سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18805
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » امام جمعه نورآباد خواستارآسفالت محورارتباطی امامزاده پیرمحمددلفان شد
Print This Post

امام جمعه نورآباد ،آسفالت راه ارتباطی نورآباد به امامزاده محمد ابن زید ابن زین العابدین (ع) را یکی از خواسته های دیرینه مردم منطقه عنوان کرد .

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی در گفت و گو با ایرنا گفت: این مسیر ارتباطی 63 کیلومتر طول دارد تا روستای مله خان آسفالت شده است و مسیر مله خان تا تنگ گاوشمار توسط قرار گاه سازندگی خاتم انبیاء در حال احداث می باشد.

وی ، تخصیص اعتبار لازم جهت آسفالت مسیر تنگ گاوشمار تا بارگاه امامزاده پیر محمد(ع) را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: به سبب نبود راه دسترسی مناسب زائران این امامزاده با مشکلات فراوانی مواجه اند.

حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی، گفت: این امامزاده از فرزندان امام سجاد (ع) است که شجره نامه آن به تایید 35 تن از مراجع و علمای نجف رسیده است که بارگاه ملکوتی اش مامن دلدادگان و شیفتگان اهل بیت (ع) است .

وی ، با بیان اینکه تا کنون بیش از دو میلیارد ریال از محل اعتبارات مردمی و اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان هزینه شده است تصریح کرد : تاکنون اقدامات خوبی در جهت بهسازی و ساماندهی این امامزاده انجام شده بطوریکه برای اولین بار بنای آن احداث شد و ضریح و گلدسته های آن نیز نصب شده است .

امام جمعه نورآباد ، نبود برق ، زائر سرا ، امکانات خدماتی و رفاهی از مهمترین مشکلات زائران این امامزاده عنوان کرد و خواستار تخصیص اعتبار لازم جهت حل این مشکلات شد .

وی ، با بیان اینکه امامزاده پیر محمد(ع) در منطقه جنگلی با طبیعت بکر و دست نخورده قرار دارد ایجاد زیر ساخت های گردشگری این منطقه را می تواند به یکی از مکان های مهم گردشگری مذهبی در لرستان تبدیل کند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار