سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21099
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شاغل ترین جوان دنیا +عکس
Print This Post

“مت فراست” یکی از افرادی است که از انجام هیچ کاری ترس ندارد و بی پروا سراغ هر کاری رفته است به طوری که در طول یک سال 52 شغل مختلف را امتحان کرده است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران- ، اشتغال مسئله ای است که بسیاری از جوانان با آن مشکل دارند و این روزها به یک مورد حساس در تمام دنیا تبدیل شده است. بسیاری تنها به دنبال شغل خوب و با درآمد بالا می گردند در حالی که برخی هر کاری را انجام می دهند و هیچ محدودیتی برای خودشان ایجاد نکرده اند.

“مت فراست” یکی از افرادی است که از انجام هیچ کاری ترس ندارد و بی پروا سراغ هر کاری رفته است. این جوان این روزها به یکی از شاغل ترین انسان های دنیا شهرت پیدا کرده است و در حالی که بسیاری حتی یک شغل درست ندارند او در طول سال گذشته 52 شغل را تجربه کرده است.

او در مورد این حرکت عجیبش گفت:”زندگی در مغازه لباس فروشی و داشتن این شغل بسیار کسل کننده شده بود و تصمیم گرفتم تا راهی جدید را ادامه بدهم اما در این میان فکر انجام این حرکت به ذهنم رسید و تقریبا هر هفته شغلم را تغییر دادم.”

او که امسال 30 ساله شده است شغل های مختلفی از چوب بری و آهنگری تا کار درشرکت های فناوری و حتی مجری گری تلوزیون را در طول سال گذشته امتحان کرده است و برای تمامی آن ها نیز حقوقی دریافت کرده است که باعث می شود این شغل رسمیت پیدا کند.

این جوان انگلیسی در میان شغل های خود پلیس را از همه سخت تر دانسته و البته شغل هایی مانند پیک پیتزا و مجری گری رادیو را آسان اعلام کرده است. البته این روزها “فارست” هیچ شغلی ندارد و تنها در خانه مانده تا در مورد آینده اش تصمیم گیری کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار