سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 20956
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » بزرگترین حامی “نتانیاهو” کیست؟
Print This Post

روزنامه کویتی الرأی خبر داد حامی بزرگ مالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی،قمارباز برجسته لاس وگاس و ثروتمندترین صهیونیست جهان است.

به گزارش سلام دلفان، باشگاه خبرنگاران به نقل از روزنامه الرای کویت نوشت: این روزنامه در نسخه اینترنتی امروز خود در گزارشی به قلم محمد ابوخضیر نوشت: شیلدون ادلسون که ثروتش در سال دو هزار و سیزده- براساس گزارش مجله اقتصادی فوربس- دو برابر شده است بزرگترین حامی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در یهودی سازی قدس و شهرک سازی در اراضی فلسطینی ها درکرانه غربی رود اردن به شمار می رود.

وی هم اکنون سی وهفت میلیارد دلار ثروت و در رتبه پنجم ثروتمندترین مرد آمریکا قرار دارد. ثروت شیلدون ادلسون در سال دو هزار و سیزده میلادی روزانه به میزان چهل و یک میلیون دلار افزایش داشته و علت اصلی این افزایش نیز راه اندازی قمارخانه هایش در جزیره ماکائو و سنگاپور بوده است.

درآمد ادلسون از قمارخانه اش در جزیره ماکائو شش برابر درآمدش از قمارخانه اش در لاس وگاس آمریکا- با نام لاس وگاس ساندس- برآورد می شود.

روزنامه الرأی تصریح کرد هم اکنون تمرکز اغلب فعالیت های شیلدون ادلسون در شرق آسیا است اما وی گسترش فعالیتش در شهرهای مهم اروپا را دنبال می کند و قصد دارد که مجتمع های حاوی قمارخانه در این شهرها احداث کند. شیلدون ادلسون از سال دو هزار و هفت مالک پرخواننده ترین روزنامه اسرائیل یعنی روزنامه «اسرائیل الیوم» نیز شده است، این روزنامه دارای گرایش افراطی بوده و از حامیان اصلی نتانیاهو به شمار می رود. گفتنی است ادلسون حتی پیش از انتشار«اسرائیل الیوم» از حامیان اصلی نتانیاهو بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار