سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21322
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس منتشر نشده پرورش با رهبر انقلاب
Print This Post

پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای عکس منتشر نشده ای را از مرحوم پرورش با رهبر معظم انقلاب منتشر کرد.

به گزارش سلام دلفان پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای به مناسبت در گذشت سید اکبر پرورش عکس دیدار اعضای تحریریه روزنامه رسالت با رهبر معظم انقلاب در سال 1365 را منتشر کرد.

این سایت ذیل این عکس نوشته است، چند ماه بعد از آغاز انتشار روزنامه‌ی رسالت در تاریخ شانزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۵ بنده به همراه جمعی از اعضای تحریریه‌ی روزنامه به حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای -كه در آن مقطع رئیس‌جمهور بودند- رسیدیم. در آن دیدار مرحوم استاد پرورش به عنوان سردبیر روزنامه و مرحوم استاد عسگراولادی و جناب آقای نبوی هم حضور داشتند. این اولین دیدار مجموعه‌ی روزنامه‌ی رسالت بود كه به همین دلیل از ایشان خواستیم رهنمودهایی برای آغاز فعالیتمان بفرمایند. ایشان هم نكات مهمی در خصوص شیوه‌ی نگارش، تحلیل و ارتباط با مخاطبان بیان فرمودند. از جمله نكات ایشان این بود كه شما را با بهانه و بی‌بهانه می‌كوبند، شما سعی كنید كه بهانه به دست رقبا ندهید.
مرحوم آقای پرورش البته دیدارهای متعددی با رهبر انقلاب داشته است. دیدارهای خصوصی و دونفره‌ی ایشان با رهبر انقلاب عمدتاً درباره‌ی دقت‌های عرفانی از آیات قرآن و روایات بود و آقای پرورش این مطالب را با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در میان می‌گذاشت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار