سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20102
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۹ نظر
خانه » اخبار برتر » انتقاد رئیس شورای شهر از بذل و بخشش های بی مورد شهرداری
Print This Post
در حضور معاون عمرانی استاندار؛ (11 نظر)

احمدیان به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های شهر نورآباد اشاره کرد و اظهار داشت: موقعیت استراتژیک منطقه دلفان آن را منحصر به فرد کرده به طوریکه دلفان در مسیر یک چهار راه ارتباطی قرار گرفته که چهار استان لرستان، کرمانشاه، همدان و ایلام را به هم متصل می‌کند و همین موقعیت ارتباطی می تواند پتانسیل مهمی برای توسعه و ایجاد زیر ساخت های اقتصادی و فرهنگی باشد.

سلام دلفان- فرماندار دلفان گفت: خشکسالی‌های متعدد کاهش سرانه درآمد مردم دلفان را در پی داشته است.

به گزارش نسیم دلفان به نقل از خبرنگار مهر، علی باقری در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان که با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد با اشاره به موقعیت ارتباطی شهرستان دلفان در میان سه استان لرستان، همدان و کرمانشاه اشاره کرد و افزود: این موقعیت یک فرصت مناسب برای رشد و توسعه این شهرستان است که امیدواریم با برنامه‌ریزی درست نسبت به این مهم تلاش شود.

وی با اشاره به مشکلات شهرستان دلفان تصریح کرد: اقتصاد این شهرستان به کشاورزی وابسته است اما خشکسالی‌های چند سال اخیر موجب کاهش سرانه درآمد مردم این شهرستان شده است.

باقری به توجه ویژه استاندار لرستان و معاونت امور عمرانی استانداری را اشاره کرد و اظهار داشت: این شهرستان در بسیاری از شاخص‌ها در میانگین استانی نیز وضعیت مناسبی ندارد که حل آن نگاه و تخصیص اعتبارات ویژه ای را می طلبد.

رشد ۱۲ برابری جمعیت شهر نورآباد در چهار دهه

رئیس شورای شهر نورآباد نیز در این مراسم با اشاره به اینکه هویت شهری نورآباد به معنای مدرن آن سابقه چندان طولانی ندارد افزود: روند رشد شهرنشینی در شهر نورآباد روند شتابنده و فراینده ای را نشان می دهد که صد البته نگرانی هایی را نیز به دنبال دارد.

هوشمند احمدیان ادامه داد: در سرشماری سال ۱۳۳۵ شهر نورآباد فقط چهار درصد از جمعیت دلفان را در خود جای داده اما با گذشت چهار دهه رشد جمعیت شهری آن به گونه سر سام آوری ۱۲ برابر شده که در نوع خود بی نظیر است.

وی اظهار داشت: طی تحقیقات انجام گرفته اکثر جمعیت شهری نورآباد ماحصل مهاجرت روستاییان است که به دلایل مختلف به این شهر مهاجرت کرده اند این مسئله دو معضل اساسی تخلیه روستاها از جمعیت جوان فعال و مسائل و مشکلات شهری مثل سرانه فضای سبز، مسکن، تراکم جمعیت و غیره را شکل داده است.

انتقاد از بذل و بخشش های سرپرستان شهرداری نورآباد

احمدیان به قابلیت‌ها و پتانسیل‌های شهر نورآباد اشاره کرد و اظهار داشت: موقعیت استراتژیک منطقه دلفان آن را منحصر به فرد کرده به طوریکه دلفان در مسیر یک چهار راه ارتباطی قرار گرفته که چهار استان لرستان، کرمانشاه، همدان و ایلام را به هم متصل می‌کند و همین موقعیت ارتباطی می تواند پتانسیل مهمی برای توسعه و ایجاد زیر ساخت های اقتصادی و فرهنگی باشد.

وی افزود: علی رغم تمام مشکلات و مسائل مادی شهرداری نورآباد جز محدود شهرداری هایی است که از درآمد خود ارتزاق می‌کند.

وی با انتقاد از بخشش سرپرستان شهرداری در چند سال گذشته در خصوص واگذاری زمین فعلی فرمانداری که جز اموال لاینفک شهرداری بوده است و اظهار داشت: این زمین برای احداث ساختمان فعلی فرمانداری بدون پرداخت هزینه در اختیار فرمانداری قرار گرفته است.

احمدیان عنوان کرد: امیدواریم با رایزنی های مسئولان استان و فرماندار بتوان از طریق وزارت کشور و منابع استانی هزینه خرید زمین مذکور را در اختیار شهرداری قرار داد تا راهی برای خروج از بن بست مالی شهرداری پیدا شود.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۶

  اها

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۳۸

  الحمدالله كه هوشمند هستش و اين حرف رو زده!
  البته اگه به خاطر اين حرف حالش رو نگيرن

 3. نویسنده دیدگاه: جمعی از اصولگرایان
  آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۹

  پیوندتان مبارک فصل کار وتلاش ودوستی قانون مدار اغاز شده و سینه ها از کینه ها خالی شده امید است خدا محور و علی وار و حسین گونه کار کنیم تادر پیشگاه خداوند و بندگانش عزت پیدا کنیم عدالت رمز رستگاریست به خدای کعبه.یا علی گفتیم و عشق اغاز شد

 4. نویسنده دیدگاه: طوفان
  آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۳۶

  اقا هوشمند با هوش نه اینکه شما ………………………………………………. . و از رای مردم برای خودت سوئ استفاده نکردی و شهردار را برنگزیدی؟؟؟؟؟!!!!! شیر دات ولموکه

 5. نویسنده دیدگاه: ناصر
  آذر ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۳۰

  سلام دلفانی عزیز
  امیدوارم دیگرمسولین شهرنیز مثل اقای احمدیان به دنبال احیای حق پایمال شده ی دلفانی ها بدست مسولین نالایق قبلی وفعلی باشند

 6. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۱۰

  اقای احمدی شیردات چقدر از هزینه اداره ورزش بذل وبخشش کردی
  به تمامی مردم و…..لبلس ورزشی و….. بخشیده بودی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/////////////////

 7. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۰۹

  خوشتیب لباس و وسیله ورزشی خو حق همین مردم
  هم ورزشکار هم غیر ورشکار
  ورزشکار برا اینه که انگیزش چند برابر شه غیر ورزشکارم واسه اینکه به ورزش کردن تشویق شه
  یعنی شما میگی بذاره انبار اداره پر باشه و خاک بخورن یا بده مردم استفاده کنن
  جان خودت اگه بدت از هوشمند میاد اینطوری نخوا که خراب شه
  خدا وکیل اینطوری راه و رسمش نیست بیشتر محبوب میشه

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۳۲

   اولا” بذل بخشش زمین فرمانداری چندسال پیش بوده که درزمان اقای مهندس شیخی نبوده درثانی همان فرماندارقبلی دریکوند دوست ورفیق خود احمدیان بود که شخص احمدیان هم خودش موقعه انتصاب اقای دریکوند واسش بنر زد
   اقای احمدیان بیش از اندازه درزمان مدیریت ورزش وجوانان بذل وبخشش کرده برید تحقیق کنید/

 8. نویسنده دیدگاه: سعید
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۹

  مسئولین شهرداری و بنیاد شهید !
  لطفا به داد تابلو های تصاویر شهدا که در میان بلوار ها نصب شده اند برسید.

 9. نویسنده دیدگاه: سعید
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۴۲

  شورایی که دنبال ژست گرفتن برا عکسای آلبومیتون
  به داد تابلو های شهدا برسید

 10. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۵

  شهر خیلی خوبی داریم همه کینه ای هیمه زیراب همدیگه رو میزنیم خدا ما را بهتر شناخته رحم به هم دیگه نمیکنیم مفت میگیم و خوراک مون برادر کشیه گیر میدیم خیلی میلنگیم ولی نمیفهمیم حرف و عملمون فرق فوکولی وای قولنزج دوبر هستیم یعنی دوغ بر هستیم امربه معروف که همه عبادات در مقابل ان به گفته حضرت علی مانند قطره در مقابل دریاست رو بی اهمیت شدیم واقعا نیاز داریم که دیگران ما رو امر به معروف کنند اخه هربرچسبی به این اقا بچسبه تهمت دزدی غیر ممکنه خدایا ازشر نفس خودمون به تو پناه میبریم اعوذ بالله الله اکبر اینجوری میخواهیم منتظر امام زمان علیه سلام باشیم. امام زمان چقدر وجود نازنینت را اذیت میکنیم به خدا پیش تو و بالاتر در پیشگاه خداوند حرفی نداریم وشرمنده میشیم ابروی مومن رو راحت بردن عواقب بدی داره بس کنید اهالی محترم دلفان و کاربران عزیز و رسانه های شهرستان یا ستارالعیوب رو چه جوری فراموش کردیم اگه مدرک مستند و علم کافی داریم نسبت به هرشخصی که اتهام میزنیم ارائه کن و تا ثابت نشده مجرم نیست از نظر دین و ایمان و قران.چقدر شایعه تخریب تهمت دروغ و غیبت و فت فط یا حسین به دادمون بیا که بیچاره ایم مانند مردان مرد وارد عمل شو نداری مردانگی و شرف و حیا نداری در دیگه ات را ببند تکثیر کینه و تنفر نکنید. ترا به امام زمان قسم به خون شهدای کربلا قسم بس کنید بس کنیم بس کن حیا کنیم

  • نویسنده دیدگاه: ناصر
   آذر ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۰

   سلام دلفانی های عزیز
   همشهری عزیزشماکه روی بقیه روسفیدکردین چه طرزصحبت کردن وکامنت گذاشتنه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   اینم بگم خدمت همشهریای محترم که تااین طرزفکرکه فلان اقاازکدام طایفه س وپسرفلانیه وبرادرش فلان سال چکارکردوبه اقای محمدی یااقای کاظمی رأی داده وضعمون همینه.
   باورکنیدتوقرن21دیگه این حرفامنسوخ شده ولی متأسفانه هنوزاستان لرستان این سنت بدونسل کش پابرجاست.
   همشهریان عزیزکسی که میادتوسایت وکامنت میذاره وایمیل داره مطمئنأازقشربه اصطلاح روشن فکروتحصیل کرده س(بانهایت احترام به بزرگترهامون که اینکارهاروبلدنیستن ولی سرمایه واقعیمون هستن)پس انقدبااسم وجناح اشخاص کاری نداشته باشیم.مابایدباطرزفکروایده های مسولین شهرمون کارداشته باشیم
   (نگاه نکن کی چی میگه.ببین چی میگه)
   امیدوارم بتونیم اینکاروعملی کنیم.
   واقعأسخته ولی شدنیه
   امتحانش ضررنداره

 11. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۴۶

  تو کل عمر سایتتون به صداقتتون ایمان داشتم حتی با شکایت اموزش پرورش هم مطالب سایت رو حذف نکردید ولی حالا می بینم مقاله اقای یوسفی درباره زمین های فاز 3 و4 فرهنگیان رو از روی سایت برداشتید. معلومه که شماهم اسیر باندهای مافیایی قدرت و ثروت شده اید. این پیام آخرین کامنت من در این سایت بود . ممکنه بخندید ولی یه خواننده همیشگی رو از دست دادید. اگر دین ندارید لااقل آزادمرد باشید – یا حسین

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   دی ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۸

   باسلام. دوست عزیز مطلب مورد اشاره با درخواست خود نویسنده( آقای ابراهیمی) حذف گردید و البته سلام دلفان به این موضوع خواهد پرداخت و در این مورد ملاحظه هیچ کسی را نخواهد کرد.

 12. نویسنده دیدگاه: خیرخواه
  دی ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۳۴

  جناب اقای هوشمند احمدیان اولا اگر شما به فکر بیت المال شهرداری هستید اول طبق قانون استفاده از ماشین بیت المال ممنوع است وشهردار نباید ماشین بیت المال را زیر پای حضرتعالی میگذاشت . در ضمن مطالب را سعی کن خودت بنویسی.

 13. نویسنده دیدگاه: شهردارآینده تهران
  دی ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۱

  طبق قانون ازخدماتی که به شهردارتعلق میگیره تلفن همراه.ماشین وخونه اختصاصی هستش.توروخداانقدتوحاشیه نباشیدبریدتومتن

 14. نویسنده دیدگاه: محسن
  دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۶

  آقای احمدی فراموش کردید نورآباد ٨ استان ر ا به هم وصل میکند. کرمانشاه, ایلام, همدان, لرستان, اصفهان, مرکزی, لرستان. عاقبت شهری که دست یه مشت بچه بیفته بهتر از این نمیشه

  • نویسنده دیدگاه: شهردارآینده تهران
   دی ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۵۵

   سلام آقامحسن
   اولألرستان رو2بارنوشتی درضمن بااینکه لرستان رو2بارنوشتی بازمیشه7تا
   خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 15. نویسنده دیدگاه: شهروند
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۷:۲۱

  هوشمندخان مواظب باش امیدشهرشما هستید ٰ،فقط چش نخوری آن موقع شهردچاراختلال می شود.خودت که خیلی بذل بخشش درانتخابات داشتی!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار