سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 18999
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جام جهانی را خودتان قرعه کشی کنید/لینک
Print This Post
مجله مهر: حدود 48 ساعت تا مراسم قرعه کشی بازیهای جام جهانی 2014 باقی مانده و احتمال های متفاوتی از هم گروهی تیم های مختلف با هم منتشر می شود. اما ...

مجله مهر: حدود 48 ساعت تا مراسم قرعه کشی بازیهای جام جهانی 2014 باقی مانده و احتمال های متفاوتی از هم گروهی تیم های مختلف با هم منتشر می شود. اما با اعلام دسته بندی قطعی فیفا که دیشب منتشر شد، حالا می شود قطعی تر از احتمال هم گروهی تیم ها با هم صحبت کرد. در این دسته بندی تیم ملی فوتبال ایران به همراه ژاپن، کره‌جنوبی، استرالیا، آمریکا، مکزیک، کاستاریکا و هندوراس در روز قرعه کشی، در یک گلدان قرار می گیرند و به این ترتیب، ایران با هیچکدام از تیم های این گلدان هم گروه نخواهد شد.

صحبت از احتمال هم گروهی تیم های جام جهانی، در این  ساعت های باقی مانده تا مراسم قرعه کشی، یکی از جذاب ترین بحث های محافل رسانه ای و فوتبالی دنیاست.

سایت روزنامه فرانسوی «گاردین» در اقدامی جالب، امکان قرعه کشی مجازی را برای کاربرانش فراهم کرده است. به این ترتیب که کاربران این سایت، با کلیک بر روی گزینه قرعه کشی، گروه بندی اتفاقی تیم های حاضر در جام جهانی را خواهند دید. نکته جالب تر ماجرا اما اینجاست که با کلیک بر روی گزینه ای دیگر، می توان حدس برنامه  این سایت را در تیم های صعود کننده و تیم های پیروز در مراحل مختلف و البته قهرمان جام جهانی 2014 را هم دید.

اگر شما هم دوست دارید قرعه کشی نمادین جام جهانی را خودتان انجام دهید این‌جا را ببینید و با کلیک بر روی گزینه Create a new draw  جام جهانی 2014 را خودتان قرعه کشی کنید:

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار