سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18897
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » صادق: گزارش رییس‌جمهور عالمانه و نجیبانه بود
Print This Post

این گزارش که در تبیین وضع موجود ارائه شد، مرهمی بر زخم‌های چند ساله ملت بود، ضمن اینکه قطعا دولت تلاش می‌کند تا در عمل نیز درمانی برای این دردها داشته باشد.

مشاور رییس‌جمهور ضمن اعلام آمادگی دولت برای بازگویی دردهای کشور، گزارش 100 روزه رییس‌جمهور را عالمانه و نجیبانه توصیف کرد.

محمدرضا صادق در گفتگو با خبرنگار ایلنا، در واکنش به نامه احمدی‌نژاد در خصوص درخواست مناظره با حسن روحانی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که احمدی نژاد در نامه خود به واژه حقیقت ناب اشاره کرد و منظور او چه بود، گفت: البته مناظره برای تنویر افکار عمومی و بیان واقعیت‌ها است و اگر ما به دنبال حقیقت ناب هستیم، متأسفانه و متأسفانه این حقیقت همان وضعیت معیشتی، اشتغال، شرایط بین المللی، و مشکلاتی است که مردم با آن مواجه بوده و کاملا این حقیقت ناب احساس می‌کنند.

وی گزارش روحانی در خصوص عملکرد صد روزه دولت را کاملا عالمانه و نجیبانه توصیف کرد و گفت: این گزارش که در تبیین وضع موجود ارائه شد، مرهمی بر زخم‌های چند ساله ملت بود، ضمن اینکه قطعا دولت تلاش می‌کند تا در عمل نیز درمانی برای این دردها داشته باشد.

صادق در پاسخ به این سوال که واکنش دولت نسبت به این نامه چه خواهد بود،گفت: در مورد آنچه در این نامه مطرح شده است باید بگویم اعضای دولت، مردم و تمام صاحب نظران کشور که طی چند سال گذشته برای بازگویی دردهای کشور تریبونی به آنها داده نشد، آماده ارائه توضیحات هستند، ضمن اینکه دولت می کوشد تا مشکلات کشور را با جدیت برطرف کند.

گفتنی است؛ رییس‌ دولت دهم در نامه‌ای درخواست خود را برای مناظره با حسن روحانی اعلام كرده بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار