سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 19773
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » سیگنال موجود نمی باشد!
Print This Post
قطع شبکه های تلویزیون؛ پس از باران!

قرار بود با آمدن “دیجیتال” به آرزوهایمان برسیم و دیگر شاهد صفحه برفکی تلویزیون نباشیم. دلمان را خوش کرده بودیم که…

سلام دلفان- قرار بود با آمدن “دیجیتال” به آرزوهایمان برسیم و دیگر شاهد صفحه برفکی تلویزیون نباشیم. دلمان را خوش کرده بودیم که زین پس با آمدن نخستین رعد و برق شاهد قطع شبکه های تلویزیون نیستیم؛ مسئله ای که سال ها بود از آن رنج می بردیم.

 

البته اکنون این آرزو برآورده شده و مردم دیگر شاهد برفکی شدن صفحه تلویزیون خود نیستند، امّا به جای آن، صفحه ای تماماً سیاه را مقابل خود می بینند که سه کلمه اعصاب خرد کن به همراه یک علامه تعجّب! بر روی آن مشاهده می شود : “سیگنال موجود نمی باشد!”

Untitled

 

متأسفانه علی رغم اینکه مدتّی است امکان دسترسی مردم به شبکه های دیجیتالی فراهم شده است، اخیراً و در همین چند روزی که برف و باران باریدن گرفته، شاهد قطع مکرر و طولانی مدّت گیرنده های دیجیتال هستیم و این مشکل برای مردم سراسر شهر عمومیت داشت. 

در همین زمینه خبرنگار سلام دلفان به سراغ فرماندار دلفان رفت تا از وی بپرسد که؛ آیا در این خصوص اقدامی صورت گرفته است یا خیر؟

علی باقری اینطور توضیح داد: “برای پیگیری و رفع این مشکل،اخیراً  نامه های جداگانه ای برای مدیرکلّ صدا و سیمای استان و معاونت سیاسی- امنیتی استانداری ارسال کردیم و از آنان خواستیم تا با بررسی مشکل و فراهم کردن امکانات بیشر این مشکل را رفع کنند.”

وی با بیان اینکه “منتظر پاسخ  نامه ها هستیم” ابراز امیدواری کرد که با تدابیر مسئولین ذیربط مشکل مورد نظر حلّ شود.

 

ما نیز همانند آقای باقری امیدواریم دیگر شاهد صفحه “سیگنال موجود نمی باشد” نباشیم! 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار