سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19250
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۶ نظر
خانه » اخبار برتر » گلایه های رئیس دانشگاه دولتی دلفان از مسئولین/ دانشجویان به جای درس خواندن،دغدغه تهیّه خوابگاه و فضای آموزشی دارند/ مسئولین ما را از این وضعیت نجات دهند/ امام جمعه دلفان: دانشجو باید سیاسی باشد امّا مراقب باشد زیر هر پرچمی نرود/ علم بدون اخلاق و معنویت مُخرب است
Print This Post
گزارشی از مراسم روز دانشجو در دلفان؛ (10 نظر)

… دانشجویان تنها دانشگاه ملّی شهرستان که از راه های دور آمده اند و خانواده هایشان توقع دارند با خیال راحت درس بخوانند، هر روز دغدغه خوابگاه و فضای آموزشی و مسائلی از این قبیل را دارند.

سلام دلفان- در حالی که دانشگاه دولتی شهرستان دلفان حال و روز خوبی ندارد، دانشجویان این مرکز که عمدتاً غیربومی هستند، امروز همپای دانشجویان سراسر کشور با برپایی مراسمی، این روز را گرامی داشتند. این مراسم در سالن اداره تبلیغات اسلامی و با حضور امام جمعه، رئیس دانشگاه، بخشدار و مسئولین استانی برگزار شد.

pic001_002

* برای رفع مشکلات دانشجویان تلاش خواهم کرد

به گزارش خبرنگار سلام دلفان حجّت الاسلام سیّدجعفر مرادیانی؛ امام جمعه دلفان در این مراسم با تبریک روز دانشجو، آن را روزی مهمّ و بزرگ عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که مشکلات دانشگاه دولتی نورآباد در آینده نزدیک و با همّت مسئولین مرتفع گردد. وی همچنین وعده داد که برای حل این مشکلات تلاش کند.

pic005

 * چرایی نامگذاری 16 آذر به روز دانشجو

وی چرایی نامگذاری 16 آذر به روز دانشجو را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه “یکی از توفیقاتی که زمان مصدق نصیب کشور شد ملّی شدن صنعت نفت بود” خاطر نشان کرد: این مسئله به معنای بریده شدن دست دولت های مستکبر و استعمارگر از کشور بود، از این رو نتوانستند تحمّل کنند و دست به کودتا علیه دولت قانونی مصدق زدند و آن را سرنگون کردند.

بعد از چند ماه معاون رئیس جمهور آمریکا آقای نیکسون برای بررسی میدانی نتیجه کودتا به ایران می آید که دانشجویان در اعتراض به این سفر تظاهرات می کنند و رژیم سفاک پهلوی به آنان حمله و سه نفر را شهید می کند. بعد از انقلاب به احترام این کار بزرگ این روز به روز دانشجو نامگذاری شد و همه ساله در این روز یاد شهدای دانشجو و جنبش دانشجویی گرامی داشته می شود.”

 * آمریکا دائماً در حال فضولی است

حجّت الاسلام مرادیانی با اشاره به مداخلات های دولت های مستکبر ازجمله آمریکا و انگلیس در امورات کشورهای دنیا  از آن به عنوان “فضولی” یاد کرد و گفت: اکنون بین دولت اوکراین و بخشی از مردم این کشور بر سر پیوستن به اتحادیه اروپا اختلاف در جریان است. وزیر امور خارجه آلمان در کمال پر رویی به میان تجمع کنندگان علیه دولت می رود. دولتی که بر اساس دموکراسی مورد ادعای آنها قدرت را به دست گرفته. دولت برآمده از رأی اکثریت مردم است ولی آنها فضولی می کنند. همچنین رئیس جمهور آمریکا می رود و برعلیه دولت مردمی اوکراین صحبت می کنند.

این ها به دروغ دم از دموکراسی می زنند؛ نمونه اش کشور مصر است که پس از اینکه سال ها رژیم موردنظر آنها حاکم بود، انتخابات برگزار شد و علی رغم میل باطنی شان محمّد مرسی پیروز شد. امّا بعد از یکسال با تحریک آمریکایی ها کودتا شد و رژیم برخواسته از رأی مردم برکنار شد.”

 * احمدی روشن مدرک لیسانسش را برای خدمت به کشور کافی می دانست/ برخی ها لقب “دکتر” یا “آیت الله” برایشان مهمّ است

وی در ادامه، پیشتازی دانشجویان در عرصه های مختلف از جمله جنگ تحمیلی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: “بخشی از اداره جنگ بر دوش دانشجویان و اساتید دانشگاه ها بود. شهید زین الدین در رشته پزشکی قبول شده بود که به جبهه رفت. یا برادران باکری که هر 3 از دانشمندان کشور محسوب می شدند در جبهه حضور یافتند و شهید شدند.

شهر ما که آن موقع جمعیت آنچنانی هم نداشت چند شهید دانشجو تقدیم انقلاب کرد.”

مرادیانی به پیشرفت های کشور مخصوصاً در عرصه هسته ای که با تلاش های دانشجویان حاصل شده اشاره کرد و گفت: “این پیشرفت ها مرهون امثال شهید احمدی روشن است. وی با اینکه مدرک تحصیلی اش لیسانس بود، امّا مسئولیت مهمّی در تشکیلات هسته ای ما داشت. وقتی هم که به او می گویند چرا ادامه تحصیل نمی دهی، جواب می دهد همین مدرک برای خدمت کافی است.

برخی ها برایشان مهم است که عنوان دکتر یا آیت الله را برایشان به کار ببرند،امّا شهدا وقتی به این نکته رسیدند که با مدرکی که دارند می توانند خدمت کنند، دیگر از لحاظ مدرک جلو نرفتند امّا به کسب علم و دانش ادامه دادند. شهید احمدی روشن، شهریاری و علیمحمّدی پرچم هایی هستند که دانشجویان ما باید زیر این پرچم های پر افتخار جمع بشوند.”

* همه بلاهای عالَم زیر سر عالِمان بی خدا و دانایان بی تقوا است

امام جمعه دلفان “وجود جهان بینی صحیح” را یکی از الزامات دانشجویان برشمرد و با تأکید بر توامان بودن علم و عمل تصریح کرد:”از منظر دین اسلام، علم مفید علمی است که در کنارش اخلاق وجود داشته باشد، لذا همواره علم و عمل با هم ذکر شده است. بلاهایی که بر سر مردم جهان می آید از سوی چه کسانی صورت می پذیرد؟ عالمان یا جاهلان؟ بدون شک عالِمان بی خدا و دانایان بی تقوا مسبب این گرفتاری ها و بلاها هستند. بمب اتم را چه کسانی درست کردند؟ علم اگر تقوا در کنارش نباشد، حجاب است، علم نیست. علم بدون تقوا باعث می شود انسان خودش را هم فراموش شود. برخی ها برای خودشان هم قیافه می گیرند.

علم و عمل دو بالی هستند که باید همراه هم باشند. این علم و عمل وقتی بین افراد جامعه زیاد بشود اقتدار علمی بوجود می آید که در کشور ما به برکت انقلاب اتفاق افتاده است. چون افرادی داریم که هم اهل علم هستند هم عمل. آمریکا می خواهد به ما صدمه بزند، امّا نمی تواند چون اقتدار داریم.”

 * دانشجویان سیاسی باشند امّا چشمشان را باز کنند

“سیاسی بودن” و “داشتن بصیرت” توصیه پایانی امام جمعه به دانشجویان بود:

“دانشجویان ما باید کار سیاسی بکنند ولی مراقب باشند سیاسی بازی نکنند. اهل تجزیه و تحلیل باشید، چشمتان را باز کنید؛ نکند عمری زیر یک پرچ سینه بزنید و بعد متوجه بشوید که پرچم شیطان بوده.

راهش هم این است که بصیرت و آگاهی داشته باشید. در مورد کشور و انقلاب اگر می خواهید قضاوت کنید راهش این است که کشور را بشناسید، تاریخ معاصر را مطالعه کنید. اوضاع کشور قبل از انقلاب را مطالعه کنید ببینید حاکمان ما چه کسانی بودند، وضعیت اقتصاد و اخلاق ما چطور بوده، دنیا چطور به ما نگاه کرده، وضعیت بعد از انقلاب را هم مطالعه کنید و بعد قضاوت کنید.”

* حکایت دکتر رضایی از تفاهم نامه ای که عملی نشد

pic003_001

دکتر علی عباس رضایی رئیس دانشگاه دولتی نورآباد در این مراسم با تبریک روز دانشجو،  به تشریح چگونگی تأسیس دانشگاه و مشکلات موجود پرداخت و اظهار داشت: دانشگاه لرستان در سال 90 به همت آقای دکتر زمانیان رئیس دانشگاه 4 مرکز انشعابی را در 4 شهر نورآباد، الشتر، کوهدشت و پلدختر افتتاح کردند. و مرکز آموزش عالی نورآباد در دو رشته حسابداری و مهندسی کشاورزی گرایش علوم دام دایر شد.

در آغاز کار، رئیس دانشگاه استان با فرمانداران این شهرها و با نظارت نمایندگان مجلس، در هر شهر جلسه ای داشتند و توافق نامه ای امضا کردند که مطابق آن قرار شد که تمام کارهای نرم افزاری و ستادی مانند اخذ مجوز، رشته، تأمین استاد  و… بر عهده دانشگاه لرستان باشد و کارهای سخت افزاری مانند تأمین ساختمان برای دانشگاه و مسائلی از این قبیل  بر عهده فرمانداری باشد. و فرمانداری ها متعهد شدند که فضای مراکز فنی و حرفه ای را در اختیار دانشگاه قرار دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه “دو شهر الشتر و پلدختر در این زمینه مشکلی نداشتند و بدون دغدغه تأمین مکان به فعّالیّت خود ادامه دادند” گفت: امّا دو شهر نورآباد و کوهدشت از لحاظ فضای آموزشی با مشکل مواجه شدند که مشکل شهرستان کوهدشت از طریق اختصاص یک طبقه دانشگاه آزاد رفع گردید.

وی افزود: ما نیمسال اول افتتاح دانشگاه یا نیمسال دوم سال تحصیلی 91- 90 را در ساختمان قبلی پیام نور به صورت استیجاری به پایان رساندیم و پس از آن با مراجعه های مکرر به مسئولین تلاش های فراوانی کردیم تا به تفاهم نامه جامعه عمل پوشیده شود که بالاخره گوشه ای از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان را که شامل 4 اتاق بود را در اختیار ما گذاشتند و سال تحصیلی گذشته را در همان 4 اتاق سر کردیم، بدون وجود هیچ فضایی برای کتابخانه،آزمایشگاه و حتی نمازخانه، آبدارخانه و اتاق استراحت دبیران.

 * فرمانداری به تعهد خود درخصوص تأمین مکان دانشگاه عمل کند

رضایی در ادامه بیان مشکلات دانشگاه ملّی نورآباد گفت: “پس از پیگیری های مکرر به فرمانداری و استانداری برای احقاق حقّی که در تفاهم نامه آمده بود، نهایتاً رئیس دانشگاه لرستان همّت کردند و از ما خواستند تا یک ساختمان اجاره کنیم و هزینه آن را هرچقدر که باشد ایشان پرداخت کنند.

پس از مدّت ها جستجو بالاخره یک ساختمان نیمه کاره پیدا کردیم که می شد با تغییر قسمت هایی از آن، حالت آموزشی به آن داد و برای مدّت 2 سال آن را اجاره کردیم و چون برای تکمیل به پول نیاز داشت، کرایه 3 سال را پیشاپیش و به صورت رهن بدون بازگشت پرداخت کردیم و حتّی مالیات آن نیز که معمولاً بر عهده مؤجر می باشد را پرداخت کردیم.فعلاً مستقر هستیم ولی همچنان از کمبود فضا رنج می بریم و همچنان انتظار داریم که فرمانداری به آن توافق نامه عمل کند و ما را از این وضعیت خارج کند.”

 * انرژی مان صرف تأمین فضای دانشگاه شد

رئیس دانشگاه دولتی دلفان “وجود دلسردی در بین مجموعه دست اندرکاران دانشگاه” را یکی از تبعات وضعیت کنونی دانشگاه عنوان کرد و گفت: هزینه و انرژی که ما برای تأمین فضای دانشگاه صرف کردیم، شهرهای دیگر صرف بهبود کیفیت دانشگاه از جمله ایجاد کتابخانه، آزمایشگاه، افزایش رشته و مسائلی از این قبیل کردند.

رضایی با اشاره به اینکه شهرهای همجوار از پنج رشته برخوردار هستند گفت: به دلیل عدم استقبال از رشته مهندسی کشاورزی این رشته را حذف کردیم و اکنون فقط رشته حسابداری باقی مانده است و علی رغم وعده دانشگاه لرستان مبنی بر اختصاص 3 رشته دیگر به دانشگاه نورآباد در ساختمان جدید، هنوز این امر محقق نشده است.

 * “خوابگاه”، “فضای آموزشی” و “کمبود رشته” مهمّ ترین مشکلات حال حاضر

وی ادامه داد: از فرماندار محترم که بومی است و تازه تشریف آورده ند و امام جمعه محترم که به مسائل اشراف دارند استدعا داریم وضعیت این دانشگاه را درک کنند و از طریق رایزنی با سایر مقامات، دانشجویان را از این وضعیت نجات دهند.

وی با بیان اینکه ” 90 درصد دانشجویان این مرکز از استان های دور از جمله بوشهر، اصفهان و شیراز هستند” تصریح کرد: یکی از رنج های همیشگی این دانشجویان مسئله “خوابگاه” است.

درست است که هر سال در دفترچه کنکور قید می کنیم که دانشگاه خوابگاه در اختیار دانشجویان قرار نمی دهد، امّا این به این معنا نیست دانشجویانی که از راه دور می آیند را به امان خدا رها کنیم. در این شهر خوابگاه مناسب که استانداردهای خوابگاه را داشته باشد.

در شهرستانی که 300 شهید تقدیم انقلاب کرده و این همه ساختمان خالی مربوط به ادارات وجود دارد، به طوری که  آموزش و پرورش دبیرستان خود را در اختیار سایر ارگان ها قرار می دهد، امّا دانشجویان تنها دانشگاه ملّی شهرستان که از راه های دور آمده اند و خانواده هایشان توقع دارند با خیال راحت درس بخوانند، هر روز دغدغه خوابگاه و فضای آموزشی و مسائلی از این قبیل را دارند.

وی تأکید کرد چنانچه مسئولین شهرستان همّت کنند می توانند یک ساختمان را برای این دانشگاه تهیّه کنند.

pic006

pic005

pic004

pic003

pic002

pic007

تقدیر از تعدادی از دانشجویان و شعرخوانی توسط یکی از دانشجویان از دیگر قسمت های این مراسم بود.

 

 1. نویسنده دیدگاه: رحیمی
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۳

  با تشکر از دکتر رضایی استاد فرهیخته شهرمان که باعث و بانی تاسیس این دانشگاه در شهر دلفان شدند. از مسولین نیز انتظار داریم ایشان را در این امر مقدس یاری نمایند

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۳

   با سلام اقای دکتر رضایی ابروی هر چه دانشجو و دانشگاهی رو برده ……………. تمام مسئولین شهری و استانی به این دانشجویان غریبه ظلم کردن اما کسی نیست که عدالت را مطرح کند
   چاپلوسی دگر بس است

 2. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۴۳

  چقدر …. گفته استاد رضایی به جای اینکه ما دانشجویان گله داشته باشیم . اون گله داشته چه توجیه زیبایی.واقعا برای این شهر و استاد و رئیسش متاسفم که خوابگاه نداره دو رشته اش شده یک رشته پسرفت پسرفت

 3. نویسنده دیدگاه: دانشجو
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۰

  با سلام در سال90ترم 2این مرکز باکمترین امکانات در ساختمان دخانیات یا پیام نور قدیم شروع به کار کرد درحالی که هیچ امکانات رفاهی ورزشی فرهنگی وحتی اموزشی(استاد فاقد مدرک تحصیلی و صلاحیت تدریسی)ان ترم با کمبودهای ریشه ی گذشت
  ترم اول۹۱-۹۲ مسئولین گفتن که کلاس ها ۱۵مهر شروع میشه چرا؟چون ساختمان ندارن.فنی حرفه ی شهر همکاری نکرده و رئیس ان چاقو را بر شاهرگش گذاشت بود فنی حرفه ی رو نمیداد با جرو بحث های فراوان بلاخره ۷۲ متر که نماز خانه بوده به مرکز دادن و یک دانشجوی دانشگاه دولتی با یک کار اموز فنی حرفه ی که به گفتی مدیر ان کاراموزان ما چاقو کش میکنن ولی چون برای مسئولین چاره ی نبود بلاخره در نمازخانه ۲ ترم انجا ادامه دادیم با تمام مشکلات ریشه ی. (قصه دراز است)
  سال ۹۲-۹۳ باز هم هیچی نداریم
  کسی نیست که ظلم که در حق ما میشود منعکس کند
  در حال که مسئولین شهر بعضی از بچه ها رو سیاسی و شورش گر خطاب میکردن

  ازخبرگزاری سلام دلفان تقاضا مندیم از مشکلات ریشه ی این مرکز خبری تهیه کنند و به گوش مسئولین وزارتی کشور برسد

  باتشکر
  دانشجوی اواره ی نوراباد

 4. نویسنده دیدگاه: عدالت
  آذر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۷

  با سلام
  به دور از انصاف است آقای رضایی که از طرف نماینده وقت آقای محمدی به این سمت انتخاب شدند الان از نماینده اسبق که الحق و الانصاف با زحمات شان این مرکز علمی را پایه گذاری کردند اسمی برده نشود واقعا افسوس

 5. نویسنده دیدگاه: آشنا
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۳۴

  عدالت جان:
  اگرهم اسم میبرد به مذاق عده ای دیگر از دوستان تلخ می آمد ، همان بهتر که از نامبرده ذکری نشده / حاج آقا نیازی به این تعاریف
  و تمجیدها ندارد.

 6. نویسنده دیدگاه: دانشجویان مظلوم
  آذر ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۳

  در جواب عدالت و اشنا=>واقعابرای شهری که چنین افرادی به قدرت میرسن جای تاسف داردچون واقعا نالایق و کسانی که جز کابینه ی این افراد قرار میگرن باز هم نالایق و داری مشکلات عدیدی هستند از جمله دکتررضایی که واقعا …………………………………….. رئیس مرکز اموزش عالی در زمان این شخص که حتی ……………………… ندارد منصوب شدن.
  واقعا با شرایط بحرانی که این مرکز دارد دلیلی ندارد که از چنین افرادی اسم برده شود
  واز انها باید بازخواست شوند که با توجه به کمبود امکانات ویا اصلا عدم وجود امکانات و بدون کارشناسی شده با چه هدفی این مرکز را اوردن.

  حتی مهمان نوازی و غریبه پرستی این شهر که در کشور مثال زدنی است زیر سئوال میرود که این با چه قیمتی باید از دست داد؟

 7. نویسنده دیدگاه: آشنا
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۲۳

  دانشجوی عزبزو مظلوم زیاداحساسی شدی هرچندمعلوم نیست در نقطه چین هایت از چه الفاظی استفاده کرده ای که قابل روئیت نبوده
  ،اولا نوراباد جز مظلومترین نقاط کشور است (بگذارشماهم کمی مظلوم
  واقع شویدبخاطرهمدردی) دوم اینکه وقتی دکترخودنیزباجمال گوشه ای ازدوندگیهاوعدم همکاری مسئولین بالاترو مشکلات عدیدهو…رامتذکر میگردد دیگرتکراربوسیله شماو همه را به گردن ایشان انداختن صحیح نیست.من شاهد بودم که دکتربارها حاضر به استعفاشد بخاطر دغدغه شما دانشجویان عزیز ولی باقولهای شفاهی و کتبی ایشان رامتقاعدبه ادامه خدمت میکردند.برادرجان وقتی خانه ازریشه خراب است ازدست یک مسئول کاری ساخته نیست . البته این قصه سر دراز
  داردزیادی حساس شده ای …

 8. نویسنده دیدگاه: دانشجوی مظلوم
  آذر ۱۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۲۵

  باسلام. چاپلوسی برای چنین افرادی دور از عدالت است
  نقطه چین ها از رذایل جناب ….. که سنگش به سینه میزنید
  شما که میگید احساسی این نظر رو گفتید واقعا حق یک دانشجو این است که با هیچ امکاناتی که حق اوست سپری میکند
  گفتید که نوراباد محروم است چرا؟چون۲۰؛۳۰سال افراد بی سواد و نالایق به قدرت رسیدن و ما چه گناهی کردیم که با شما همدردی کنیم

  جناب دکتر یکی از افراد نالایق و باعث پسرفت این مرکز شده است
  شما میگید که مسئولین بالاتر همکاری نمیکنند پس چرا شهرهای الشتر که ۳۵ کیلومتر با نوراباد فاصله دارد پیشرفت کردن با ۳ تاساختمان و امکانات دیگر…….
  اما نوراباد حتی یک ساختمان اموزشی ندارد چه برسد به امکانات دیگر

  درنتیجه این مرکز در این شهر جای پیشرفتی ندارد
  وباید این مرکز به دانشگاه لرستان (خرم اباد)منتقل شود
  چون ظریفت این شهر اجازه نمیدهد
  وسلام

 9. نویسنده دیدگاه: حق
  آذر ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۴۸

  باسلام به بچه های سلام دلفان
  همنطور که در مورد تمام خبرها شما به چندتا از نظرهای داده شده جواب دادیدوقول پیگیری دادید
  از شمای اهل رسانه تقاضامندیم به این مشکلات ریشه ی مرکز که قابل حل نیست بپردازید

  جواب بدهید تا بدانیم کسانی هستند که بدون ترس گفتار حق را بجای بیاورد و برای گسترش عدالت سعی میکند

 10. نویسنده دیدگاه: یه دانشجو
  آذر ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۵۰

  با سلام :با وجود تمام مشکلات اما وجود دانشگاه برای هر شهری لازمه اما اینکه زمینه های آن فراهم نیس قبول ولی دانشگاه لرستانم دانشگاشو از یه تویله شاههای قاجاری شروع کرد تازه چند ساله با زور چماغ از میراث فرهنگی بیرون رفتن.اما به نظرم حیف لفظ دانشجو به کار بردن آدمایی که تو این همه مشکلات ژتون بچه هارو جمع میکنن چند برابر میفروشن به جای تحصیل شایع پراکنی میکنن زیرآب استاداشونو میزنن,و تنها مشکلشون نبود جنس مخالفه وبه همین دلیل و تنها همین میخوان دانشگاه رو منحل کنن لایق ورود به دانشگاه حتی با کمتر از این امکانات نیستن همون طور که از طرز حرف زدنشون پیداس از پشت کدوم کوه امدن حالا میتونن برگردن با تشکر

  • نویسنده دیدگاه: فرهنگ
   آذر ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۲

   با سلام واقعا متاسفم برای چنین شهری که اینچنین افرادی پرورش داده
   که صورت سئوال مسئله رو خذف میکنن و باتعصب شهری و طایفه ی جواب میدن

   کسانی که در این مرکز به قدرت و یا منصبی رسیدن فاقد صلاحیت خیلی چیزها که نمیشه اینجا مطرح کردکل مسئولین شهری و حتی مردم محترم دلفان اعتراف به این مسئله کردن
   در مورد ژتون فروشی هر دانشگاه ی که فاقد اتوماسیون غذا باشد و به صورت کپنی توزیع شود اینچنین اتفاقاتی صورت میگیرد
   در مورد اساتید عبارت زیراب زدن واقعا قشنگ نیس
   ودر حد کسی که ادعای باسوادی و شهری بودن نیست
   در مورد تحصیل و درس خواندن باید گفت که 20درصد از دانشجویان با تمام مشکلات از دانشجویان برتر انتخاب شدند که نسبتاخوب میباشد
   واقعتیه که ظرفیت نیست و جای پیشرفتی ندارد
   واز مشکلات عدیدی که دانشجویان این مرکز دارند یکی از انها توهین مسئولین به دانشجویان میباشد همانند نظر شما
   ودر اخر سئوالی باید از شماها پرسید【چرا مرکز اموزش عالی الشتر پیشرفت کردند اما مرکز اموزش عالی دلفان پسرفت پسرفت؟】
   ودر اخر باتوهینی که شما در نظرتون به دانشجویان این مرکز کردید واقعا فرهنگ یک شهر را زیر سئوال بردید
   کلمات و عبارتی که بکار بردیدواقعا …………

  • نویسنده دیدگاه: دلفانی
   آذر ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۱۰

   باسلام:شهروند نورابادی هستم اما باتوهین های که به دانشجویان غیربومی این مرکز کردید واقعا جای در فرهنگ این شهر نیست
   به عنوان یک فرد نورابادی از کلیه ی دانشجویان این مرکز عذرخواهی میکنم
   وجای تاسف دارد که اینچنین افرادی سرکار میروندو
   افرادلایق خارج گود می ماند
   باتشکر

  • نویسنده دیدگاه: افکارناروا
   آذر ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۳۳

   با سلام · جواب فرهنگ به شما واقعا کامل بود ودیگر نیازی به جواب دادن به اون مسائل ندارد

   اما اگر از روانشناسی و روحیه ی دانشجویی اطلاع داشتید در مورد مختلط(دختروپسر)بودن دانشگاه اینچنین نظر نمیدادین
   چون اگر این جو در دانشگاه ها نباشد دیگر باید کجا تجربه کرد
   ودر اینده مشکلاتی پیش میاید که همکاری وانتقال نظرات بین یکدیگر چالش جامعه میشود

   باسپاس فراوان

 11. نویسنده دیدگاه: مهاجر
  آذر ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۳

  سلام اینجانب همشهری غیر ساکن شما ودر 33سال گذشته از لحاظ سیاسی از مخالفان آقای محمدی وطرفدارانش از جمله آقای دکتر رضایی بوده وهستم (باحفظ ارادت ودوستی خدمت آقای رضایی ) . و20سال تجربه مدیریت شهرستانی و مدیرکلی استان رادارم مشکلات یک مدیر بومی را کاملا لمس میکنم آقای رضایی یکی از سرمایه های علمی شهرستان هستند ودارند با هزاران خون دل یک محیط علمی را اداره میکنند بند از اقای فرماندار که خودش از سرمایه های علمی شهرستان هستند تقاضا دارم :جناب آقای باقری عزیز(دوست دوران بچگی و جبهه وهم اکنون )لطفا نهایت همکاری را با آقای رضایی داشته باشید چون یک کار علمی ودر خور تحسین وارزشمند برای شهرستان انجام میدهندهرچند میدانمم ومیدانیداگر باند محمدی حاکم بود ویکی از مخالفانشان مسئول اداره ای بود نه تنها همکاری نمی کردندبلکه تخریب و نابودی فرد هرچند به قیمت تعطیلی اداره اش خواسته وآرزویشان بود . همچنانکه بر سردانشگاه علمی کاربردی آوردند.و پیه محمدی وطرفدارانش به تن من وشما خورده اما اگر ما هم مثال آنها عمل کنیم خسر دنیا واخرت میشویم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار