سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20339
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نظر آیت الله علم الهدی درباره رفع تحریم
Print This Post

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته مشهد مقدس که در جمع زائران و مجاوران حضرت رضا برگزار شد، اظهار کرد: نمایندگان توسط رای مردم به مجلس راه یافتند، پس باید در مواقع بحرانی به یاری دولت بشتابند، چرا که در غیر این صورت هر مشکلی که پیش می‌آید مردم آن را از چشم نمایندگان خود خواهند دید و اگر چنانچه به خاطر حفظ موقعیتشان از کوچکترین همکاری خود با دولت خوداری کنند، نمی‌توانند پاسخگوی خون شهیدان باشند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایسنا، امام جمعه مشهد با اشاره به دیدارش با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه اظهار کرد: دشمنی آمریکا با ایران سابقه‌ای شصت ساله دارد و این کشور همواره از تمامی بسترها برای شگردهای شیطانی خود سود خواهد جست. همچنان که آمریکا از توافق نامه ژنو نیز برای پیش برد اهداف شوم خود استفاده می‌کند.

وی ادامه داد: ما نباید امید به برداشتن تحریم‌ها و گشایش اقتصادی در کشور داشته باشیم، چرا که هنوز مدت زیادی از توافق‌نامه ژنو نگذشته بود که آمریکا طی این توافق‌نامه عهد کرده بود تا شش ماه از هیچ تحریمی علیه ایران استفاده نخواهد کرد اما پس از مدت کوتاهی 19 شرکت ایرانی توسط آمریکا دوباره تحریم شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری ضمن انتقاد از ادعای برخی مبنی بر اینکه دولت آمریکا دچار مشکلات مالی است به همین جهت دوباره تحریم‌ها را علیه ایران وضع نموده است، افزود: وزارت خزانه داری آمریکا این تحریم‌ها را علیه ایران انجام می‌دهد و بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری آمریکا با لبخند و دست‌کش مخملین به سوی ایران دست دراز می‌کند، در حالی که پنجه‌های فولادی و چدنی خود را در زیر این دستکش مخملین پنهان کرده است، به همین جهت نباید به توافق‌ها و قراردادهای آمریکا دلخوش و امیدوار بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار