سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21110
تاریخ انتشار: ۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استیضاح وزیر صنعت موقتاً متوقف شد
Print This Post

نشست مشترک وزیر صنعت با نمایندگان طراحان استیضاح عصر امروز برگزار و مقرر شد که استیضاح وزیر صنعت موقتا متوقف شود.

به گزارش سلام دلفان، محسن بیگلری یکی از طراحان طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه‌ مشترک طراحان استیضاح وزیر صنعت با نعمت‌زاده گفت: در جلسه امروز مقرر شد که فعلا طرح استیضاح وزیر صنعت مسکوت بماند.

وی افزود: در بخش دیگری از جلسه امشب طراحان استیضاح، به وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکلات و موارد مطرح شده در استیضاح، دو هفته مهلت داده شد تا مشکلات در این مدت برطرف شود اما استیضاح همچنان به قوت خود باقی است و فعلا مسکوت گذاشته شده است.

طراح طرح استیضاح وزیر صنعت در ادامه اظهار داشت: در جلسه امشب، نعمت‌زاده موارد مطرح شده در طرح استیضاح را تایید کرد و برخورد منطقی‌ای نیز با موضوع داشت.

بیگلری در همین زمینه تاکید کرد: البته مسائلی از استیضاح در چارچوب کاری معاونان وزارت صنعت است که آقای نعمت زاده در جلسه امشب قول داد که این مسائل بررسی شده و در ظرف مدت تعیین شده برطرف شود.

وی در ادامه افزود: البته آقای نعمت‌زاده در نشست امشب دغدغه نمایندگان مجلس و طراحان استیضاح را تایید کرد.

طراح طرح استیضاح وزیر صنعت در بخش دیگری از سخنانش به نظر نعمت‌زاده نسبت به طرح استیضاح اشاره کرد و گفت: در جلسه امشب نعمت‌زاده گفت که استیضاح حق نمایندگان است و می‌توانند از آن استفاده کنند اما ما خواهان این هستیم که موضوعات و مشکلات در فضای تعاملی حل شود. البته ما نیز به وی گفتیم که ما هم خواهان حل مشکلات در فضای تعاملی هستیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار