سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20389
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » صالحی:آژانس حق بازدید از صنایع موشکی را ندارد
Print This Post

بازرسان آژانس چنین وظیفه و حقی ندارند. مرجعی در دنیا برای بازرسی از این تاسیسات وجود ندارد و معاهده‌ای هم در این زمینه نداریم و آژانس هم در جایگاهی نیست که این کار را انجام دهد.

به گزارش سلام دلفان، سایت روابط عمومی سازمان انرژی اتمی نوشت: ضمن تشکر از همکاری رسانه های وزین کشور در انعکاس اخبار هسته ای، با عنایت به اینکه یک یا دو سایت محلی با درج تیتر خبر بازرسان آژانس انرژی اتمی از صنایع موشکی ایران بازدید می کنند، موجب تشویش اذهان عمومی شده‌اند و برداشت صحیحی از سخنان آقای دکتر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در مصاحبه خبری روز پنج شنبه 28 آذرماه جاری در قم نداشتند، توضیح ذیل را جهت تصحیح اخبارمنتشره و تنویر افکار عمومی به آگاهی می‌رساند:


رییس سازمان انرژی اتمی ایران پس از دیدار با مراجع عظام قم، با رد اتهامات برخی کشورهای غربی مبنی بر انحراف برنامه هسته ای جمهوری اسلامی ایران، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به انواع بازرسی های آژانس و همکاری ها و شفاف سازی گسترده، این اتهامات بی اساس می باشد. ایشان در پاسخ سوال یکی از خبرنگاران که پرسید آیا بازرسان از صنایع نظامی و موشکی کشور نیز بازدید می نمایند؟ گفت: بازرسان آژانس چنین وظیفه و حقی ندارند. مرجعی در دنیا برای بازرسی از این تاسیسات وجود ندارد و معاهده‌ای هم در این زمینه نداریم و آژانس هم در جایگاهی نیست که این کار را انجام دهد.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۰۰

    سادگی است حرف غربی های متوحش را باور کردن. بابا جنگ جهانی اول و دوم کیا بودند تمام جنگهای منطقه بانیشون خودشون هستند و خنده اورتر اینکه صحبت از حقوق بشر میکنند و برای انهایی که این حرفاشون رو باور میکنند دلم تنگ میشه و البته تاسف میخورم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار