سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1956
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی: رهبر معظم انقلاب از سال 88 تا کنون بیش از 80 بار کلمه فتنه را بیان کردند ولی ما حسرت به دل ماندیم که برخی عالمان و پیش‌نمازان یک بار کلمه فتنه را به زبان بیاورند
Print This Post
به گزارش سلام دلفان به نقل از «نسیم»، حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی پیش از ظهر امروز در همایش ائمه جماعات مساجد استان قم که در مجتمع شهید آوینی استان قم برگزار ...

به گزارش سلام دلفان به نقل از «نسیم»، حجت‌الاسلام سیداحمد خاتمی پیش از ظهر امروز در همایش ائمه جماعات مساجد استان قم که در مجتمع شهید آوینی استان قم برگزار شد با بیان اینکه ما هرچه داریم از امام، انقلاب و هدایت‌های مقام معظم رهبری است،‌ تاکید کرد: مساجد ما باید به کانون جلوگیری از انحراف تبدیل شده و امام جماعت باید انحرافات اعتقادی و سیاسی را تبیین کنند.
وی با بیان اینکه مساجد مکان افشاگری درباره جریان سیاه فتنه است، افزود: مقام معظم رهبری از سال 88 تا کنون بیش از 80 بار کلمه فتنه را بیان کردند ولی ما حسرت به دل ماندیم که برخی عالمان و پیشنمازان یک بار کلمه فتنه را به زبان بیاورند.
وی یادآور شد: ولایت فقیه برای ما اصل بوده و محور مقام معظم رهبری است و تائید ما از مسئولان فقط به خاطر مقام معظم رهبری است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار