سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1941
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح گازرسانی 48 روستای استان لرستان دهه فجر به بهره برداری می رسد
Print This Post
سلام دلفان به نقل از ایرنا: مدیرعامل شركت گاز استان لرستان گفت: همزمان با ایام مبارك دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گاز رسانی به 48 روستای این استان به بهره ...

سلام دلفان به نقل از ایرنا: مدیرعامل شركت گاز استان لرستان گفت: همزمان با ایام مبارك دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح گاز رسانی به 48 روستای این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، علی گودرزی روز چهارشنبه افزود: با بهره برداری از این طرح ها ، مجموع روستاههای بهره مند از گاز طبیعی استان لرستان به 278 روستا افزایش می یابد.

وی اظهار داشت: از 400 روستایی كه در سطح استان لرستان شرایط لازم برای گازرسانی را داراهستند تاكنون 230 روستای آن گازرسانی شده و طرح گاز رسانی به 48 روستای دیگر نیز دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد.

وی گفت: این 48 روستا در شهرستان های خرم آباد ، بروجرد ، دورود ، الیگودرز ، ازنا ، الشتر ، نورآباد ، كوهدشت و دوره چگنی قرار دارند كه با گازرسانی به آنها بیش از شش هزار خانوار روستایی از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد.

گودرزی افزود: برای گازرسانی به این تعداد روستا بیش از 300 كیلومتر شبكه گاز شامل خطوط تغذیه فلزی و شبكه پلی اتیلن اجرا شده است.

وی گفت: هزینه صرف شده برای اجرای این پروژه های گازرسانی روستایی حدود 14 میلیارد ریال بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار