سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18598
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » “نصرالله”در دمشق به شهادت رسید+عکس
Print This Post

مقاومت اسلامی با افتخار و سربلندی شهادت یکی دیگر از قهرمانان خود را که درحال انجام وظیفه جهادی خود برای دفاع از امت اسلامی و مقدسات بوده است اعلام می‌کند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ابنا، یکی از اعضای حزب الله لبنان که در دفاع از کیان اسلام در سوریه در حال خدمت بود به شهادت رسید.

براساس این گزارش، شب گذشته یکی از فرماندهان حزب‌الله به نام «وسام شرف الدین» ملقب به “سید نصر‌الله” طی عملیات نظامی در غوطه و در حومه دمشق به شهادت رسید.

حزب الله لبنان طی بیانیه ای با تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت این فرمانده خود اعلام کرد: مقاومت اسلامی با افتخار و سربلندی شهادت یکی دیگر از قهرمانان خود را که درحال انجام وظیفه جهادی خود برای دفاع از امت اسلامی و مقدسات بوده است اعلام می‌کند.

در پایان این بیانیه ذکر شده است که سید نصر‌الله امروز (جمعه) تشییع شده و در روستای زادگاهش “رشکنانیه” دفن خواهد شد.

از سوی دیگر خواهر زاده «حسین حاج حسن» وزیر کشاورزی لبنان اخیرا در سوریه به شهادت رسیده و پیکر وی برای خاکسپاری به لبنان بازگردانده شده است.

بنا بر گفته منابع امنیتی، خواهر زاده حاج حسن در جریان نبرد در منطقه قلمون به شهادت رسیده است. این منطقه از اهیمت زیادی برخودار و در چند روز گذشته شاهد درگیری شدید نیروهای دولتی به همراه رزمندگان حزب‌الله با گروه‌های تکفیری مسلح بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار