سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20590
تاریخ انتشار: ۳ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اذعان رژیم‌صهیونیستی‌به‌نفوذسایبری ایران
Print This Post

اقدام هکرهای ایرانی در جمع آوری اطلاعات شخصی افسران ارشد رژیم صهیونیستی، این رژیم را درباره پاسخ مقاومت به جنایت اخیر موساد در ترور “حسان اللقیس” از فرماندهان حزب الله لبنان به وحشت انداخته است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از العالم، تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: یک نهاد سایبری ایرانی از رخنه کردن به سایت وابسته به ارتش اسرائیل و جمع آوری اطلاعاتی درخصوص هویت افسران ارشد و دیگر نظامیان اسرائیلی خبر داد.گزارشگر کانال ۱۰ رژیم صهیونیستی در این باره تصریح کرد: یک نهاد سایبری ایرانی از رخنه کردن به سایت وابسته به ارتش اسرائیل و جمع آوری اطلاعاتی درخصوص هویت افسران ارشد و دیگر نظامیان اسرائیلی سخن گفت. این نهاد می گوید اطلاعات ارزشمندی از نظامیان اسرائیلی جمع آوری کرده است. این اطلاعات شامل یک لیست دو هزار نفره از افسران ارشد و نظامیان اسرائیلی است.گزارشگر تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد: بررسی های کارشناسان ما، اظهارات این نهاد را در این زمینه ثابت می کند.

این نهاد با انتشار بیانیه رسمی از طریق یکی از خبرگزاریهای ایران تاکید کرد، هکرها درصدد انتقام جویی از ترور حسان اللقیس از فرماندهان حزب الله هستند. این اطلاعات شامل آدرس منزل و شماره های تماس نظامیان اسرائیلی و دیگر اطلاعات شخصی آنان است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار