سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19616
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دیدار نمایندگان خوزستان با لاریجانی
Print This Post

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان از جلسه امروز نمایندگان این استان با رئیس مجلس پیرامون بررسی علل کاهش بودجه استان خوزستان در لایحه بودجه ۹۳ شد.

به گزارش سلام دلفان، حبیب آغاجری عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به استعفای نمایندگان این استان به دلیل رعایت نشدن عدالت در تخصیص بودجه به استان خوزستان، گفت: قرار است اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان، عصر امروز پیرامون بحث‌های مطرح شده در زمینه رعایت نشدن عدالت در تخصیص بودجه این استان در لایحه بودجه 93، با لاریجانی رئیس مجلس جلسه‌‌ای داشته باشند.

وی افزود: یکی از اعضای هیئت رئیسه به ما اعلام کرد که جلسه‌ای پیرامون بودجه استان خوزستان در لایحه بودجه 93 با آقای لاریجانی داشته باشیم که ما نیز اصرار کردیم حتما آقای نوبخت معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز در این جلسه حضور داشته باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان تاکید کرد: هنوز حضور آقای نوبخت در این جلسه مشخص نیست، اما ما به دنبال این هستیم که وی حتما در این جلسه حضور داشته باشد و توضیحاتش را به نمایندگان ارائه دهد.

آغاجری در ادامه به بخشی از مطالبات مجمع نمایندگان استان خوزستان در لایحه بودجه 93 اشاره کرد و گفت: دولت در تنظیم لایحه بودجه 93، عدالت را در بودجه تخصیص یافته به استان خوزستان رعایت نکرده است. بطوری که در مقایسه بین استانهای هم‌ردیف با استان خوزستان، اختلافات بسیاری از لحاظ بودجه‌ای وجود دارد.

وی در ادامه خواهان تحقق وعده رئیس جمهور برای تخصیص 3 درصد از درآمدهای نفتی به استان خوزستان شد و افزود: آقای روحانی در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری وعده کرده بود که 3 درصد از درآمدهای نفتی را به استان خوزستان اختصاص دهد، اما امروز شاهدیم که این امر محقق نشده است.

نمایندگان استان خوزستان روز گذشته در نامه‌ای به هیئت رئیسه مجلس خواهان بررسی علل کاهش بودجه استان خوزستان نسبت به سال‌های گذشته  از سوی دولت و مجلس شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار