سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20920
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۶ نظر
خانه » اخبار برتر » ستاد مردمی بزرگداشت یوم الله 9 دی در دلفان تشکیل شد
Print This Post
از سوی تشکل های مردمی و هیئت های مذهبی؛ (13 نظر)

زنده نگه داشتن حماسه مردم در 9 دی 88 و بازخوانی مطالبات مردم در آن روز از اهداف تشکیل این ستاد عنوان شده است.

سلام دلفان- “ستاد مردمی بزرگداشت یوم الله 9 دی” شهرستان دلفان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار سلام دلفان این ستاد به همّت تعدادی از تشکل های مردمی، هیئت های مذهبی، کانون های فرهنگی مساجد و مؤسسات فرهنگی، نخستین جلسه خود را در مؤسسه نسیم حیات برگزار نمود.

زنده نگه داشتن حماسه مردم در 9 دی 88 و بازخوانی مطالبات مردم در آن روز از اهداف تشکیل این ستاد عنوان شده است.

نصب بنر و پوستر در سطح شهر و برنامه های متنوع دیگر از جمله برنامه هایی است که این ستاد در آستانه چهارمین سالگرد یوم الله 9 دی در نظر گرفته است.

 1. نویسنده دیدگاه: ن
  دی ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۲

  که چی؟!!!!!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۳۱

   كه بصيرت؛ كه دشمن شناسي، كه منافق شناسي؛كه فتنه شناسي ،كه فتنه گرشناسي…………………….

  • نویسنده دیدگاه: بصیر
   دی ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۱

   که به حضرتعالی یادآوری بشه که سال 88 چه خیانت هایی در حقّ این مردم و خون شهدا شد.

 2. نویسنده دیدگاه: عاشق نظام و ولایت و این اب و خاک
  دی ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۰۸

  از مسولین شهرستان بخصوص اصلاح طلبان که مسولیت گرفته اند یا در شرف پست گرفتن هستند درخواست میکنم مواضع خود را نسبت به جریان فتنه و برانداز و یوم الله 9دی بصورت بنر و پارچه اعلام کنند همانطور که این همه بنر خودشان یا حامیانشان برای اقای فرماندار زدند برای وفاداری به ارزشها و نظام و رهبری این کار را در سطوح خیلی بالاتر انجام دهندو اعلام کنند که ما هم بفهمیم خط تزویر است یا صداقت بلاخره سکوت هم حدی داره در مورد جنگ احزاب در سال 88 تنفر خود را از فتنه گر و فتنه گران به صراحت اعلام میداریم.شما هم با اعلامیه و شرکت در جلسات و حتی با تشکیل این جلسات وفاداری خود به نظام مقدس و رهبر معظم انقلاب را بیان کنید

 3. نویسنده دیدگاه: دوست مراداحمدپور
  دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۳۱

  اگه مواضع واقعی مردم رومیخواین،رفراندوم بذارین تابفهمین که این مردم چقدرخستهاند،درشرایط خفقان کسی جرات اظهارنظرنداره!

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۴۱

   كافرهمه رابه كيش خودبنداردكدام خفقان چشمتو بازكن وكمترشبكه هاي بيگانه وماهواره راببين وتاريخ انقلاب وخدمات انقلاب راببين تاقضاوت درست بكني وبه اشتباهت بي ببري

 4. نویسنده دیدگاه: ن
  دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۳۲

  چی شد اینقدر بالا آوردید .خدا به حق رسول الله سایه سوم شماهارا بیش از پیش از سر مردم کوتاه کنه چقدر جاهل وواپس گرا هستید.!!!!!خیلی بهتون برخورد مردم که دارن به شما نه میگن وبه فتنه گران آری چرا به خود نمی آیید وآدم نمی شید!!!چقدر جهل ونادانی رهبری معظم هم از شما به ستوه آمده قدری چشم وگوش خود را بازکنید یا صم وبکم وامیون هستید.می دانید معایه ویارنش نیز همینگونه بودندخودرا علیه السلام وکسانی که با آنها نبودند کافر ونامسلمان می پنداشتند.واقعااینهمه تعصب وجهالت برای چی؟!!!!چشم وگوش ندارید که ندارید.خدابه حق محمد وآل محمد(ص) اگر قابل هدایتید شمارا هدایت وقدری شعور ومعرفت عطا فرماید واگر نیستید شرتان را به خودتان واگذارد.خدایا رهبر عظمای ما این سید مظلوم زمان را از فتنه وشر فتنه گران واقعی حفظ کن.آمین

 5. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۲

  راست میگه تا دیگه به این حماسه ساندیستون ننازید

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۱:۴۵

   حرفي كه توزدي دشمنان نزدند درمورد فتنه 88دوست ودشمن سخن گفته اند تحقيق كن وسعي كن ازاده باشي اگرخداي ناكرده دين نداري

 6. نویسنده دیدگاه: فاز3
  دی ۶, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۱

  ترا به خدا در کنار توجهی که به فتنه 88داریدواونو محکوم میکنید یه مقداری از درد ما فرهنگیان و غیر فرهنگیان که دلمون خوشه مالک زمین های فاز 3 هستیم و این هیئت مدیره که ما رو به خاک سیاه نشاندند رو معرفی رسوا ومحکوم کنید و حالا که اقای ابراهیمی را تهدید کردند بیائید حمایت بکنیم از اقای ابراهیمی و در هر خبری که در سایتها وجو داره یک نظر به این مشکل اختصاص داده بشه تا زمانیکه حق خودمونو ازشون گرفتیم و اونا را راهی زندان کردیم از اونا بنویسیم بینم دیگه از جون ما چی میخواهند کوتاه اومدن خیانت است اینها باید در دادگاه باید محاکمه بشوند تا درسی برای دیگران بشه و نخواهند حق کسی بخصوص فرهنگیان را بکشند بالا.فتنه گران 88 هشت ماه کشور رو دچار رکود و بحران کردند و این اقایون 10ساله که ما رو فلج کردند ایا کار اقایون به نظر شما فتنه گری نیست؟کلاه خودتون رو قاضی بکنید

 7. نویسنده دیدگاه: ی-ی
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۲۶

  بابا توم همش فکر فاز3هستی.هیچی ازتون نمیاد بردن وخوردن ویه لیوان آبم روش خوردن تو هنوز کابوس میبینی؟!!!!!!

 8. نویسنده دیدگاه: جویا
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۳۹

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رای مخالف ولی فقیه نشان از شکستن نظر رهبری نیست.

  به گزارش خبرنگار مهر علی مطهری شنبه شب در جلسه تحلیل آزادی بیان در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در سال 88 ریشه فتنه به این دلیل بود که گروهی گفتند نظر رهبری با احمدی نژاد است به همین دلیل جامعه به دو بخش تقسیم شد.
  وی ادامه داد: در حالی که رهبری هیچگاه در انتخابات رای خود را اعلام نمی کنند و اگر هم نظر رهبری و رای رهبری اعلام شود مابقی افراد می توانند آزادانه رای دهند.

  مطهری افزود: مردم در انتخابات آزاد هستند و می توانند هر نظری را که داشتند نسبت به آن رای دهند. همانگونه که در استیضاح وزیر کار، رهبری مخالف این داستان بود ما من به دلیل خلاف های متعدد مرتضوی استیضاح را تا آخر پیگیری کردم.

  نماینده مردم تهران در پاسخ به سئوال دانشجویی در خصوص احکام سال 88 گفت: به نظر من احکامی که برای تاج زاده و نبوی ارائه شد سختگیرانه بود در حالی که باید تخلفات آنها به صراحت و شفاف توضیح داده شود چرا که داشتن ارتباط با آمریکا و دیگران واضح و شفاف نیست.

  وی در خصوص موسوی و کروبی نیز تاکید کرد: دادگاه این افراد باید به طور علنی و در مقابل دیدگان مردم برگزار شود.

  احمدی نژاد باید محاکمه شود

  مطهری تاکید کرد: طولانی شدن بدون محاکمه حصر موسوی و کروبی از لحاظ قانونی و شرعی مشکل دارد و اگر این افراد در حصر بمیرند نظام هزینه سنگینی را پرداخت خواهد کرد.

  وی گفت: موسوی و کروبی از تخلفات مبرا نیستند اما اگر قرار است آنها محاکمه گردند احمدی نژاد هم باید محاکمه شود.

  نماینده مردم تهران یادآور شد: خبرگزاری فارس در روز انتخابات 88 نتیجه ای را از آمار انتخابات اعلام کرد قبل از پایان زمان رای گیری که موسوی نیز به آن استناد و سپس اتفاقات روی داد.

  مطهری ادامه داد: برگزار کردن دادگاه علنی متهمین سال 88 باعث خواهد شد که چنین فضایی در کشور از بین برود چرا که جمهوری اسلامی به فضای آرام نیاز دارد.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از اجتماع 9 دی گفت: اگر پس از انتخابات 88 دولت اجازه تجمع را داده بود و سخنان معترضین را پخش می کرد هیچگاه چنین اتفاقاتی نمی افتاد اما زمانی که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که باید از تجمع خودداری شود تجمع کردن در نهم دی ماه بی مورد بود.

  نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: حتی صدا و سیما نیز در اتفاقات پس از انتخابات 88 مقصر بود چرا که اجازه دفاع به معترضین نداد. در قانون اساسی ازادی اجتماعات وجود دارد و اگر پس از انتخابات به این نکته از قانون عمل شده بود هیچ گاه شاهد چنین اتفاقاتی نبودیم.

  مطهری تاکید کرد: البته نباید غافل شد که کارهای بسیار غلط و اشتباهی انجام شد که نمونه آن پاره کردن عکس امام و برخی از رفتارها در روز عاشورای حسینی بود. البته در روز عاشورا گروهی نیز در حال عزاداری بودند که آنها هم مثل چوب های خشک و تر به پای یکدیگر سوختند.
  وی تاکید کرد: نباید فراموش کنیم که اگر قالیباف در سال 88 و پس از انتخابات مسئولیتی برعهده داشت هیچ گاه شاهد اتفاقات پس از انتخابات نبودیم و به راحتی این موارد را مدیریت می کرد.

  نماینده مردم تهران در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص وجود آزادی بیان در کشور گفت: در حال حاضر در بسیاری از موارد آزادی بیان وجود دارد ولی متاسفانه برخی از افراد در برخی از حوزه ها خطوط قرمز مصنوعی ایجاد کردند و حتی حوادث رخ داده در تاریخ انقلاب را نیز سانسور می کنند.

  وی در خصوص نقش آیت الله منتظری در انقلاب گفت: برخی بدنبال حذف کردن آیت الله منتظری و اقدامات او بودند در حالی که باید واقع بینانه به آن نگاه کرد اگر او انحرافاتی داشته خدماتی را نیز به دنبال ارائه داده که باید به آنها توجه کرد.

  مطهری گفت: برخی از ولایت فقیه برداشت اشتباه دارند و گمان می کنند کسی نباید فکر خلاف رهبری داشته باشد در حالی که شخص مقام معظم رهبری فرمودند مرز التزام به ولایت فقیه احکام حکومتی است.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۵۱

   آقای مطهری حیف است که تو را فرزند شهید مطری بنامند . افسوس که او کجا وشما کجا…………………………………..

 9. نویسنده دیدگاه: خ-ب
  دی ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۲۸

  خدایا افراد بزرگواری مثل آقای مطهری که به حق فرزند خلف شهید مطهریست را برای مردم نگهدار که جز حق وحقیقت بر زبان نمی رانند.الهی آمین یارب العالمین

 10. نویسنده دیدگاه: اسد
  دی ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۶

  چه فرقی بین فتنه گر و تکفیری وجود دارد؟هیچ. چرا؟چون هر دو ناامنی بوجود اوردند و هردو قصد براندازی داشتند و هر دو ضد اسلام ناب هستند مرگ بر فتنه گران وحامیان انان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار