سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18866
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هشدار فرماندار دلفان به نانوایی های بدون مجوز
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان در دیدار با صنف خبازان شهرستان، به نانوایی های بدون مجوز و آندسته از نانوایی های که مسائل بهداشتی را رعایت نکنند هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز؛ فرماندار شهرستان دلفان در جلسه روز گذشته خود با صنف خبازان شهر نورآباد، به آندسته از نانوایی های که پروانه فعالیت ندارند یا مسائل بهداشتی را رعایت نکنند هشدار داد.

باقری با تاکید بر این نکته که نانواهایی که پروانه ندارند امنیت و سلامت مردم را تهدید می کنند و از آنجا که بحث سلامت موضوعی است که نباید از آن چشم پوشی شود گفت :صرف نظر از تاوانی که خباز ها باید بپردازند در چهار چوب قانون با آنها برخورد خواهد شد.

وی خطاب به صنف خباز ها گفت: از دیدگاه ما عملکرد شما در چهار چوب قانون نیست و ما به دنبال شیوه ایی هستیم که  کمترین فشار به شما وارد شود و همچنینی به دنبال تشویق کسانی هستیم که به صورت قانونی به این تخلفات خاتمه دهند.

فرماندار شهرستان دلفان با اشاره به اینکه کارشناسان شبکه بهداشت، متخصصان و کارشناسان فرمانداری نیز محسوب می شوند اعلام کرد که: وظیفه ما حرکت در چارچوب قانون است و در صورت عدم همکاری از سوی خباز ها به دلیل نداشتن پروانه به زودی به تعزیرات معرفی می شوند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار