سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19007
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اره‌ای که احمدی‌نژاد به دست روحانی داد
Print This Post
"گروه سیاسی صراط" - در حالی که حسن روحانی هنوز پاسخی به درخواست احمدی نژاد برای مناظره با او نداده است، تعدادی از مشاوران و معاونان او برای پاسخ به رییس ...

“گروه سیاسی صراط” – در حالی که حسن روحانی هنوز پاسخی به درخواست احمدی نژاد برای مناظره با او نداده است، تعدادی از مشاوران و معاونان او برای پاسخ به رییس جمهور سابق پیش قدم شده‌اند.

به گزارش گروه سیاسی صراط، مشاوران رییس‌جمهور در پاسخ های خود در تلاشند تا سطح احمدی نژاد را پایین تر از مناظره با روحانی بدانند و از این طریق حتی نیاز به پاسخگویی روحانی را نیز منتفی بدانند.

با این وجود به نظر می‌رسد هر سه گزینه سکوت، جواب مثبت یا جواب منفی به درخواست مناظره، روحانی را در وضعیتی نامطلوب قرار دهد.

انفعال و سکوت او، همچنان پرونده درخواست بی پاسخ را باز نگه خواهد داشت؛ تکلیف پاسخ منفی که کاملا مشخص است و پاسخ مثبت نیز او را وارد یک ماجرای جدید خواهد کرد که با توجه به نوع مناظرات احمدی نژاد – که حتی مورد تذکر رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته بود – نتیجه آن هرگز مشخص نیست و چه بسا روحانی حتی در صورت دفاع از انتقادات خود به دولت نهم و دهم، در نهایت از نتیجه مناظره راضی نباشد.

در واقع احمدی نژاد با درخواست مناظره، اره ای را به دست روحانی داد که حرکت آن به هر جهتی، چوب را خواهد برید. حال باید منتظر ماند و دید آیا روحانی می تواند از این وضعیت آن گونه که مطلوب اوست، عبور کند؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار