سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18995
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هفت میلیارد ریال تحت عنوان زکات در شهرستان دلفان جمع آوری شده است
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت: میزان زکات جمع آوری شده توسط مردم مومن و متدین شهرستان دلفان در سال جاری تاکنون بیش ازهفت میلیارد ریال است.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این مبلغ توسط ساکنان 300 روستا در بخش های مرکزی و کاکاوند شهرستان دلفان جمع آوری و پرداخت شده است.

به گفته وی ، کار جمع آوری زکات در 120 روستای باقی مانده شهرستان دلفان همچنان ادامه دارد و پیش بینی می شود مبلغ جمع آوری شده به نحو چشمگیری افزایش یابد.

وی خاطر نشان کرد : در سال گذشته 206 میلیون تومان زکات توسط مردم شهرستان دلفان جمع آوری شده است که مبلغ جمع آوری شده در سال جاری بیش از سه برابر است.

امام جمعه نورآباد با اشاره به تصویب طرح زکات در مجلس شورای اسلامی با هدف تشویق مردم برای مشارکت در کارهای خداپسندانه، گفت: بر اساس این قانون دولت موظف است در راستای فعالیت های تشویقی، معادل زکات جمع آوری شده را در قالب اعتبارات برای توسعه و رونق مناطق مختلف پرداخت کند.

وی افزود: مبالغ جمع آوری شده در قالب زکات براساس برنامه مشخص و با نظارت دقیق و جامع مسئولان، صرف امور خیریه، کمک به مستمندان، توسعه مراکز فرهنگی و مذهبی، گسترش فعالیت های مذهبی در این شهرستان خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار