو شهر انجام داده.ایا بهتر نیست قومیت ها راکنار بزاریم و به کاندیدای اصلح رای بدهیم.

  • نویسنده دیدگاه: پاک باخته
   بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۴۸

   درود بر شما

  • نویسنده دیدگاه: سیدموسوی
   بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۳۷

   انسان باید چشم بینا داشته باشد تا حقایق را ببیند نورآباد وسلسله 4سال پیش راببیمید ومقایسه کنید 1-جاده های نورآباد به نهاوند هرسین خرم آباد وتمامی روستاهای سلسله ودلفان که حتی یک روستای خاکی وجود ندارد 2-چهار بانده شدن خرم آباد به نورآباد والشتر که مقدار زیادی از آن به پایان رسیده ودر سال آینده به اتمام می رسد3-سد بزرگ گاوشمار (معشوره)که دلفان را به قطب توریستی تبدیل خواهد کرد 3سد دیگر از جمله گام آسیاب تاج امیر باد آور 4-تصویب پالایشگاه نفت دلفان که بزودی کلنگ احداث آن به زمین زده می شود5- ایجاد 4دانشگاه بزرگ پیام نور-آزاد-علمی کاربردی ودانشگاه دولتی دلفان وهزاران هزار خدمت دیگر
   تا کور شود هرآنکه نتواند دیدن

   • نویسنده دیدگاه: عادل فردوسی پور
    بهمن ۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۳۳

    سلام بر دلفان وسلسله
    و نیز همشهری محترم آقای سید موسوی
    شما از مواردی صحبت کردید که اصلا در حد یک پیشنهاد هم نیست تا چه رسد به اینکه اجرای اونا رو به آقای … نسبت بدید مثل: پالایشگاه – سد تاج امیر – 4 خطه شدن راه خرم آباد هرسین و نهاوند “و بلعکس!!!! ” اگه دیدید سلام ما رو هم برسونید.
    در ضمن بقیه موارد نیز در زمان دیگر نماینده ها بوده مثل کلنگ احداث دانشگاه پیام نور دلفان که زمان آقای حسنوند زده شد.

 25. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۳۴

  فقط مي گويم خدا دير يا زود حق را به حق دار مي رساند نظرات را سانسور نكنيد

 26. نویسنده دیدگاه: مهدی اتیوند
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۳۹

  تو رو خدا به نماینده اصلح رای بدید اقای محمدی دیگه تموم شده

 27. نویسنده دیدگاه: taha
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۴۴

  مردم دلفان دعا کنید هر کی لایقه تایید بشه. با خودتون لج نکنید

 28. نویسنده دیدگاه: میلاد
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۱۲

  اندکی صبر سحر نزدیک است…
  من تا الان چندین پیام گذاشتم ولی دریغ از گذاشتن روی سایت
  سانسور تا عمق جانمان رخنه کرده است همچون سرمای نورآباد به امیدتأیید دوباره کاندیدهای دلسوز نورآباد

 29. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۱۳

  دیگه قرار نشد سانسور کنید

 30. نویسنده دیدگاه: بابا
  بهمن ۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۴۲

  بابا آب داد! خدا عقل داد ! اما كداميك از ما آبي كه از دست بابا گرفتيم رو درست مصرف كرديم و عقلي را كه خدا بهمون داد در راه اعتلاي انسانيت به كار برديم؟ گيريم كه اين طوري كه من ميگم نباشه اما تكليف وجدان چه ميشود !؟ وجدان همانند كفشهايمان نيست كه پس از تلاش روزانه شب هنگام آن را پشت در خانه ي عقل جا بذاريم ….

 31. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۷:۳۵

  امروز با شنیدن این خبر تایید صلاحیتها از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجیدم
  روسیاهی ماند برای ان کسانی که به بهانه واهی از روی شهدا و امام شهدا خجالت نکشیدند و یکی از دلسوزترین و خالصترین فرزندان امام را به خاطر کینه های شخصی رد صلاحیت کردند
  این ننگ تا قیامت بر چهره آنها ماند و دستشان برای همه رو گردید
  باش تا صبح دولتت بدمد

  • نویسنده دیدگاه: احمدرضا
   بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۰۲

   بسمه تعالی
   مردم ولایتمداردلفان باردیگر درصحنه ی انتخابات حاضرشده ومشت محکمی بردهان یاوه گویان غرب خواهند زد. ما جوانان دلفانی به صحنه آمده و رای خود را با نام حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدمحمدی منور میکنیم.
   مرگ برضدولایت فقیه.
   جانمان فدای رهبر.

 32. نویسنده دیدگاه: حميد
  بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۱۱

  سلام بر بي عدالتي ، سلام بر تخريب ، سلام بر عدم توسعه ، سلام بر عدم پيشرفت ، سلام بر ربع قرن فلاكت ، سلام بر تبعيض ، سلام بر بيكاري ، سلام بر دربه دري و آخر سلام بر نابودي بياييد پذيرا باشيم كه سال آينده چند باره با اين اصطلاحات سرو كار داريم .

 33. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۵۸

  به دنیا آمدنم در دلفان را نشانه بی عدالتی خدا می دانم

  • نویسنده دیدگاه: دلفان
   بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۲۱

   عموجان وجداناً دوست داشتی کجا دنیا بیای؟

  • نویسنده دیدگاه: بنده خدا
   بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۲۹

   راه باز و جاده دراز میخوای برو جنگل های آمازون زندگی کن تا عدالت خدا اجرا شود

 34. نویسنده دیدگاه: مجید یاری
  بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۲:۳۱

  واقعاخیلی ضایع است هیچ رقیبی برای محمدی نماند!!!

 35. نویسنده دیدگاه: حقيقت
  بهمن ۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۰۰

  خداوند در قران مي فرمايد و مكروا و مكرالله و الله خيرالماكرين

 36. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۷:۲۳

  با سلام و خسته نباشید
  اگر سایت شما چند نفر طرفدار داره به خاطر شجاعت در درج اظهار نظر بینندگان است
  خواهشمندم با سانسور نظرات بینندگان خودتان را از دست ندهید
  بگذارید این قدمی که برداشته و این راهی را که در پیش گرفته اید با توکل بر خدا و سر خم نکردن در برابر صاحبان زر و زور تا آخر ادامه داشته باشد
  هیهات من الذاله

 37. نویسنده دیدگاه: taha
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۱۸

  با سلام خدمت مردم دلفان خداوکیلی هر کی لایقه بش رای بدید

 38. نویسنده دیدگاه: امیرحافظ
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۳۹

  tahaجون به نظر تو لایق!!! توی کاندیدهای نورآبادی هست؟!!!!!!!!!!!!!!

 39. نویسنده دیدگاه: قیامت را فراموش نکنیم
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۴۶

  صحبت من به تمام همشهریان عزیزم میباشد. خدا ناظر تمام اعمالمان است پس چه خوبه که از پیش داوری، غیبت کردن، و تهمت زدن بپرهیزیم و چه مطلوب است از کاندیدای مورد نظر خود با حقیقت وبیان نقاط مثبتش حمایت کنیم و هیچگونه تخریبی از سایر کاندیداها نداشته باشیم . تا خد از ما راضی باشد.

 40. نویسنده دیدگاه: محمد
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۳۷

  من كسي را قبول دارم كه در ادوار گذشته مجلس ثابت كرد كه خدمت گذار عوام است نه خواص

 41. نویسنده دیدگاه: محمد
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۴۳

  اگر شرف داري بذار مردم حرفشونو بزنن سانسور نكه

 42. نویسنده دیدگاه: ابي
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۴۶

  درود برخدمتگذار

 43. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۰۶

  با سلام

 44. نویسنده دیدگاه: بهنام
  بهمن ۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۴۰

  قابل توجه آقا یا خانمی که گفته به دنیا آمدنش در نورآباد را نشانه بی عدالتی دانسته؛ من به دنیا آمدنم در نورآباد را مأموریتی برای آباد کردن شهرم می دانم

 45. نویسنده دیدگاه: باز هم آن يار دبستاني
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۰۱

  سانسور ! سانسور! سانسور ! اين شعار سايت سلام دلفان و ديگر سايت هايي است كه در جوامع بسته و غير دموكراتيك فعاليت ميكنند و هدفشان جلب رضايت حكومت و جناح توتاليتري است كه افرادي چون …. سنگ آنها را به سينه ميزنند! آقاي ….ميدانم آيا به اندازه اينجانب بهانقلاب و امام و اسلام خدمت كرده اي يا نه ؟ اما بهتر است بدانيد كه اينجانب بهترين فرد زندگي ام را يعني پدرم را كه به محبت هايش نيازمند بودم و پدر شما در كنار همسرو فرزندانش با خيالي آسوده گذران زندگي ميكرد، از دست دادم لطفا كمتر سنگ بسيج را به سينه بزنيد كاسه داغ تر از آش شويد و با اين كارهاتون تاييديه از صاحب منصبان اين شهر بگيريد باز هم ميگويم مطالبي را كه مينويسم سانسور نكن

 46. نویسنده دیدگاه: مصطفی قیاسی(واقعی)
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۱۲

  با سلام خدمت همه دوستان.
  نه بنده ونه میثم پسرم،هیچ پیامی به سلام دلفان ندادیم…
  لطفا ماروتخریب نکنید…
  خدا رو خوش نمیاد برادران دینی خودتونو تخریب کنید…هرچی باشه ما همه شیعه هستیم…
  ((خداوندرقرآن میگه:
  وقل رب ادخلنی مدخل صدق واخرجنی مخرج صدق…))
  انشاالله خدا قلوب مارو به راستی وصداقت منور کنه…

 47. نویسنده دیدگاه: باز هم آن يار دبستاني(آتينا)
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۱۶

  دوست داريد از شما سلام دلفاني ها واسه سانسور نكردن مطلب قبلي ام تشكر كنم ، مرحبابگم ؟نه عزيزان من! اين حقي است كه خود شما با ايجاد اين سايت خبري تحليلي خود به خود واسه من ايجاد كرديد يا شايد گفتم كه فرزند شهيدم ، حس بسيجيتان گل كرد و سانسورش نكرديد!؟ اگر بخاطر فرزند شهيد بودن اين كار كرديد بدانيد كه خون پدرم در رگانم جاريست و تا آخرين قطره خون با بي عدالتي و پايمال كردن حقوق انسانها مبارزه خواهم كرد چرا كه مملكت متعلق به تمامي انسانهايي است كه درآن زنگي ميكنند ولو اين كه اين انسان مسلمان باشد يا يهودي و مسيحي و زرتشتي و … اين آب و خاك فقط از آن جناحي خاص نيست و طبق اصل19 قانون اساسي همه مردم ايران از هر رنگ و نژادي با هم برابرن و طبق اصل 25 قانون اساسي سانسور اخبار ممنوع مي باشد حال خود داني و اين سايت خبري تحليلي تان!!!!

 48. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۲:۰۳

  قابل توجه آقا یا خانمی که گفته به دنیا آمدنش در نورآباد را نشانه بی عدالتی دانسته؛ من به دنیا آمدنم در نورآباد را مأموریتی برای آباد کردن شهرم می دانم
  دوست من با این انتخاب هایی که شما و امثالهم تو این چندین سال کردین فقط اسمشو آباد کردین و گرنه همون دلفان با مسما تر بود

 49. نویسنده دیدگاه: شهرام
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۶:۰۹

  نمیدانم چه کسانی این سایت را اداره می کنن و جرات معرفی کردن خود را ندارن . اشکالی ندارد خیلی از مردمان بی سواد هستند و سر بالا میگیرن و نام خود را با غرور بر زبان می آورند شما چرا این کار را انجام نمیدهید چرا؟؟؟؟ متاسفم برای شما افراد بی لیاقت که مسولیت این اخبار (دروغ) را بر عهده دارید (اگر سواد داشتید اخبار غیر رسمی را نمایش می دهید چرا از حقیقت اجتناب می کنید) خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه
  انشالله جرات کنید این نظر رو درج کنید

 50. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۲۴

  همینکه داری از پدرت مایع میذاری مشخصه…
  اونا واسه این نرفتن که ما بخوایم از نامشون استفاده کنیم، یا به واسطه اونا منتی بر این مردم بذاریم،
  گیریم که تو را پدریست فاضل از فضل پدر تورا چه حاصل
  درست است که بعضیا بدونه اینکه بهایی واسه این سرزمین پرداخت کنن الان خود را وارث این سرزمین میدانن و انگار ارث پدریشونه که بهشون رسیده، ولی …

  • نویسنده دیدگاه: يار دبستاني
   بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۱۴

   آقاي با ادب سلام قبل از هر چيز افتخار ميكنم كه پدرم رو واسه حفظ ناموس شما از دست دادم دوما روي حرفم با شما نبود آخه شما سر پيازيد يا ته پياز ثالثا به ميخوام به افرادي كه سنگ بسيج و شهادت را به سينه ميزنند بگم كه فدايي اصل اين مرز و بوم منم نه اونايي كه واسه تملق پيش مسؤلين شب تا صبح رياكاري ميكنند و رابعا آزادي بيان الان جنابعالي نتيجه ي خوني است كه از سينه ي پدرم بر زمين ريخته است و در آخر اين خون تحفه اي سبز به پيشگاه شما و تمامي ملت با شعور و شرف ايران

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۲:۰۳

    طوری حرف میزنی انگار فقط شما …
    اگه جواب منو با دقت میخوندی اینجور نمی نوشتید
    موفق باشید

    • نویسنده دیدگاه: آتينا
     بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۳۲

     هم وطنم ! باز هم به رسم ادب سلامت مي كنم . اين نكته را بدانييد كه چنانچه نويسنده اي جملاتي رادر روزنامه يا سايتي بنگارد چنانچه در آن جملات كلماتي دور از ادب و نزاكت باشد جهت حفظ حرمت اجتماعي عين آن كلمات را نمي نويسند و شما ببين چه چيزي نوشته ايد كه سايت سلام دلفان از نوشتن آنها شرم داشته!!! از طرفي اگه نگاه كرده باشيد نوشته هاي شما نصفه نيمه است و آنچه در سايت مشاهده مي شود جملاتتي است عليه من! و به جرات ميگويم كه در طول اين 25 سال گذشته هيچگاه از نام ايشان سؤاستفاده نكرده ام و جملاتي كه گفته بودم بيشتر خطاب به كساني بود كه در باب ايثار و شهادت چنان كاسه داغ تر از آشي ميشوند كه گويي كه انقلاب فقط به دست آنها صورت گرفته و 8 سال جنگ تحميلي را فقط آنها اداره كرده اند و اين درست نقطه اشتراك من و شماست ما در آخر پيامتان كلمه ي (( ولي … )) نشون ميده كه آخر پيامتان حذف شده است ، به هر حال من شما با هم پدر كشتگي نداريم

     • نویسنده دیدگاه: نام شما...
      بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۰۷

      دوست عزیز اون کلمات رو مسولین سایت حذف نکرده اند خودم سه نقطه گذاشتم فکر کردم خودتون میفهمید منطورم چی بوده بقول خودتون “العاقل بااشاره”
      حالا که اینجور شد جمله ام رو کامل میکنم:
      “طوری حرف میزنی انگار فقط شما تو این مملکت شهید داده اید که اینجور همه رو زیر بار منت خودتون کشیده اید”

 51. نویسنده دیدگاه: امین غلامی
  بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۶:۵۶

  سلامی به گرمای قلبم در این سرمای سنگین به تمامی هم شهری های عزیز
  بنده این دوره اولین باره که می خوام رای بدم.
  شاید بهتر باشه به جای جبهه گیری های کور کورانه توانایی های نمایندگان رو مد نظر قرار بدیم و کسی رو که می تونه بهترین دستاورد ها رو نسیب شهرمون کنه انتخاب کنیم.
  از این قوم بازی ها دست بردایم و یه کم آینده رو ببنیم نه فقط جلوی پای خود و نیاز خودمونو.
  امیدوارم بهترین انتخاب رو انجام بدیم و آینده شهر رو خراب نکنیم.
  سلامت و پیروز باشید.

  • نویسنده دیدگاه: ف.ا
   بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۵۱

   شما رای بدی یا ندی فرقی نمیکنه چون یه جور دیگه میشمارن.شما رای تو بنویسی بهار اونا میخونن پاییز.پاییز برنده میشه خب.نه؟
   همشهریای عزیز خون خودتونو کثیف نکنید
   همونطور که گفتن منبع خبر غیر رسمی بوده یعنی کشک.
   صبر کنید رسمی که شد اونوقت داد برآرید که چنین است.
   کار بچه های سایت هم اصلن حرفه ای نیست ها.

 52. نویسنده دیدگاه: ايمان
  بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۲۳

  اگر بعي از كانديدها ميخواستند تحولي در نوراباد ايجاد كنند كه بعد از سه چهار بعر اين كار را كرده بودند نه هميشه دنبال بهند باند بهزي بودن و از ريس تا سرايه دار ره عوض كردن چرا ما نمي خواهيم قبول كنيم كه ماهم جزء هين مملكتيم و وقت مجلسمان را به بهاي ناچيز نفروشيم مگر ما محروميم يا اصفهان يه شيراز يه نشهد كه نمايندگان قبلي وقتهاي خودشان ( وقت مردم دلفان را ) ميفروختند چرا دست از سر اين مردم بر نميدارند به خدا مردم بعضي از روستاهاي ما از نبود حتي امكانات اوليه محرومند حتي نزديكترين روستاها به شر مثل مرادآباد ، عزيزآباد، حسين آباد كريم آباد و ……

 53. نویسنده دیدگاه: امیرحافظ
  بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۵۱

  این اتینا یا همون یار دبستانی از اون ور بوم افتاده باید بهتون بگم که شما توی این پیامتون تکلیف خودتونو نمیدونید بالاخره باید چکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • نویسنده دیدگاه: آتينا
   بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۲۷

   امير خواجه (حافظ )جون ! نشنيدي از قديم و نديم گفتند كه: “العاقل با الاشارة” اگه كمي به مخت فشار بياري مشخصه كه راي من آدم بي سواد يا آدم نظامي يا آدم متعصب و خشك مذهب و مرتجع نيست 2 كلمه حرف حسابي بتواند بزند و آثار مكتوبش بر همگان آشكار باشد حالا گرفتي يا نه ؟ اگه نه بازم : ” العاقل …” !

 54. نویسنده دیدگاه: يزدان
  بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۲۹

  بسمه تعالي چرا اظهارنظر بنده رو كه ديشب نوشتم حذف كردي قرارنيست هر اظهار نظري كه باب دل شما نيست پاك بشه .خواهشن حذف نكن چون اين نشانه ضعف شماست .اصل بي طرفي را رعايت كن تا اظهار نظر كنيم

 55. نویسنده دیدگاه: hosin
  بهمن ۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۵۴

  متاسفم برای تحصیلکرده های ما که همش دنبال محمدی هستن تا یک پستی بهشون بده بابا خودتون بیاید جلو تا میدان به نسل جوان و تحصیلکرده ها بیفته شاید تغییر و تحولی در نورآباد شاهد بودیم

  • نویسنده دیدگاه: خندان
   بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۳۴

   بسان رود كه در مسير دره سر به سنگ ميزند رونده باش اميد هيچ معجزي به مرده نيست زنده باش.ه.الف.سايه

 56. نویسنده دیدگاه: امیرحافظ
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۰:۴۳

  اتینا جون به ادبیاتتون میاد که زیر دیپلم باشی!!!!!!!! من میفهمم اما همه که مثل من و شما!!!!!! با سواد و کمالات نیستن، هستن؟!!
  و باز هم آتینا جون مخاطبین شما دلفانی و سلسله ای هستن نه سوئیس و … پس … مثل خودمون بحرف خواهشاً، از حرفایی که توی سایت زدی معلومه که از همه کس و هه چی شکاری و اینو بدون که کسی که نتونه عصبانیت خودشو کنترل کنه نمیتونه لیدر خوبی در هر زمینه ای باشه.
  در ضمن شریعتی میگه اگه میخوای چیزی رو نابود کنی از اون بد دفاع کن کاری که الان شما داری انجام میدی.

  • نویسنده دیدگاه: آتينا
   بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۵۷

   سلام! مگر نشنيدي كه سعدي عليه الرحمه ميگه :
   من از بينوايي نيم روي زرد غم بينوايان رخم زرد كرد
   چرا از همه كس و همه چيز شكايت نداشته باشم ؟ مگر در اين دنياي وا نفسا به اندازه انسانيت براي انسانها حرمت قائل مشود ؟ از جواب تند و توهين آميزتون مشخصه كه شما نياز بيشتري براي كنترل عصبانيت داريد در ضمن اين روزا حفظ كردن جملات شريعتي در جامعه مرسوم شده بي آنكه كتابي از آنرا خوانده باشند ! دليل صدق اين گفته جواب هاي شما به بنده مي باشد چون اگه دقت كرده باشي بحث دفع از موضوع شهادت و ايثار نبود بلكه بحثدر مورد سانسور كردن نظراتي بود كه براي سلام دلفان ميفرستاديم ! وآن هم اگر نظرات موافق نظر جناح تماميت خواه اصولگرايان درج ميشد واگر كمي رنگ و بوي اصلاحات داشت درج نميشد به هر حال از دوستي با شما- البته با تمامي تندخويي هايتان – خرسندم . در پناه ايزد دانا

 57. نویسنده دیدگاه: بيحال
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۲۱

  شما كه عرضه چاپ يك نظر رو نداريد به چه حقي وبلاگ زديد ،بهتره درش رو گل بگيريد.حالا اگه عرضه داريد اين پيام رو چاپ كنيد،واقعا براتون متاسفم.

 58. نویسنده دیدگاه: ي
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۲۷

  مردم عزيزشهرستان الشتر انتخابات ازاده وهر كس ميتونه به هر شخص راي بده .متاسفانه بعضي بخاطر منافعات شخصي به دنبال نفاق در بين مردم هستند .بحر حال اين عزيزان كانديدهمگي پير ولايت فقيه هستند اگه طر فدار كانديد خاصي هستيد چرا دنبال نفاق در بين مردميد.خواهشن كانديداهاي كه ميدونن راي نميارن كناربكشن

  • نویسنده دیدگاه: اسفند ماهی
   بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۴۴

   شما مطمئن اید رای میارید؟ خودت کنار بکش.

  • نویسنده دیدگاه: کوه
   بهمن ۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۳۷

   دوست عزیز الشتری، املا 12 میگیرید چون:
   1- “منافع” حالت جمع “منفعت” میباشد که دوباره جمع بستن آن صحیح نیست
   2- “بحر حال” (به معنی در هر حال) غلطه، صحیحش اینه: به هر حال
   3- کلمه “خواهش” فارسیه و با علامت تنوین عربی کاربرد نداره تازه اگه یه کلمه عربی تنوین بخوره این طور نوشته میشه مثل: لطفا” و تقریبا” نه خواهشن، لطفن و تقریبن

 59. نویسنده دیدگاه: فرهادی
  بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۱۳

  دوست عزیز !!!نماینده کارآ -مجتهد ومتعهد-مردمی وبسیار ساده زیست به مراتب بهتر ازنماینده مثلاًباسواد ولی بی تعهد وانحرافی است !
  در انتخاب خود دقت کن راه راست وغلط برایتان مشتبه نشود

  • نویسنده دیدگاه: آتينا
   بهمن ۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۲۷

   مشخصه منظورت كيست از مجتهد ! پس رساله يا درجه اجتهاد را به ما نشان بدهيد ! مردمي را قبول دارم چون در تمامي فاتحه خواني ها شركت ميكنه اونم به خاطر جلب طرفدار انتخاباتي و اما تعهد، اگر داشت در طي 4 دوره نمايندگي بايستي وضع دلفان از اين بهتر ميشد!
   اگر از نماينده ي با سواد منظورت آل كاظميه بايستي عرض كنم كه ايشان فعلا كانديد است نه نماينده ضمنا ا…. در ضمن آل كاظمي فرزند آية العظمي حاج شيخ فرج الله كاظمي است و مجتهد شما … !؟

  • نویسنده دیدگاه: باز هم آتينا
   بهمن ۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۳۳

   در ضمن اگر از سواد آل كاظمي اطلاع نداري كافيه توي اينترنت اسم علي آل كاظمي را searchكني تا بداني با سواد بودن يك روحاني بهتر اس از زاهد بي سواد بودن است

   • نویسنده دیدگاه: ashegh delfan
    بهمن ۱۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۳۹

    ghabele tavajhe ati… bayad behatoon begam ke roy …. aslan hesab nakon choon tebgh tahghighate man tarafdare zeade nadare

 60. نویسنده دیدگاه: امیرحافظ
  بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۱۷

  آتینا جون من اصلاً آدم تندخویی نیستم و دوست دارم مخاطبمو با دلیل قانع کنم؛ شما دارین با این طرز فکر و با این شیوه صحبت کردن نه تنها یک جریان فکری رو که ممکنه طرفدارای زیادی در شهرمون داشته باشه نادیده می گیرین، بلکه دارید به شکل بسیار ناشیانه‌ای از یک جریان دیگر طرفداری می‌کنید و این بسیار بده و با همون آزادی بیانی که شما عزیزترین فرد زندگیتون رو برای به دست آوردنش از دست داده‌اید مغایرت داره؛ به هر حال اگه از دست من دلخور شدین معذرت من را پذیرا باشید ولی در این خصوص کلمات مقصر هستند که روی تند خودشونو به شما نشون دادن و گر نه من همه مطالبمو در کمال آرامش و با نرمی می‌نویسم

 61. نویسنده دیدگاه: امیر حافظ
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۴۰

  اينجا سرزمين واژگان واژگون است :
  جايي كه گنج ، جنگ ميشود
  درمان ، نامرد ميشود
  قهقه ، هق هق ميشود
  اما دزد، همان دزد است و درد همان درد…
  به امید روزی که شهرما هم در میان شهرهای ایران سری در میان سرها در بیاورد و شهرمان اینقدر پیشرفت کند که به هر جایی که وارد می‌شویم بگوییم نورآبادی هستیم و نگوییم لر و… ما میتونیم با انتخاب یه نماینده شایسته اول گام را در این راستا برداریم…

 62. نویسنده دیدگاه: آتينا
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۵۸

  پس طرفداران كانديد مورد نظر شما زياد هستند ! (…و اكثرهم لا يعقلون) در ضمن اينجانب عقيده ام را فداي عقده ام نخواهم كرد و عقيده اي مورد تحسين وعقلاني خواهد بود كه از عقده هاي قومي و قبيله اي(هو مالي ) به دور باشد و بر پايه ي احساس نباشد در ضمن كانديد من مثل كانديد شما نيست كه به عنوان ماشين حساب از آن استفاده كنم و حساب هاي خود را روي آن انجام دهم چون اولا ” روي كسي حساب كردن ” از لحاظ ادبي نادرست است و نيز با وجود ماشين حساب كسي روي كسي حساب نخواهد كرد !!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: ASEGH DELFAN
   بهمن ۱۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۵۷

   آتی جون، به نظرم همه طرفدارای این کاندید لا… باشند چرا به اکثریت یک جامعه و یک خط فکری توهین می‌کنی؟ چون فکرشون با شما متفاوته؟ حلا خاطره منو از کاندید خودتونو گوش بده خدا شاهده دروغ نیست و عین واقعیته…
   من یه بار چند سال پیش موقعی که کاندید شما رئیس … یکی از … تهران و یا امام جماعت آن بود برای کاری پیششون رفتم و کاملاً می‌دونستم که ایشون داخل هستن چونکه با اطلاع کامل رفته بودم، خلاصه رفتم دم در نزدیکای ظهر بود به سرباز دم در گفتیم که از همشهری‌های حاج آقا هستیم، ما رو برد توی پادگان که قرار ملاقات برامون بگیره، ولی وقتی رفتیم تو سرباز پس از چند لحظه اومد بیرون و گفت که حاج گفته « بگو »: نیستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   اگه ایشون واقعاً درکشو داشتن پیش خودشون می‌گفتن که بزار این همه راه اومدن حداقل خواسته‌شونو بگن( خواسته ما ربطی به کار و این‌جور چیزا نبود می‌خواستیم برای گرفتن مجوز انتشار نشریه باهاش مشورت کنیم چون خودشون قبلاً مدیر مسئول بودن)

   • نویسنده دیدگاه: آتينا
    بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۴۷

    عاشق دلفان سلام ! از اين كه عاشق دلفان هستي بهت حق ميدم چون عاشق اكثر اوقات دستپاچه است و شما با دستپاچگي با زبان انگليسي نوشتيد عاسق(asegh)! واما در مورد اين خاطره بايستي بگم كه مردم ما ياد گرفته اند براي انجام كارهاي شخصي مستقيم تا بهارستان بروند و نتيجه ي آن ميشود استخدام هاي موردي كه در بعضي ادارات اين شهر مي بينيم بي آنكه در سطح كلان و در طي 8 بار نماينده به مجلس فرستادن شاهد پيشرفت شهر ستانهاي محروم دلفان و سلسله بوده باشيم و اگر عقلانيت مردم ما بيشتر از ايني كه هست بيشتر مي بود بايستي كسي را به مجلس ميفرستاديم كه به مراجعات شخصي كمتر جواب ميداد و به اموري مي پرداخت كه نفع آن براي تمام مردم اين دو شهر مي شد يعني به مردم ماهي گيري نشان مي داد نه اينكه ماهي داد و بعد شما فكر ميكنيد تمام كساني كه به يك كانديد خاص راي ميدهند يك خط فكري دارند؟ نه عزيزم ! در مناطقي چون دلفان و كوهدشت و سلسله رايدادن بيشتر بر اساس قبيله گرايي است تا وابسته به يك خط فكري بودن ! در ضمن لا يعقلون اگه توهين آميز بود خدا در قرآن آن را نمي گفت چرا كه “لا يعقلون” يعني “نمي انديشند” و از لحظ فلسفه و كلام به كسي كه داراي انديشه باشد و در موردي خاص از انديشه ي خود استفاده نكند ميگويند كه نمي انديشد پس با استناد به قرآن و علم كلام بنده به شما توهين نكرده ام ميگيد نه برويد و پرس و جو كنيد! ودر آخر به عنوان يك هم نوع بايستي براي شما به خاطر هم فكر بودنت با فردي كه سنگ خدا و اسلام را به سينه ميزند و نماز شبش فراموش نميشود و دائم الصوم باشد خلق سلسله و دلفان از آن ناراضي باشند افسوس بخورم چون بنده به اين شعر سعدي عليه الرحمه بسيار معتقدم كه ميگه :
    عبادت جز خدمت به خلق نيست
    به تسبيح و سجاده و دلق نيست
    البته نه خدمت جناحي و قبيله اي بلكه خدمت به تمام مردم

    • نویسنده دیدگاه: عاشق دلفان
     بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۲۷

     آتی خانم، اگه فکر می‌کنید هنوز هم رأی دادن در نورآباد بر اساس قومیت هستش باید بهتون بگم که برید چهار واحد مردم شناسی نورآباد را مجدد پاس کنید، چرا؟ چون‌که رأی دادن در دلفان فقط بر اساس خواسته شخصی هست و نه قومی، هر کس که میلش بکشد و عشقش بکشد بدون شناخت به کاندید مورد نظرش رأی می‌دهد البته این مورد در مورد افرادی که فامیل درجه یکشان کاندید شده صدق نمی‌کند کما این‌که عقل هم حکم می‌کند که این چنین باشد. و برداشت شما از قومیت‌گرایی در انتخابات هم همین بوده است و به نظر می‌رسد که حمایت شما از کاندید مورد نظرتان هم در این طبقه‌بندی قرار بگیرد.
     خانم آتینا خانم قومیت‌گرایی هم همیشه بد نیست الان در اروپا که فرهنگ قوم‌گرایی و قبیله‌ای در اکثر کشورهایش وجود ندارد بحث اتحادیه اروپا و یکپارچه شدن را مطرح کرده‌اند تا این کمبود را که مردم هیچ وابستگی‌ای به هم ندارند جبران کند که البته آن قومیت کجا و قومیت‌گرایی در ایران کجا
     و در ادامه باید چند تذکر به شما بدهم: سوماً!!!!!!! باید بهتون بگم که عزیزم حاج آقای داستان ما اون موقع نماینده نبودن مسئول … پادگان ولیعصر تهران بودن، دوماً برای مشورت با ایشون رفته بودم تهران نه برای یافتن کار در واقع بهتر بگم که برای کار دیگه که مهمتر بود رفتم تهران و اونجا با یکی آشنا شدم که آدرس حاج آقا رو دادن و گفتن میتونه از لحاظ مشورتی کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     و اولاً همه این بحث‌ها برای اینه که فرد اصلح رو بشناسیم ؛ در واقع بهتر نیست موقعیت را برای افراد جدیدتر آماده کنیم؟ ما که از … و … خیری به شهرمون نرسوندیم بهتر نیست فرد دیگری را موکل خودمون قرار بدیم؟
     و مطمئن باشید اگر وقتش رو داشتم حتماً تایپمو بدون غلط برای شما می‌تایپیدم تا مورد هجمه متلک‌های شما قرار نگیرم ولی با همه این حرف‌ها اگر وقتش رو داشتم حتماً پیام‌های شما را می‌خواندم و غلظ‌های بیشمار تان را بر سر مبارکتان دوبامبی می‌کوبیدم!!!

     • نویسنده دیدگاه: آتينا
      بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۳۸

      در عشق توام نصيحت و پند چه سود
      زهراب چشيده ام مرا قند چه سود
      گويند ديوانه است بر پاش بند نهيد
      ديوانه دل است پام بر بند چه سود

      مقدمه ام را با سلام پذيرا باشيد! عاشق دلفان ! من هم مثل خودتون مذكر هستم
      واما:
      آتينا تركيبي است از آتي +نا (يعني آينده ي ما )! و اما مرا همان ” يار دبستاني ” صدا بزنيد!
      دوست عزيز من شما بايستي تبادل نظر داشته باشيم نه بر هم بشوريم و خط و نشون بكشيم ! مگر عاشق بودن چيز بديي است ؟ منم حرف بدي نزدم !؟ منظور من از قومي قبيله اي بودن اين است كه عقايد و تصميمات جناحي كمتر روي انتخابات تاثير گذار است و لو اينكه هر فردي شخصا راي خود را در صندوق بيندازد ! و اما شخصا تصميم گرفتن و كانديد انتخاب كردن عقلايي نيست ! چراكه بايستي اصولي و جناحي راي داد تا ارمان ها و آرزو هاي جامعه به صورت كلاسيك و سازماندهي شده و علمي بر آورده شود نه اينكه تعصبات قومي قبيله اي بر نوع انتخاب مان تاثير گذار باشد كما اين كه همه ي ما شاهد قتل و كشتار هايي بر سر مسئله ي انتخابات در شهر و روستاهاي دلفان بوده ايم! شايد هم بر خلاف تاريخچه ي انتخاباتي نورآباد ،شما راست بگيد چون شخصا انتخاب ميكنند ، شخصا راي ميدهند و شخصا به دنبال نمايند تا بهارستان ميروند و چيزي كه همه شاهد افرادي هستيم نامه و شكايت به دست، راهي تهران و نهايتا بهارستان ميشوند!(البته به استثناي اون يه باري كه شما پيش اون آقا رفتيد) و در ضمن قوميت گرايي زماني عاقلانه و منطقي است كه براي مردم و در راه اعتلاي فرهنگ اقتصاد سياست و… منطقه ي خود باشد ن عليه آن باشد و باعث ريخته شدن خونهاي بي گنهي شود كه تا قيام قيامت آثارش بر تارك قربانيانش بدرخشد!

    • نویسنده دیدگاه: عاشق دلفان
     بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۲۷

     سلام دلفان عزیز؛ شنیده بودیم رسانه ها رکن سوم دموکراسیند اما شما(سلام دلفان) رکن صفرم هم نیستید!!!
     چرا پاسخ منو به آتی حذف کردید من که محترمانه پاسخشونو دادم خواهشاً بذارینش،
     ممنون

 63. نویسنده دیدگاه: فاطمه
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۴۸

  ما از شر …. خلاص شويم از شر ….و….خلاص نمي شويم آخه بابا … است شما چكاره ايد

 64. نویسنده دیدگاه: کوروش
  بهمن ۱۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۵۲

  به کسی که راه و روشش آدمو یاد بنی امیه میندازه رای نمیدیم

 65. نویسنده دیدگاه: بابک
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۵۶

  تا الان فکر میکردم فقط مردم دلفان از پس … بر نمی آیند

  تازگی ها به ای نتیجه رسیده ام که از … هم کاری بر نمی آید پس

  باید بسوزیمو به سازیم.

  به امید روزی که دیگر …. دیگر نماینده نباشد.

 66. نویسنده دیدگاه: من...........
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۱۷

  خاکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بر ســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر تمام عوامل این سایت
  بدون هیچ حرف بدی نظرات رو حذف می کنید ولی هر کدوم که خوشتون بیاد رو ول میکنید تا همه ببینند .
  عوامل این جا همه ترســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو ان

 67. نویسنده دیدگاه: عاشق دلفان
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۴۸

  آتی + نا ترکیب جالبه و برعکس یار دبستانی که کهنه و قدیمیه، ترکیب نو و جدید است
  مطمئنم که هدف من با شما یکی است اما هریک به زبانی آن را اعلام می‌کنیم از آشنایی با شما خوشحالم

 68. نویسنده دیدگاه: روشندل
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۲۲

  بنام خدا
  امان از انتخابات و امان از بازار گرمی های انتخابات و سیاه بازی مسئولین به یاد وصییت نامه حضرت امام خمینی افتاده ام که فرموده اند نگذارید روزی فرا رسد که ضد ارزشها ارزش شوند. متاسفانه در حوزه سلسله ودلفان کسانی صلاحیتشان تایید شده که چوب خطشان از نباید ها پر شده وجای برای خطاهای بعدی نگذاشته اند ولی متاسفانه کماکان مورد تایید … می باشند و از همه دردناک تر این است کسانی به مجلس راه یافته اند که حق مردم خود را نادیده گرفته و وقت خود را بجای برطرف نمودن مشکلات مردم به چانه زنی برای پیش بردن اهداف خود گذررانده و مهمترین افتخارشان را عزل و نصب مسئولان می دانند وت….. توسط هیات رئیسه محترم مجلس بوده که لطف کنید رای خود را بدهید را در مجلس شنید ه ایم کسانی به مجلس راه یافته اند که همواره …. و…. تنها راه نجات مردم این حوزه انتخابیه دوری جستن از حمیت جاهلانه قومی و قبیله ای می باشد به امید روزی که کرسی بهارستان به کسی برسد که لیاقت ان را داشته باشد
  آنان که گذشته را یه خاطر نمی آورند محکوم به تکرارند

 69. نویسنده دیدگاه: منتقد
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۱۴

  باسلام خدمت تمامی خوانندگان وهمشهریان عزیز نورابادیم بعنوان برادری هم به شماوهم خودم یاداوری میکنم طبق فرمایشات رهبر عزیزمان(از هرگونه تخریب وتحقیر کاندیدهابایید پرهیزکنیم)بیاییدفکرامونو رو هم بریزیم و هم به حال خودمون وهم به حال نسل ایندمون باانتخاب کاندیدی اصلحتر فردایی بهتر وآبادتربسازیم

 70. نویسنده دیدگاه: روشن دل
  بهمن ۲۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۴:۵۵

  بنام خدا

  اگر بخواهی کشورت را آباد کنی ، خانه ات خراب خواهد شدو اگر بخواهی خانه ات آباد شود ،باید در تخریب کشورت بکوشی

  متاسفانه بعضی از کاندیدا برای حضور در مجلس دست به هر کاری زده واز قدرت خویش به طور نامشروع استفاده نموده به گونه ای که رقبای خویش را یکی پس از دیگری از میدان رقابت بطور نا جوانمردانه حذف نموده تا بتواننددر عرصه انتخابات یکه تاز باقی بمانند اگر چه … ولی متاسفانه پس از گذشت مدتی وعده ها به واقعیت تبدیل شد و مردم را دچار تعارض نموده که ایا ان….انان که قدرتشان به حدی است که میتوانند رقبایشان را حذف کنند بعید به نظر نمی رسد که نتوانند خود را نیز ا… چرا که انقدر مجنون قدرت شده اندکه اخرت خود را به فراموشی سپرده و از هیچ کاری دریغ نخواهند داشت ایا دین اسلام چنین اعمالی را میپسنددیا مورد نهی قرار داده و در عجبم از اینکه چرا دیگران به دلیل عدم التزام عملی به دین اسلام رد صلاحیت میشوند.

  تنها راه نجات مردم این حوزه انتخابیه و رهایی از مشکاتی که در این چند دوره گریبان گیر یمان شده چشم بستن بر تعصبات کور کورانه و انتخاب فردی مومن که خدا ترس باشد و دانشمند و عالم به امور چرا که چنین شخصی مهمترین وظیفه اش را خدمت به خلق خدا میداند

 71. نویسنده دیدگاه: من
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۶:۲۹

  بگید بالاخره کی رد شد کی نه البته طبق جدیدترین اخبار موسخ

 72. نویسنده دیدگاه: روشندل
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۴۸

  دوستان نوشتن چیز های که حقیقت محض است مشکلی برای کسی ایجاد نمی کند در صورتی که کذب باشد شما حق دارید که محافظه کار باشید پس خواهشا از سانسور های بیهوده دست بردارید

 73. نویسنده دیدگاه: واله
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۴:۵۰

  چرا حالا که یکی پیدا شد واسه سلسله و دلفان کاری انجام بده ردش کردن؟؟؟؟؟؟؟…که تمام شرایط رو داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار