سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21045
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۱۷ نظر
خانه » اخبار برتر » 9 دی 88 به روایت تصویر
Print This Post
 1. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۱۷

  قبلا هم گفتم ولی گذشت زمان همه چیز را مشخص می کند همانطور که یزید زمان برملا شد
  پس به فکر این جیره خواریتون نباشید و ازاد مرد باشید
  ان وقت تق ولعن ابدی را برای خود به ان دنیا ارمغان خواهید برد

 2. نویسنده دیدگاه: reza
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۱

  شیعه خیلی مظلومه، آدم این عکسا رومیبینه اشکش در میاد خدا کنه حضرت مهدی (عج) ظهور کنه

 3. نویسنده دیدگاه: حسین قدیانی
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۴۵

  «ما زخم خوردگان تیره‌ترین و سردترین و بلندترین شب‌های جور بودیم. ما شلاق‌خوردگان یلدای ستم بودیم»… 9 دی شعاع فجر ما بود. در 12 بهمن 57 سخن از «تراکم جمعیت» استقبال‌کنندگان از امام بود ولی در یوم‌الله 9 دی 88 سخن باید از «جمعیت متراکم» فرزندان روح‌الله گفت که در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر، میدان امام حسین(ع)، میدان ولیعصر(عج)، خیابان آزادی، میدان فردوسی جای سوزن انداختن نبود. بلیزر حامل امام اگر آنجا بود، اصلا تکان نمی‌خورد. 12 بهمن 57 اگر «راه پیمایی» بود، 9 دی 88 اما «ماه پیمایی» بود که به عشق حضرت ماه، ما آمده بودیم؛ کمی تا قسمتی هم به طمع ساندیس… آری؛ «من اعتراف می‌کنم و افتخار می‌کنم که حکومت به ما ساندیس داد و من چون روزه بودم «نی» اش را نگه‌داشتم تا در روضه علی‌اصغر در آن بدمم؛ بشنو از نی. من نی‌ام را درون ساندیس نکردم، فروکردم در چشم رئیس‌جمهور آمریکا و از حرمله انتقام گرفتم. ساندیس من آب سیب بود. دادم به رباب تا طفل 6 ماهه‌اش را سیراب کند. رئیس‌جمهور آمریکا با ما نیست. او با ما نیست با سران فتنه است. با آن بیسواد که مردم گفتند «عامل دست موساد». خانم کلینتون! ساندیس جمهوری اسلامی الکل ندارد که 100 دلار آب بخورد؛ از شیر مادر حلال‌تر است. 150 تومان است (نمی دانم بعد از طرح هدفمندی، قیمت ساندیس مشمول اصل تغییر در نظام آفرینش شده یا نه؟!) که مش رجب 10 تایش را می‌فروشد هزار تومان. سران فتنه کوکاکولا می‌خورند که گازش اشک‌آور است و اشک کودکان فلسطینی را درمی‌آورد. نتانیاهو با سران فتنه است، فتحی شقاقی شهید با ما. علی عبدالله صالح (گاهی که متن «من مستاجر نیستم، خانه ام بیت رهبری است» را می‌خوانم، فکر می‌کنم که این مردک چه بی ربط است با اسمی که دارد؛ نه «علی» است، نه «عبدالله» و نه «صالح»… کدام صالح، کدام صلح، کدام اصلاح طلب؟…) با سران فتنه است، حسن نصرالله با ما است. چشم اسرائیل کور! حکومت به ما تی‌تاب هم داد…».

 4. نویسنده دیدگاه: قربان
  دی ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۱۱

  در سوریه با سر شیعه بازی میشه،در عراق برا زیارت چندها نفر شهید میشن، ناراحتیش اینجاس که در کشور خودمونم که حکومت شیعه است عده ای اینطور حکومت شیعه علی را تضعیف میکنن

 5. نویسنده دیدگاه: مطیع ولایت
  دی ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۴۱

  هوالسمیع و بصیر؛ بنازم این درک مردم سالاری دینی (خطاب به ولایت ) آری ما مردان روزهای سخت،سمعا و طاعتا هستیم که از تو به یه اشاره از ما جان را فدا نمودن در راه قران و ولایت،هر سالی که می گذرد و نهم دی در ذهنها تداعی می شود چهره ی نفاق و فتنه (سران فتنه ) بیشتر از روزهای ماضی در اذهان متصور می شود و بسان علفی هرز در جنگلهای سبز و رنگین نمایان می شود،چرا دستگاه قضاءبا این علفهای هرز اینگونه به نرمی و ملاطفت رفعت می نماید،مگه نه اینها مصداق مارب فی الارضی می باشند که بایددر ریختن خون اینها هر چه زودتر باید شتاب کرد.فی النهایه بنده بعنوان یه شهروند این حماسه ی جاودانه را از صمیم قلب به شعور دینی مردمان ولایت مدار تبریک عرض می نمایم و تعجیل صاحب عصر را از خداوند منان به شکر این حماسه ی حضور خواستارم. من الله التوفیق

 6. نویسنده دیدگاه: هاشم
  دی ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۳۲

  به گفته علی مطهری تنها نماینده شجاع مجلس، تا زمانی که یک طرف ماجرا به صورتی یکجانبه و تمام عیار بر طبل اتهام و افترا زنی می کوبه و طرف مقابل حق هیچ گونه دفاعی نداشته باشه این بحران حل نخواهد شد.
  اگه راست می گید یه مجوز راهپیمایی هم به طرف مقابل بدهید با این تفاوت که ما نه تعطیلی مدارس و ادارات و نه تبلیغات بی امان تمامی رسانه های صدا و سیما را برای شرکت در راهپیمایی می خواهیم و نه اتوبوس اتوبوس آدم برای شرکت در راهپیمایی و نه ساندیس و نه چیزای دیگه؛ فقط مجوز خواهید دید که ده ها برابر این جمعیت آدم خواهد آمد(اگه جیره خوار نیستی و نمی ترسی منتشر کن تا در معرض قضاوت بینندگانتون قرار بگیره؛ هرچند می دونم منتشر نمی کنی ولی خودتون هم اینو ببینی شاید عقلتون رو قاضی قرار بدهید)

  • نویسنده دیدگاه: حامی ولایت
   دی ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۶

   اربابان خبیثتان هم از این غلطها کردن تا اینکه مهر خفقان از طرف مردم با بصیرت بر دهان کثیفشان زده شد و تا روز قیامت مغضوب احاد مردم هستند. اینجا دیگه جای شما ارازل و اوباش نیست. کوری خیل خروشان جمعیت را در 9 دی 88 ببینی . نکنه اینها درختند توی خیابان . اره چون بصیرت ندارید. گم شید از ایران و دیار ما.نکنه میبینید مردم یاد 9 دی را گرامی داشتند دردتون اومد . ابسرد بدم خدمتتون….

   • نویسنده دیدگاه: هاشم
    دی ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۰۵

    حامی ولایت، متاسفم برات با این ادبیاتت؛ اون مردی که یه همچین ادبیاتی داشت دیگه رفته؛ طبق همین قانون اساسی فعلی که قانون مادر هست در کشور آزادی اجتماعات به رسمیت شناخته شده. دیگه زدن این انگ های اراذل و اوباش دردی از روحیه پرخاشگری شما دوا نمی کنه و به قول سعدی “جاهلان چون از بحث فرو مانند سلسله خصومت بجنبانند”و اکثریت ملت رو قانع نمی کنه.در ضمن من نگفتم مجتمعین در 9 دی درخت بودن اونا هم بخشی از مردم ایران هستند. شما فکر می کنید کسانی که همفکر شما هستند فقط مردم هستن و بقیه اراذل و اوباش؟!پس با این دید شما اکثر مردم ایران اراذل و اوباش هستن؟! و این شما هستی که چون در اقلیتی باید از ایران بری، بری لبنان یا شایدم سوریه؛ در ضمن بعد از 9 دی 88 گفته شد که جنبش در نطفه خفه شده و جنبش سبز مرده؟! پس چی شد؟ واسه مرده این همه مراسم می گیرید؟ و در پایان اگر ریگی به کفشتون نیست یک محاکمه علنی بگذارید تا همه حقایق گفته بشه و مردم قضاوت کنن تا سیه روی شود هر آنکه در او غش باشد، چرا که حبس خانگی هم غیر قانونی ست و هم غیر شرعی هر چند که می دانم از بیم برملا شدن حقایق از چنین کاری سر باز می زنید و طفره می روید(در ضمن از سایت محترم سلام دلفان که نظر قبلی من رو تایید کردید ممنونم)

    • نویسنده دیدگاه: حامی ولایت
     دی ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۱۹

     جناب هاشم اغا جری من برای شما و اربابانتان خیلی متاسفم شما دارید در کشوری زندگی میکنید که قانون اساسی ان با خون هزاران جوان پاک باخته نوشته و ابیاری شده و نهال ان الان بسیار تنومند و بارور شده است که هیچ تبری یارای براندازی ان نیست . هنوز استخوانهای پوسیده جوانانمان که در راه ارامش خانواده های بنده و جنابعالی جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهادند و فدای ارامش افراد ناچیزی چون من و تو کردنه به اغوش مادران تا ابد چشم در راهشان باز نگشته. من نمیدانم شما به دنبال چه چیزی هستی . بی بند وباری ، ؟لا ابالیگری؟ ول انگاری ؟ بی هویتی ؟ ولو بودن ناموس مردم در کف خیابان ؟ بی دینی؟ بی غیرتی ؟ یا هزاران چیز دیگر . من مطمئنم شما در خانه ات دارای ماهواره هستی و این هم ازادی از نوع دیدگاه خودت که ارزانی تان باد. مطمئن باش اگر به دنبال این گونه مسائل هستی اکنون هم ازادی و اولین خاسر از این قضیه خودت و خانواده ات خواهی بود . شما به دنبال چه هستید . نا امنی ؟ چنگ طایفه ای ؟ ورود گروهای تکفیری ؟ حضور نظامی امریکا در ایران؟ انوقت دیگر اجانب نیت سنج و حسگر ندارند تا بدونند امثال شما فرش قرمز برایشان پهن کردید. اونوقت جنگل که بسوزه تر و خشک نداره . و به امر الهی شماها اولین کسانی خواهید بود که در اتش این فتنه خواهید سوخت . چون زیاد عطش دارید و برای رفع عطشتان جلوتر میروید و در باتلاق خشم الهی غرق خواهید شد. در هر صورت ایا شما اتش زدن مساجد در سال 88 را تایید میکنید ؟ ایا شکستن حرمت عاشورا را توسط هم طیفانتان را تایید میکنید . اگر چنین است . واگذارتان به سین ابن علی شهید کربلا.

     • نویسنده دیدگاه: هاشم
      دی ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۶:۵۸

      جناب حامی ولایت من البته قصد هدایت شما رو ندارم چون حتما جایی بزرگ شدی که در اون چنین ادبیات و فرهنگی حاکم بوده و به راحتی هر چه خودت مستحق آنی به هموطنان و همشهریانت نسبت میدی و اما بهتره بدونی همین آقای هاشم آغاجری برادر شهید و از جانبازان جنگ تحمیلی هست که یک پای کاملشو رو در جنگ تحمیلی از دست داده و خود بنده رو هم تا حدودی می توان جانباز قلمداد کرد چرا که در طول خدمت سربازی در سال 82 در یکی از پاسگاه های شهرستان بوکان مورد حمله اشرار قرار گرفتیم و از ناحیه دست چپ مورد تیراندازی قرار گرفتم و دچار معلولیت شدم و البته در این مورد هیچ پرونده جانبازی تشکیل ندادم و بعد از 13 ماه خدمت سربازی به واسطه جانبازی از ادامه سربازی معاف شدم و در یکی از ادارات شهر مشغول خدمت هستم و از این بابت هیچ منتی بر کسی نگذاشته و نمی گذارم چون وظیفه ملی و میهنیم بوده و بگذار کمی با ادبیات خودت باهات حرف بزنم بعید می دونم که بوی باروت به دماغ خودت یا اقوام نزدیکت خورده باشه که این طور خودت رو صاحب کشور میدونی؛ می دونی که به این کار چی میگن؟!. و اما اینکه میگی قانون اساسی خونبهای جوانان عزیزمون بوده من هم قبول دارم و میگم چرا به اجرای این قانون بها داده نمیشه در قانون اساسی حق تجمع برای افراد آزاد شناخته شده و گفته نشده که هرجا مخالف میل شما نبود نباید تظاهرات انجام بشه و گلایه من هم از معطل ماندن اصول قانون اساسی درباره حقوق ملت هست.و اما صحبت من چیز دیگری بود از اونجایی که دلیلی منطقی و فارغ از فحش و ناسزا برای صحبت های من نداشتی شروع کردی به نوشتن یک سری محفوظاتی که در ذهن شما کاشته شده و بی ربط یا با ربط اونا رو به کار می برید و استفاده کردید از واژه هایی بی ربط مانند: بی بند وباری ، ؟لا ابالیگری؟ ول انگاری ؟ بی هویتی ؟ ولو بودن ناموس مردم در کف خیابان ؟ بی دینی؟ بی غیرتی ؟ یا هزاران چیز. هرکسی که بگوید علی رغم نظر شما من نظر دیگه ای دارم و طبق قانون اساسی من هم حق تظاهرات دارم باید شما بهش بگی بی بند وبار ؟لا ابالیگر؟ ول انگار؟ بی هویت؟ بی دین؟ بی غیرت؟ یا هزاران چیز دیگر.آیا ما در قبال بی قانونی، تاراج عوامل بیت المال، به خاک سیاه نشاندن مردم، تورم لجام گسیخته و تقلب در انتخابات باید ساکت بمانیم. بنده خودم به شخصه مخالف باج دادن به آمریکا یا حزب الله لبنان یا سوریه و هر جای دیگری غیر از ایران هستم چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. و کسانی را که در راهپیمایی های خودجوش واقعی مردم در سال 88 اختلال کردند یا جایی را به آتش می کشیدند باید مقامات امنیتی آنها رو بگیرن و خسارات ازشون بگیرین چرا که اینگونه حرکات مشکوک و برای بدنام کردن خیل عظیم معترضین انجام میشه. آیا همه اونایی که در سال 88 اعتراض داشتن مسجد آتش زدن؟ یعنی امده بودن که مسجد آتش بزنن و به امام حسین(ع) توهین کنند؟ و شما هم به پشتیبانی از امام حسین با اونا روبرو شدین؟!یا اینکه می دیدید هیچ بهانه ای مردم پسند و قانونی برای رویارویی با معترضین ندارید مانند معاویه قران ها رو بر سر نیزه کردید و این دسیسه شیطانی رو به کار بردید؟واقعا این استدلال مرغ پخته رو تو دیگ به خنده میندازه!.من توصیه اکید دارم هر کاری میکنید بکنید بگیرید ببندیدو… اما از نام دین و مقدسات خرج نکنید.و در پایان به قول ابن سینا: به قومی مبتلا هستیم که فکر می کنند خداوند به جز آنها کسی رو به راه راست هدایت نکرده است!

      • نویسنده دیدگاه: حامی ولایت
       دی ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۱۹

       جناب اقای هاشم شما گفتید کسانی بودند از فرصت استفاده کردند و در این تجمعات 88 مسجد اتش زدند عکس امام پاره کردند پرچم امام حسین را به اتش زدند ، احسنت بر این تیز بینی….
       و اما بعد سردمداران تجمعات که شما انان را قبول دارید از این حرکات غیر انسانی غیر دینی و غیر اخلاقی نه تنها برائت نجستند بلکه با همراهی و همکاری خود ان را تایید کردند .
       و اما بعد:
       به تو میگویم به تو که احساس میکنم بارقه امیدی در توست که گفتی جزیی از جانبازانم

       این سران طیف مورد نظر شما دوستداران دشمنان دین هستند که مسجد اتش زدند و غیره اما به شما میگویم نکند مثل طلحه و زبیر نباشی چرا که طلحه و زبیر از جانبازان غروات پیامبر بودند و سرانجام چه بر سر نیتشان امد. ضمنا امام خمینی فرمودند ما برای شکممان انقلاب نکردیم. درست است تورم ،گرانی هست اما شرفمان بر جاست .خداوند همه ما را هدایت کند

      • نویسنده دیدگاه: نه دی
       بهمن ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۸

       بیچاره من خودم زمانی که وحشی های طرفدار موسوی به مسجد المهدی تهران حمله کردن مجروح شدم. تهران نیستی بعدشم دوکاناله ماهواره دیدی فک میکنی پرفسوری.

    • نویسنده دیدگاه: نه دی
     بهمن ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۳

     بد بخت با اینکه شکست خوردی دوباره داری وز وز میکنی.دوره شما تموم شد الان دوره سید علی پایین بری بالا بیای قدرت دست سید علی هست.

 7. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۴۱

  حق با هاشمه
  صددرصد موافقم

 8. نویسنده دیدگاه: منصف
  دی ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۶

  اگه راست میگین عکس اتوبوس هایی که اون روز ازسراسر کشور ادم اورده بودن تو تهران را هم بذارین

 9. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۵۶

  هاشم راست میگه شماها حتی از تجمع کارگران که برای حق خود اعتراض می کنند میترسید جرات راهپیمایی به ماها میدادید
  پس اینقدر لاف الکی نیایید

 10. نویسنده دیدگاه: باغ امید
  دی ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۱۳

  از ما با خاوران و کهریزک و رجایی شهر نگویید// این ها زخم های تاریخ زندگی ماست/ با ما از راهکار و رویکرد و راه حل بگویید/ ما عصر خاتمی و نکبت احمدی را آزمودیم و بنده شرمنده امروز با تمام وجود عهد خاتمی را برمی گزینم/ همانطور که در 24 خرداد با اطمینان کامل از هویت حسن روحانی و رویکردش و با اطلاع از همه مواضعی که در 23 تیر 78 و 9 دی 88 از او شنیده بودم اما رای ام را به نام او ریختم که برای نجات خودم و کشورم آخرین تلاش ها را کرده باشم/ من شادم که فردای 24 خرداد به خیابان ها ریختیم و نام موسوی و کروبی را فریاد زدیم/ خوشحالم که فعلا دومینوی خطرناک تحریم در ایستگاه ظریف متوقف شده/ شادم که خاتمی به عکس یک روزنامه ها بازگشته و هاشمی بخشی از قدرتش را بازسازی کرده/ خوشحالم که حداد عادل و حسنیان و کوچک زاده و رسایی و شجونی چنین خشمگین هستند/ خوشحالم که 9 دی را بار دیگر چنین علم عثمان کرده اند/ من همچنان محکم و امیدوار برای سال 94 و پالایش مجلس لحظه شماری می کنم/

  من همچنان میان بد و بدتر انتخاب می کنم و حاضرم توکلی و مطهری و کاتوزیان و خوش چهره و افروغ را به جای بدتر و پلید تر انتخاب کنم/ من غیر از برگ رای سلاحی سراغ ندارم/

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار