سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19360
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » رونمایی‌از دستاوردهای جدیدمخابرات سپاه
Print This Post
فرمانده کل مخابرات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از رونمایی دستاوردهای جدید حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (مخابرات) سپاه تا پایان سال جاری خبر داد. به گزارش  ایرنا، سردار ˈمحسن ...

فرمانده کل مخابرات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از رونمایی دستاوردهای جدید حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (مخابرات) سپاه تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش  ایرنا، سردار ˈمحسن نوروزی ˈ روز یکشنبه در حاشیه اولین یادواره شهدای بیسیم چی و مخابرات سپاه انصاالرضا(ع) خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران افزود: امروز در مقایسه با دوران دفاع مقدس پیشرفتهای زیادی در حوزه مخابرات بدست آمده است.
وی ادامه داد: توسعه در زمینه فیبرنوری و تبدیل سیستم آنالوگ به دیجیتال از جمله این پیشرفتها می باشد.
وی افزود: رزمندگان دوران دفاع مقدس با کمک دانشمندان نسل جوان و ادامه تحصیل توانسته اند در زمینه ارتباطات و مخابرات به خود کفائی برسند که همه موفقیتها مرهون خون شهداست.
وی گفت: مخابرات با تلاش مهندسین ایرانی پیشرفتهایی زیادی بدست آورده بطوری که امروز از زیر ساختهای مناسبی برخورداریم.
فرمانده کل مخابرات نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در هیچیک از حوزه های ارتباطات، الکترونیک، نرم افزار و سخت افزار، حوزه ساخت، تعمیرات و نگهداری و تحقیقات وابسته به سایر کشورها نمی باشد و به خودکفائی رسیده است.
سردار نوروزی به برگزاری یادواره های شهدا اشاره کرد و گفت: تشویق نسل جوان به مبارزه علیه دشمن در عرصه جنگ نرم و ترویج و انتقال سیره شهدا از جمله اهداف برگزاری این یادواره ها می باشد.
وی ادامه داد: برگزاری این یادواره های تاثیر بسزایی در انتقال دستاوردهای دفاع مقدس به نسل جوان دارد.
وی گفت: امروز سپاه با تمام توان و تکیه بر اندیشه دانشمندان متفکر ایرانی آماده هرگونه مقابله با دشمنان این مرز و بوم است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار