سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1914
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ثبت نام تشرف به عتبات عالیات در لرستان آغاز شد
Print This Post
مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام متقاضیان برای تشرف به عتبات عالیات كشور عراق از امروز اول بهمن ماه در این استان آغاز شد. به گزارش سلام دلفان 'حمید ...

مدیر حج و زیارت لرستان گفت: ثبت نام متقاضیان برای تشرف به عتبات عالیات كشور عراق از امروز اول بهمن ماه در این استان آغاز شد.

به گزارش سلام دلفان ‘حمید الیاسی’ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشتاقان تشرف به عتبات مقدسه عراق جهت ثبت نام می توانند از اول تا 19 بهمن ماه جاری به سایت اینترنتی www.atabat.haj.ir مراجعه كنند.

وی زمان اعزام این متقاضیان را از تاریخ 19 اسفندماه سال جاری تا 11 خرداد سال 91 عنوان كرد و اظهار داشت: روز یكشنبه 22 بهمن ماه سال جاری نیز قرعه كشی متقاضیان سفر به عتبات عالیات انجام می شود و نتایج آن نیز روز 23 بهمن ماه بر روی سامانه پیش ثبت نام قرار می گیرد.

وی تصریح كرد: افرادی كه در پیش ثبت نام دوره های قبلی شركت كرده و حایز اولویت تشرف به این كشور اعلام نشده اند در این دوره نیازی به ثبت نام اینترنتی ندارند.

الیاسی افزود: افرادی كه مبادرت به ثبت نام گروهی 35 نفره می كنند در صورتی كه تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه كمتر از 25 نفر شود این گروه حذف می شود و در قرعه كشی بعدی شركت داده نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار