سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1964
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » آخرین عناوین » اقدام ارزشمند آموزش و پرورش دلفان
Print This Post
به دنبال انتشار مشکل شوفاژ مدرسه شهید "روح الله قاسمی" روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در خبرگزاری مهر به همت رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان این مشکل رفع شد. به گزارش ...

به دنبال انتشار مشکل شوفاژ مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در خبرگزاری مهر به همت رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان این مشکل رفع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دانش آموزان و برخی معلمان مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان که در دو مقطع ابتدایی و راهنمایی دانش آموز دارد در تماس با خبرگزاری مهر از روشن نشدن شوفاژ این مدرسه در روزهای سرد زمستانی گلایه کرده بودند.

این در حالیست که با طرح این گلایه ها در خبرگزاری مهر و پیگیری ویژه بهمن نریمانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان دلفان مشکلات این دانش آموزان رفع شد.

این مدرسه دارای 76 دانش آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی و 41 دانش آموز در مقطع راهنمایی به صورت چند پایه است.

روشن نشدن شوفاژ این مدرسه با بیش از 110 دانش آموز در حالی بود که برخی از متولیان امر علت این موضوع را مشکل موتورخانه عنوان می کردند تا دانش آموزان در این روزهای سرد زمستانی مجبور به پوشیدن لباس گرم در فضای کلاس شوند.

این امر موجب گلایه های اولیا دانش آموزان شده بود که با طرح این گلایه ها در خبرگزاری مهر و نگاه ویژه متولیان امر در آموزش و پرورش شهرستان دلفان دانش آموزان این مدرسه نخستین روز از هفته گذشته را با روشن شدن شوفاژ مدرسه تجربه کردند.

دانش آموزان مدرسه شهید “روح الله قاسمی” روستای سرخانجوب شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار مهر از پیگیری های مسئولان برای رفع مشکل مدرسه شان تقدیر کردند.

همچنین اولیا دانش آموزان نیز که از سرماخوردگی و بیماری فرزاندانشان بیمناک بودند با رفع مشکل شوفاژ این مدرسه از پیگیری های خبرگزاری مهر برای طرح این مشکل قدردانی کردند.

 1. نویسنده دیدگاه: امیر
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۵:۳۶

  سلام، بنده فرهنگی هستم ودر جریان موضوع فوق قرار دارم،اولا رسانه ای کردن این موضوع دنبال کردن یک جریان سیاسی به سود یک کاندیدای خاص ، وزیر سئوال بردن خدمات بی نظیرآموزش وپرورش نورآباد در چند سال اخیر بوده، بطوریکه حتی افراد خارج از آموزش وپرورش ،در صورت مغرض نبودن می توانند نتیجه این اقدامات را به خصوص در زمینه تامین وتجهیزمدارس به وسائل گرمایشی وامکانات آموزشی وکمک آموزشی ،وحذف بخاری نفتی در بیشتر مدارس روستائی نیز مشاهده کنند ،البته چند روزی سیستم موتور خانه شوفاژ دچار مشکل بود که با همت ریاست محترم اداره وواحد خدمات در اسرع وقت تعداد 4عدد بخاری نفتی بدون دودکش واستاندارد در اختیار مرکز قرار داده شد،تا لطمه ای به روندآموزش دانش آموزان نخورد که این اقدام وظیفه مسئولین بوده ومی بایست انجام گیرد ،اما به جهت تسریع در اقدام شایسته تحسین وقدردانی می باشد.دوستانی که وابسته به فلان کاندیدا ودر آن اطراف مشغول فعالیت هستید انتخابات می گذرد اما سعی کنیم با فراکنی وبزرگ نمائی مسائل به سود کاندیدای خاصی، اقدامات غیر قابل انکار مجموعه آموزش وپرورش به ویژه در چند سال اخیررا خدشه دار نکنیم ودر مقابل وجدانمان شرمنده نشیم، زیرا من فرهنگی وتو فرهنگی که با هماهنگی …….. که خبرنگار …..در نور آباد هستند دقیقا می دانیم هدف طرح این مسائل آن هم در آستانه انتخابات فقط جریحه دار کردن احساسات مردم شریف وبا فرهنگ این شهرستان می باشد ،شان معلمی بسیار رفیع تر از آن است که به خاطر جلب رای برای کاندیدای مجلس وجدانش را لگد مال کند>

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۲۱

  اقدام ارزشمند ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
  واقعا متاسفم.کجای این کار ارزشمند بوده؟آیا انجام وظیفه اقدام ارزشمند محسوب میشه؟آقای رئیس وظیفه خودشو انجام داده اقدام ارزشمند کجا بود. حالا سهل انگاری و کم کاری رو چشم پوشی میکنیم .واقعا وقاهت داره که اسم این کار رو بذارید اقدام ارزشمند.شما یا معنای اقدام ارزشمند رو بلد نیستید یا …………

 3. نویسنده دیدگاه: امیر
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۵۳

  متاسفم برای عوامل سایت دلفان، من که در اعلام نظرم بدون اینکه اسمی از کسی بیارم واقعیت رو گفتم ،فقط گفتم نویسنده گزارش مزبوردرخبر گزاری مهر با چشم پوشی از واقعیات وهمسو با یکی از فرهنگیان جریان خاص در آن منطقه(بدون اشاره به نام کسی) بزرگ نمائی کردند وهدفشان نادیده انگاشتن خدمات کم نظیر مسئولین آموزش وپرورش در این چند سال اخیر بوده است، شماها گردانندگان سلام دلفان در پیشگاه خداوند از مسئولی که کم کاری کند بیشتر مواخذه خواهید شد ،چون واقعیات را منعکس نمی کنید وهر طور که طیف مربوط به شما بخواهد با سانسور وگزینش نظرات را منعکس می کنید ،اما در این شعر عطار اندکی تامل کنید
  گر فلاطون ،به حکیمی مرض عشق بپوشد
  عاقبت پرده بر افتد زسر راز نهان(آری حقیقت آشکار می شود)

 4. نویسنده دیدگاه: محمد
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۱۷

  واقعا در سانسور اهل فنید مرحبااااااااااااااااااااااااااااااااااا الان اگر من تحسینی الکی از کاندیدای مورد نظر شما بنمایم بلافاصله درج می کنید

 5. نویسنده دیدگاه: ولی دانش اموز
  بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۲۸

  شمایی که دلتان برای کار ارزشمندمی تپدروستای مختارابادسراوراقای نر یمانی میداندکجاست که مدرسه داشته اند امابعدازانقلاب جهت نوسازی تخریب وتاکنون خبری ازساخت ان نیست.ایامیدانندکه بیشترازتعداددانش اموزان سرخانجوب محصل دارد.ایامیدانندروستایی که فقط 10کیلومتربامرکزشهرفاصله دارددریک کانکس درس میخوانند.ایامیدانندکه انان حتی ازابتدایی ترین امکانات هم محرومنداقای نریمانی شمارابه خداقسم میدهم حاضرهستیدفرزندتان حتی یک روز در چنین محیطی درس بخواندکه سرمای این فضاطاقت راازمن وشماهم میگیرد.کاش حتی به حساب انتخابات وتبلیغات هم باشددرداین دانش اموزان راکس درمان کنداقای نریمانی گناه این بچه های معصوم رامیدانی چیست.میدانی مدیراین مدرسه برای مبارزه باسرمای طاقت فرساچه تدبیری اندیشیده بودکاسه گدایی به دست گرفته وبرای انهاچندلایه لباس تهیه کرده اندحالاپی به اقدامات ارزشمند بردیدایاگناه این بچه های معصوم جزاینست که ارزش تبلیغاتی برایشان قایل نیستندازمن گفتن بودمن بخاطرمشکلات این مدرسه به شهرمهاجرت کردم جواب فردای قیامت باشماواین رسانه.

 6. نویسنده دیدگاه: حسين
  بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۲۵

  بايد منصفانه نقد كرد مردم عزيز. انصافا در سالهاي گذشته سيستم گرمايشي مدارس شهر و روستا در اين شهرستان با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم مي كردند به گونه اي كه در چند مورد به خبرگزاري هاكشيده شد. ولي در سال تحصيلي جاري با تدابير مسئولان آموزش و پرورش شهرستان و پيش بيني هاي لازم مشكل خاصي پيش نيامده و هرگونه پيشامدي با اتخاذ تدابير لازم بصورت فوري رفع شده است.

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۹, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۳۲

  آموزش و پرورش اقدامات ارزشمند دیگری هم انجام داده اند. از جمله جمع آوری امضا از معلمین در ….

 8. نویسنده دیدگاه: انصاف
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۴۹

  واقعا برای افرادیکه خدا را در نظر نمیگیرند و هرچه دلشان میخواهد از روی غرض والبته باند بازی میگویند متاسفم امیدوارم در اخرت جوابگو باشند.برای ما فرهنگیان همان اقای… خوب بود که حتی به معلمان … داشت که در اخر ریاستش گندش در امده بود بقیه خدماتش که نداشت پیشکش

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار