سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21416
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » اظهارنظر امام جمعه، فرماندار و برخی چهره های سیاسی پیرامون 9دی و فتنه 88
Print This Post
سلام دلفان- نظر برخی از مسئولین و چهره های سیاسی پیرامون فتنه 88 و یوم الله 9دی: نظر امام جمعه دلفان به نقل از نسیم دلفان: فتنه سال ۸۸ محصول تلاقی منافع ...

سلام دلفان- نظر برخی از مسئولین و چهره های سیاسی پیرامون فتنه 88 و یوم الله 9دی:

نظر امام جمعه دلفان به نقل از نسیم دلفان:

فتنه سال ۸۸ محصول تلاقی منافع قدرت طلبان داخلی با بیگانگان خارجی بود که با نقشه از پیش طراحی شده و به بهانه انتخابات انجام گرفت و از آنچنان پیچیدگی برخوردار بود که به فرموده پیشوای عظیم شأن انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) برای دفع آن به یک حضور عظیم مردمی نیاز بود که در ۹ دی به وقوع پیوست و مردم با بصیرت ایران اسلامی بر اساس وظیفه دینی خود به میدان آمدند و با حضور عظیم و خروشان خود سحر ساحران را باطل کردند.

۹ دی دست آوردهای مهمی همچون افزایش اقتدار و استحکام نظام  و افزایش مشروعیت و مقبولیت مردمی نظام و حفظ استقلال سیاسی را به وجود آورده و نشان دادند برخلاف تبلیغات فتنه گران ، مانند گذشته پایبند به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بوده و از عزم و اراده دینی و استوار برخوردارند.

من این یوم الله عظیم و حماسه به یاد ماندنی را به ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی تبریک گفته و به شکرانه وجود چنین مردمی با بصیرت بر آستان حضرت حق سجده شکر بجای می آورم.

نظر علی باقری فرماندار شهرستان به نقل از نسیم دلفان:

حکومت جمهوری اسلامی ایران حکومتی مردمی و انقلاب اسلامی مان انقلابی مردم نهاد است ، حتی قانون اساسی ما بر مبنای رأی و نظر مردم تنظیم و تصویب شده است.

ملت بزرگ ایران اسلامی در هر مقطع زمانی و در بحران ها و توطئه های مختلف که برای تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی طراحی شده از جمله ۸ سال دفاع مقدس و دیگر برهه های خاص همیشه مدافع و پشتیبان نظام بوده و هستند.

همه این ها نشان می دهد که پایه های مستحکم حکومت اسلامی مان بر پایه مردم سالاری دینی بنیان نهاده شده است.

حماسه با شکوه ۹ دی یکی از این برهه های خاص بود.

پیام مهم ۹ دی برای تمام دنیا این بود که نظام ما مردمی است و تکیه بر اراده محکم مردم دارد و این ملت فهیم هیچ گاه نظام خود را تنها نخواهند گذاشت و نشان از این است که هم جمهوری اسلامی با خواستگاه مردم تطبیق دارد و هم خواسته های مردم با نظام مقدس مان

به نظر من ۹ دی متعلق به تمام مردم و اقشار مختلف ملت است ، نباید این روز بزرگ و حماسه ی عظیم را مختص به یک حزب خاص تلقی کنیم ، باید بپذیریم مصادره این روز بنام عده ای خاص بزرگترین ضربه به نظام و همچنین عظمت و شکوه این روز است.

اگر ۹ دی را متعلق به یک حزب معرفی کنیم بزرگترین ظلم را به نظام روا داشته ایم و ناقض این است که جمهوری اسلامی ریشه در خواستگاه تمام ملت دارد و این به سود حکومت و همچنین مردم نیست.

در یایان حرف من این است که تمامی مردم عزیز ایران اسلامی اعم از منتقدین و مخالفین جناح های مختلف بایستی در مراسمات ، جشن ها و راهپیمائی های ملی از جمله ۲۲ بهمن که چندان هم با آن فاصله نداریم شرکت پر شور داشته باشند و احیانأ اگر مخالفتی بر برخی مسائل جناحی و حتی اگر نقدی هم بر نظام داشته باشند باید از طریق قوانین و در مسیر قانون اساسی به آن پرداخته شود ، باید از پرخاشگری و اغتشاش خودداری کرد زیرا هیچ احقاق حقی در کف خیابان ها میسر نخواهد شد و خرابکاران هیچ گاه به هدف خود حتی اگر به حق هم باشد نخواهند رسید ، کشور عزیزمان قانون دارد و بایستی به قانون احترام گذاشت .

خرابکاری دقیقأ نقطه مقابل آبادگری و آبادانی است ، تخریب گران در هیچ کجای دنیا نکوداشت نخواهند شد.”

همچنین علی چراغیان و مراد مرادی دو تن از کاندیداهای مجلس نهم در گفتگو با سلام دلفان در ایّام ثبت نام کاندیداها در این خصوص اظهار نظر کردند که در ادامه آمده است:

علی چراغیان: “این فتنه یک خیانت بزرگی به منافع ملّی بود به لحاظ اینکه ملّت ما با هدایت مقام معظم رهبری یک حماسه بزرگی را خلق کرد که دنیا را تحت تاثیر خودش قرار داد. به لحاظ کمی و کیفی حضور در عرصه ی انتخابات بسیار بسیار چشمگیر بود و واقعا می توانست در عرصه ی بین المللی و در تعامل با کشورهای بزرگ دنیا مورد استفاده ما قرار بگیرد. ولی متاسفانه با این شورش و فتنه که با حمایت قدرت های خارجی شکل گرفت، این مسئله کمرنگ شد و یک خیانتی به این دستاورد بزرگ و این حماسه ملّی بود که البته با درایت و هوشیاری مردم همیشه بیدار ایران الحمدا… خنثی شد.

با رهنمودهای مقام معظم رهبری ما توانستیم حماسه ۹ دی را ایجاد کنیم و امروز که در آستانه ی آن روز هستیم باز باید یادآور این عزت آفرینی که مردم در دفاع ازآرمان های انقلاب از فرهنگ ناب شیعی، از دستاوردهای انقلاب اسلامی به جای گذاشتند باشیم و به تعبیر مقام معظم رهبری ۹دی هم ماندگار شد چون مردم ما آگاه بودند و واقعا این خیانت را برنتافتند و پاسخ دندان شکن و نهایی را باز مردم دادن و ما خدا را شاکریم که انقلاب را حفظ کرده و مردم همیشه در مسیر انقلاب حافظ ونگهبان و صیانت کننده ی دستاوردهای انقلاب بوده اند.”

مراد مرادی: “جمهوری اسلامی از آغاز تا کنون فتنه های مختلفی را پشت سر گذاشته. از فتنه بنی صدر گرفته تا پان عربیسم و پان ترکیسم و فتنه های مربوط به منتظری و شریعتمداری و فتنه هایی که در زمان اصلاحات داشتیم. و فتنه ای که در سال ۸۸ انجام گرفت با همکاری تمامی گروهک هایی که با این نظام مشکل داشتند و با هدایت و رهبری استکبار جهانی و انگلیس این پیر کثیف ایجاد شد و ما آنچه که می توانیم اشاره بکنیم عمل و باور به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که می تواند همه ما را از این فتنه ها نجات دهد. “

 1. نویسنده دیدگاه: خاموش
  دی ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۵

  آقایان سلام دلفان چرا کامنت هارا به میل وسلیقه خود گزینش می کنید .واقعاًشرمآوره من فقط یکسوال از فرماندار داشتمکه چرا صراحتاً از جریان فتنه ودر رأس آن موسوی وکروبی اعلام انزجار نکرده اند و
  چرا این قدر محافظه کارید .برید از سایت های دیگر شهر ها بخصوص میر ملاس یاد بگیریرد که هر کامنتی را که بزاری درج می کنند .حیفه بخدا نام اصول گرا را یدک می کشید .شما بیشتر حصول گرایید تا اصول گرا .
  سخنان رهبری مملو از انزجار از جریان فتنه است وحداقل منویات معظم له را که قبول دارید.؟ولایت وشهادت افتخار هر اصول گرایی است .

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   دی ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۳۴

   باسلام. دوست عزیز؛ هیچ نظری در این خصوص از طرف شما به دست ما نرسیده است. لطفاً در اظهاراتتان دقّت فرمایید.

   • نویسنده دیدگاه: خاموش
    دی ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۲۲

    هرسخن جايي وهرنكته مكاني دارد الان زمانش نيست سوال مربوطبه 9دي است الان آخره دي ماه خودتي

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۳۳

  چرا اسم چراغی و مرادی راروی صفحه ی اصلی نزدی نودسنده سلام دلفان خیلی آدم………….هستی عالی و عبدالهی وکاظمی را زدی تا حرف بدارو بهشون بزنن واقا از شما انتطار نداشتم.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۱۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۴

   من بانظر شما موافقم این سیاسی کاریه که سلام دلفانیا میکنن ولی مردم خیلی خوب متوجه این بی انصافیا میشن

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۵۱

  نظام جمهوری اسلامی به کل مردم تعلق دارد وهیچ کس منکر این مهم نیست ومردم در انتخابات 24 خردادبه افراط گرایان وخوشونت طلبان جواب رد دادند ونطام مقدس جمهوری اسلامی راپشتیبان هستند واز آن دفاع خواهند کرد ودوست دارند

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۲۷

  من اصلا نگاه تلوزیون نمی کنم ولی یک بار بچه ها داشتند نگاه شبکه افلاک می کردند که یهو آقای چ رو نشون داد که ازیشون پرسیدند شما مگه لر نیستید گفت چرا من لر اصلاح شده ام این حرف از صد تا فوش هم برام بدتر بود به نظرم از آقای چ……..نیست

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار