سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1967
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۸ نظر
خانه » اخبار برتر » چرا بعد از سی و دو سال، هنوز در این شهرستان یک کارخانه وجود ندارد؟ آیا این ظلم به مردم نیست؟
Print This Post
انتقاد شدید امام جمعه دلفان از معضل بیکاری در این شهر؛
سرویس سیاسی- امام جمعه دلفان در خطبه های نمازجمعه این هفته (7بهمن) شهرستان دلفان با انتقاد از معضل بیکاری در شهرستان دلفان گفت اگر مسئله اشتغال در این شهرستان حل ...

سرویس سیاسی- امام جمعه دلفان در خطبه های نمازجمعه این هفته (7بهمن) شهرستان دلفان با انتقاد از معضل بیکاری در شهرستان دلفان گفت اگر مسئله اشتغال در این شهرستان حل بشود، مسائل دیگر مانند ازدواج و اعتیاد تا درصد بالایی برطرف می شود.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور با اشاره به سفارش اسلام مبنی بر زود ازدواج کردن جوانان در دوران جوانی گفت در کشور ما مشکلاتی وجود دارد که باعث می شود تعداد بسیاری از جوانان موفق به ازدواج نشوند.

وی افزود: دختران و پسران جامعه اسلامی ما، پاکترین و پاکدامن ترین جوانان نسبت به جوانان سایر کشورها هستند.

خطیب جمعه دلفان همچنین با اشاره به حضور گسترده و پرشور جوانان در آیین سیاسی- عبادی نمازجمعه خاطر نشان کرد ما به وجود این جوانان افتخار می کنیم و از مسئولین می خواهیم موانع ازداواج آنها را برطرف بکنند.

امام جمعه دلفان در ادامه، معضل بیکاری را یکی از موانع ازدواج جوانان دانست و از وجود بیکاری در شهرستان دلفان به شدت انتقاد کرد.

وی در این زمینه گفت: چرا بعد از سی و دو سال، هنوز در این شهرستان یک کارخانه که دو سه هزار نفر در آن مشغول به کار باشند وجود ندارد؟ آیا این ظلم به مردم نیست؟

وی افزود وقتی بیکاری بالا باشد می بینیم که دربعضی روستاها، نصف مردم آنجا به مواد فروشی اشتغال دارند، وقتی بیکاری باشد ازدواج سر نمی گیرد و جوانان دچار یأس می شوند، لذا بر مسئولین واجب و لازم است که مسئله اشتغال را حل کنند که اگر مسئله اشتغال در شهرستان دلفان حل بشود، مسائل دیگر مانند ازدواج و اعتیاد تا درصد بالایی ان شاء الله برطرف می شود.

ادامه دارد…

 1. نویسنده دیدگاه: بهنام
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۰۵

  خدمت امام جمعه عزیز شهرمون بگم که؛ دقیقاً سی و دو سال هست که همه امام جماعات بزرگوار از این دست صحبت ها در مناسبتهای مختلف از نماز جمعه گرفته تا… برای مردم!!!!!!!!!!!!!!انجام می دن و البته وقتی مسئولی به این شهر میاد همه این حرفارو فراموش می کنن و فقط به وفاداری مردم این شهر به امام و انقلاب اشاره می کنن و صحبتی از محرومیت نورآباد در حضور مسئولان به میان نمی آد!!!!!!!!!.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۸:۰۳

  اقای امام جمعه اینو باید شما جواب بدین که…… چرا به مردم میگین

 3. نویسنده دیدگاه: سعید
  بهمن ۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۳۹

  امام جمعه اینو خطاب به نماینده شهر یعنی محمدی گفتن.آقای محمدی بجای کارهای خصوصی واسه یه عده به فکر کارهای عمومی باش.روز قیامت باید جواب پس بدی

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۲۴

  هرچند این نظرو ممکنه نمایش ندید
  نام جدید سایت سلام دلفان :
  پایگاه اطلاع رسانی وتحلیلی (ستاد انتخاباتی …) دلفان

  جون من یک نظر سنجی هم تو سایتتان درج کنید

 5. نویسنده دیدگاه: بي خيال
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۲:۴۵

  آقاي امام جمعه عزيز . سي و دو سال است كه….وعده ساخت كارخانه و احداث سد و……. مي دهد . ولي بعد از رفتن به مجلس البته نه با راي اكثريت …… چيزي كه فراموش مي شود ساخت كارخانه و اشتغال جوانان است. خدايا خودت به اين جوانان كمك كن …..

 6. نویسنده دیدگاه: همشهري
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۱۱

  سايت شما بايد بشود سايت (( ….. ))توف به …..

 7. نویسنده دیدگاه: وبلاگ سیمای کوهدشت -علی خدایگان
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۴۵

  سلام بر امام جمعه محترم نورآباد-جانا سخن از زبان ما* میگویی ! *ما یعنی مردم کوهدشت

 8. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۰:۵۷

  امام جمعه محترم درسته که حرف شما حرف چند ده ساله مردم دیار مهرورزیه، اما آخرش ما که نفهمیدیم که این سووالات را کی باید جواب بده و مسوول به معنای واقعی کلمه کیه.
  شما بگید،مخاطب کیه؟

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار