سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18662
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » آیا‌ظریف بااین‌عکس‌ دوباره کمردرد‌می‌گیرد؟
Print This Post
انتشار یک عکس حاشیه ای از دیدار وزیر امور خارجه کشوران با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، خبرساز شده. عکسی که یک نکته پنهان دارد. مجله مهر: وزیر امور خارجه کشورمان، این ...

انتشار یک عکس حاشیه ای از دیدار وزیر امور خارجه کشوران با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، خبرساز شده. عکسی که یک نکته پنهان دارد.

مجله مهر: وزیر امور خارجه کشورمان، این روزها چهره اول اخبار سیاسی است. «محمدجواد ظریف» که حالا بعد از «توافق ژنو» نامش بیشتر سرزبان ها افتاده، دیشب به دیدار اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رفت و در نشست با آنان شرکت کرد. نشستی که عکس هایی از آن در خبرگزاری های «ایرنا» و «تسنیم» منتشر شد.

 

 

اما انتشار یک عکس از اقامه نماز جماعت در حاشیه این نشست، خبرساز شده است. عکسی که ظریف را در صف آخر صف نماز جماعت در حالیکه دیگران نماز می خوانند به صورت نشسته و در حالت نماز نخواندن نشان می دهد .

این عکس البته یک نکته پنهان دارد. نکته ای که مسافر بودن وزیر امور خارجه و چندنفر دیگر و نماز شکسته آن ها را روایت می کند. این توضیح را دادیم که شیطنت های رسانه ای و سوء تعبیرها از این عکس، دوباره مرد اول سیاست خارجی ایران را به «کمردرد» مبتلا نکند.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آذر ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۱۲

    شاید نمازش شکسته بوده پس معمولا اخر صف قرار میگیرن و دو رکعت اضافه میارن و دور کعت اخر که جناب اقای ظریف دیگه مشغول عبادت هستند. در ضمن هیچ وقت برادر دینی خودتون رو تخریب نکنید خدا ناظر بر اعمالمون هست. ونشر این جور خبرهایی مشکلی رو حل نمیکنه

  2. نویسنده دیدگاه: شریف
    بهمن ۱۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۳۶

    کارشما شیطنت کامل رسانه ایست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار