سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20398
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » دومیلیاردریال برای ساخت حرم امامزاده پیرمحمد دلفان هزینه شده است
Print This Post

امام جمعه نورآباد گفت : تاکنون دو میلیارد ریال برای ساخت حرم مطهر امامزاده محمد ابن زید ابن زین العابدین (ع) هزینه شده است .

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی در گفت و گو با ایرنا افزود : با این اعتبار که از محل اعتبارات دولتی و نذورات مردمی هزینه شده است بنای بقعه متبرکه ، ضریح و گلدسته های آن احداث شده است .

به گفته وی ، کار ساخت حرم تاکنون80 درصد و محوطه آن 20 درصد پیشرفت کاری دارد.

امام جمعه نورآباد اظهار داشت : این امامزاده در منطقه ای با جنگل های انبوه و دست نخورده واقع شده است که در صورت آسفالت راه ارتباطی آن می توان زمینه جذب گردشگران مذهبی را به این منطقه فراهم کرد .

وی ، مهمترین مشکل زائران این امامزاده را نبود زائر سرا، برق و آب آشامیدنی و امکانات خدماتی رفاهی عنوان کرد و خواستار تخصیص اعتبار مورد نیاز برای حل این مشکلات شد.

حجت الاسلام سید جعفر مرادیانی، بیان داشت : این امامزاده از فرزندان امام سجاد (ع) است که شجره نامه آن به تایید 35 تن از مراجع و علمای نجف رسیده است که بارگاه ملکوتی اش مامن دلدادگان و شیفتگان اهل بیت (ع) است .

  1. نویسنده دیدگاه: زائر
    آذر ۳۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۵۹

    دست امام جمعه نورآباد درد نکنه واقعا اونجا امکانات اولیه رو هم نداره مثل آب و برق و … و بعد از فراهم این امکانات باید مرقد ترمیم و یک زائر سرا ایجاد شه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار