سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20525
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کاهش زمان مسافرت تهران-مشهد با قطار
Print This Post

به دنبال اعلام مديرعامل راه آهن مبني بر كاهش زمان سير قطارها تا قبل از برنامه نوروزی، از ابتداي هفته گذشته اين طرح آغاز و زمان سير نزديك به نيمي از قطارهاي محور مشهد دو ساعت كاهش يافته است.

به گزارش  سلام دلفان به نقل از مهر، سيد محمد راشدي معاونت امور مسافري راه آهن با علام اين خبر گفت: از هفته گذشته بيش از نيمي از قطارها با سرعت 140 الي 160 كيلومتر در ساعت در اين مسير تردد مي كنند و زمان مسافرت با اين قطارها بين 7.5 تا 9 ساعت است.

راشدي در خصوص اجرايي شدن كاهش زمان تاخيرات كليه قطارها اظهارداشت: با توجه به اصلاح جدول حداكثر تاخيرات اين مهم از ابتداي دي ماه سالجاري اجرا و در راستاي آن كليه واحدها ملزم به رعايت زمان بندي سير قطارها و حداقل كردن تاخيرات خواهند شد.

 

به گفته وي، در صورت بروز تاخير؛ 50 درصد از وجه بليت مسافران به آنان پرداخت خواهد شد.

 

معاونت مسافري راه آهن تصريح كرد: با اين وجود، حداكثر زمان تاخير قطارها و ترن ست‌ها در محور تهران- مشهد به ترتيب از 4 ساعت به 3 ساعت و از 4 ساعت به 2 ساعت تقليل  مي يابد.

 

وي افزود: همچنين ميزان تاخيرات در محور تهران- بندرعباس و تهران- كرمان از 5 ساعت به 3 ساعت و در محور تهران- ساري از 4 ساعت به 2 ساعت و در محور تهران- زنجان از 4 ساعت به يك ساعت و نيم كاهش مي‌يابد.

 

راشدي خاطرنشان كرد: طبق برنامه ريزي صورت گرفته، حداكثر زمان تاخير در محور تهران انديشمك و تهران-گرگان از 4 ساعت به 2.5 ساعت و در مسير هاي تهران- خرمشهر و تهران- اهواز از 5 ساعت به 3 ساعت تقليل خواهد يافت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار