سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20728
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تبلیغات انتخاباتی بشار اسد آغاز شد
Print This Post

رئیس”جنبش فلسطین آزاد” اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری سوریه از دولت کنونی حمایت کرده و در تبلیغات آن مشارکت خواهد کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از تسنیم، یاسر قشلق رئیس جنبش فلسطین آزاد اعلام کرد که تبلیغات انتخاباتی بشار اسد رئیس جمهور سوریه برای شرکت در انتخابات سال 2014 آغاز شده است.

قشلق اعلام کرد که پس از تحقیق و بررسی فراوان طی ماه های گذشته تصمیم گرفتیم تا با استفاده از کلیه امکانات خود از بشار اسد در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو حمایت کرده و در تبلیغات انتخاباتی وی مشارکت داشته باشیم.

وی از بشار اسد به عنوان مردم اول مقاومت در منطقه یاد کرده و تاکید کرده است که جنبش فلسطین آزاد تبلیغات انتخاباتی بشار اسد را با عنوان “پاسخ وفاداری با وفاداری” آغاز می کند تا پاسخی باشد به وفاداری سویه به فلسطینیان.

قشلاق تاکید کرد که “پاسخ وفاداری با وفاداری” به نشانه پاسخ به وفاداری سوریه و کلیه خدمات این کشور به فلسطین طی ده ها سال گذشته، پشتیبانی از مقامت مردم فلسطین و پناه دادن به آنان در داخل سوریه می باشد.

در پایان قشلق اعلام کرد که جنبش فلسطین آزاد امیدوار است تا سوریه مانند گذشته قدرت و یک پارچگی خود را به دست آورده و بر دسیسه جهانی علیه خود پیروز شود.

از سوی دیگر محمد حسنین هیکل متفکر و نویسنده برجسته عرب هفته گذشته طی مصاحبه با شبکه “سی بی سی” اظهار کرد که بشار اسد در انتخابات آینده سوریه شرکت کرده و بدون هیچ گونه تقلبی پیروز آن خواهد بود.

هیکل در این خصوص توضیح داد که دولت بشار اسد در حقیقت قدرتمندتر شده است و پس از تغییر چهره معارضان از گروه های مردمی و مخالف به القاعده و گروه های تکفیری مواضع کشورهای غربی نیز نسبت به آن تغییر یافته است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار