سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20033
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » انهدام1گروه تروریستی درجنوب شرق‌کشور
Print This Post

معاون عملیات فرماندهی مرزبانی ناجا از انهدام یک گروه تروریستی توسط مرزبانان جنوب شرق کشور در منطقه جکیگور با هلاکت دو تن از آنان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ˈجلال ستارهˈ با اشاره به هلاکت و مجروحیت چهار شرور وابسته به گروهک های تروریستی،افزود: مرزبانان هنگ مرزی جکیگور در راستای حفظ و حراست از مرزهای میهن اسلامی با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از ورود اعضای یک گروه تروریستی به خاک کشورمان با خبر شدند.
وی ادامه داد: مرزبانان با تشدید اقدامات اطلاعاتی ، ضمن شناسایی معابر احتمالی ورود تروریست ها اقدام به افزایش مضاعف کنترل مرزها کردند.سردار ستاره تصریح کرد:در همین راستا مرزبانان شب گذشته با اجرای کمین، راه ورودی این افراد را که به صورت مسلحانه وارد حریم امنیتی مرز کشورمان شده بودند، سد کرده و مانع ورود آنان شدند.

وی افزود:اعضای این گروهک تروریستی به محض مشاهده ماموران به سمت آنان تیراندازی کردند که با آتش پرحجم مرزبانان مواجه شدند.

معاون عملیات فرماندهی مرزبانی ناجا افزود: مرزبانان نیروی انتظامی در این عملیات موفق شدند دو نفر از اشرار را به هلاکت و دو نفر دیگر را مجروح کنند.

سردار ستاره گفت: در پایان این عملیات، تعدادی سلاح و مقادیر زیادی مهمات به همراه وسایل ارتباطی ماهواره ای در اختیار مرزبانان قرار گرفت.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: ماموران دلیر و جان برکف مرزبانی ضمن پاسداری از حریم مرزهای میهن اسلامی با هرگونه ناامنی و تحرکات تروریستی گروهک های معاند مقابله کرده و تا آخرین قطره خون خود از حریم خاک میهن اسلامی دفاع خواهند کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار