سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18868
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » گازرسانی به روستای کفراج کلید خورد
Print This Post
به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز؛ روستای پرجمعیت کفراج از توابع شهرستان دلفان که مردم آن سالهاست برای گرم کردن خانه هایشان زحمت فراوانی را متحمل می شوند و حتی ...

به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز؛ روستای پرجمعیت کفراج از توابع شهرستان دلفان که مردم آن سالهاست برای گرم کردن خانه هایشان زحمت فراوانی را متحمل می شوند و حتی تهیه نفت در این روستا یک امر ساده به نظر نمی رسد، پس از پیگیری های دلفان امروز در این خصوص، می توان به مردم این روستا این نوید را داد که در آینده نزدیک از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

این امر در حالی محقق شد که طبق گفته رئیس اداره گاز شهرستان دلفان گازرسانی به کفراج جایی در برنامه های امسال اداره گاز شهرستان دلفان نداشت.

به گفته مجری طرح، پروژه ی گاز رسانی به روستای کفراج که به تازگی عملیات اجرایی آن کلید خورده، بنا است که در سال آینده به اتمام برسد.  امیدواریم این پروژه هر چه زود تر تکمیل شده و  مانند سایر پروژه های نیمه کاره رها نشود.

 

دلفان امروز ضمن تقدیر از مسئولان شرکت گاز شهرستان و استان، تا اتمام این پروژه به پیگیری های خود ادامه خواهد داد.

  1. نویسنده دیدگاه: حجت
    دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۰۹

    با سلام و تشکر از پایگاه خبری دلفان امروز که مشکلات مردم را به گوش مسئولین میرسانند.امیدواریم که این طرح هر چه سریع تر به اتمام برسد تامردم عزیز و بزرگوار این روستا از این نعمت الهی برخوردار شوند . البته برادران مسئول بدانند که این روستا باید همزمان با شهر نوراباد ازاین نعمت برخوردار می شد زیرا جز منفعت چیز دیگری برای این شهرستان نداشت و با توجه به جمعیت باید در اولویت قرار می گرفت نه اینکه جزء آخرین روستا ها قرار می گرفت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار