سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21313
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » شکنجه روباه به خاطر پوستش+ تصاویر
Print This Post

چین در حالی دومین تولید کننده پوست روباه در جهان به شمار می‌رود که پرورش دهندگان این حیوان از روش‌های خشن و غیر انسانی برای تجارت خود بهره می‌برند.

به گزارش سلام دلفان-مشرق به نقل از فرارو، چین دومین تولید کنندۀ بزرگِ پوست روباه در جهان به شمار می‌رود و صنعت خز این کشور هر ساله بالغ بر ۱. ۵ میلیون روباه را پرورش و با پوستشان تجارت می‌کند.
در مراکز پرورش روباه صد‌ها روباه در کنار هم و در قفس‌های تنگ نگهداری می‌شوند؛ کار‌شناسان محیط زیست معتقداند کنار هم نگه داشتن روباه‌ها بیشترنی آسیب را به این حیوانات وارد می‌کند چرا که روباه‌ها با بو ارتباط برقرار کرده و از ترشحات غده و علائم ادراری برای پیغام دادن مبنی بر اشغال یک قلمرو استفاده می‌کنند. در این قفس‌ها آن مجبور هستند تا در بالا یا نزدیک به مدفوع ردیف همتایانشان که روی هم قرار می‌گیرند، زندگی کنند.
در پاییز یا زمستان، حیوانات از قفس‌هایشان بیرون آورده شده و کارگران از روش خشونت آمیزی برای کشتن و کندن پوستشان استفاده می‌کنند.
بعد از موافقت خریداران با قیمت، پرورش دهدگان، روباه را از قفس درآورده و در ابتدا آن‌ها را با سر محکم به زمین می‌کوبند؛ این کار به منظور بی‌حس کردن حیوان انجام می‌گیرد. فروشندگان پوست روباه برای آنکه آسیبی به پوست روباه نرسد معمولا از ضربات محکم می‌له و فشردن گلو برای کشتن حیوان استفاده می‌کنند.

این روش شکنجه بار برای کندن پوست روباه در بسیاری مواقع با کندن پوست در حالی که حیوان هنوز زنده است به پایان می‌رسد. عکس‌های زیر در شینهوا منتشر شده و یکی از مراکز تولید خز روباه را نشان می‌دهد. گفتنی است، تعدادی از این عکس‌ها ممکن است برای مخاطبان آزار دهنده باشد.

 
 
 
 
 
 
 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار