سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19089
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » اخبار برتر » مدیران برخی ادارات بله قربان گو هستند
Print This Post
سوری: نماینده نباید در عزل و نصب ها دخالت کند (4 نظر)

بسیاری از مدیران اجرایی در شهرستان های سلسله و دلفان مجری دستورهای مقام مافوق خود هستند و فرهنگ چشم قربان مانع اساسی موفقیت آنان در انجام وظایف قانونی شان شده است .

سلام دلفان- نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت : عدم استقلال یکی از نقاط ضعف مدیران اجرایی در برخی دستگاههای اجرایی در شهرستان ها است.
حجت الله سوری در گفت وگو با کاسی افزود: نبود اختیارات کافی و انتصاب از سوی مدیران بالاتر موجب شده مدیران اجرایی در برخی دستگاههای اجرایی شهرستان ها نتوانند حقوق مردم و دستگاه مربوطه خود را از مدیران استانی مطالبه کنند .
وی معتقد است : بسیاری از مدیران اجرایی در شهرستان های سلسله و دلفان مجری دستورهای مقام مافوق خود هستند و فرهنگ چشم قربان مانع اساسی موفقیت آنان در انجام وظایف قانونی شان شده است .
وی تاکید کرد : مدیر باید حق و حقوق اداره خود را از مسئول مافوق خود بگیرد و نگذارد حق مردم پایمال شود اما متاسفانه برخی مدیران نمی توانند در این زمینه اقدامی کنند .
رییس مجمع نمایندگان استان لرستان با بیان اینکه وظیفه نمایندگان مجلس وضع قوانین و نظارت بر قوانین است خاطر نشان کرد : نمایندگان باید پیگیر طرح های کلان ملی برای حل مشکلات مردم باشداما متاسفانه انتظارات و باب شدن فرهنگ دخالت نماینده در عزل و نصب ها درگذشته موجب شده که انتظارات از نماینده در دید برخی تغییر کند .
وی تاکید کرد : باید با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی وظایف قانونی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای مردم بیان شود و فرهنگ دخالت در عزل و نصب ها را تغییر داد.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۲۵

  از این حرفا بوی عزل و نصب به مشام میرسه! انگار فشار مرده گان سیاسی ایشون رو وادار به عقب نشینی کرده! یکی نیست بگه مومن این مدیران متملق دست پخت جنایتان هستند

 2. نویسنده دیدگاه: یکی از فرهنگیان
  آذر ۱۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۵۳

  واقعا” بعضی ها سنگ پای قزوین را قورت داده اند ، آقا این حضرتعالی هستید که در ریز و بم ادارات دخالت می کنید و اجازه نمی دهید که مسئولین به اختیار خود نیروهای توانا را انتخاب کنند . شما بفرمایید که در این شهری که 4000 نفر دانسته و یا ندانسته آن را تحویل شما دادند کدام مدیر انتخاب شد که جنابعالی در آن نقش نداشتید
  چرا بزن داد کن عمل و به افکار عمومی دلفان بی احترامی می کنید

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۷

  مرد درست
  اگه مديران بله قربان گو نباشن كه امثال شما پوستشون رو ميكنن.

 4. نویسنده دیدگاه: مراد
  آذر ۱۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۱

  آقای سوری با این مدیرانی که شما انتخاب نموده اید بیشتر از این هم نباید از آنان انتظار داشت بی زحمت به داداش گلت هم بگو کمتر در ادارات نور اباد دخالت کند تا شاهد کاهش بله قر بان گوی کمتری در این شهر ستان باشیم.

 5. نویسنده دیدگاه: همسفر
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۹

  اقای سوری شما الحق والانصاف مصداق سوره ……… هستید و مصداق لم تقولون مالا تفعلون هستید.
  شما هر رئیسی از اداره ای مخالفان تان را در پستی بگمارد را اخراج میکنید . و تمامی کسانی که به شما رای نداده اند حق گرفتن پست ندارند.از خدا و خون مطهر شهیدان شهرمان شرم داشته باش و یک رنگ باش

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۳

  آقای سوری از خدا بترسید! افراد لایق رو در ادارت کنار گذاشته اید و فقط چاپلوسان رو رئیس کردید! اداراتی که هست که با دیپلم معاون اداه ان و فوق لیسانس اون اداره هیچ چون چاپلوس نیست!!

 7. نویسنده دیدگاه: ناصر
  آذر ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۲۳

  سلام دلفانی های عزیز
  دیگ به دیگ میگه روت سیاه
  اقای سوری خودشماهم بله قربان گوی چندنفربیشترنیستین.
  شماروی نماینده های قبلی روسفیدکردین.اقای سوری حداقل مثل نماینده های قبلی سلسله ودلفان بروپشت سررییس مجلس تاتوتلویزیون ببینیمت بگیم اره بابانماینده ماهم هستش.چرافقط دارین رییس ادارات روعوض میکنین؟اقای سوری فکرنان(بودجه)باش خربزه(تغییررییس ادارات)آبه

 8. نویسنده دیدگاه: ازفرهنگیان
  آذر ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۰۴

  اقای سوری باانتصاب جهانی دراموزش وپرورش نورابادمدیون 23000هزار دانش اموزوحدوددوهزارمعلم شهرستان بعلت سردرگمی وبی برنامه بودن وجابجایی های بدموقع مدیران به گردن شماخواهدبودقکرنکنیدبازدن این حرفهادرمحافل کارنامه ات پاک خواهدشدزیراداداش عزیزت ……………………………………………..بله قربان ……..که نتیجه اش این خواهدشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار