سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21570
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » علت طولانی شدن پرونده مهدی هاشمی
Print This Post

دادستان کل کشور گفت: مهدی هاشمی اتهامات دیگری در ارتباط با مسائل مالی مرتبط با فتنه و غیر فتنه را نیز دارد که رسیدگی به آنها قدری زمان نیاز دارد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در حاشیه همایش نهم دی در ورامین در پاسخ به سئوالات مردم درباره محاکمه مهدی هاشمی در ارتباط با فتنه 88 عنوان کرد: بررسی پرونده مهدی هاشمی که در ارتباط با فتنه 88 بود وقت زیادی را از قوه قضائیه نگرفت اما وی اتهامات دیگری در ارتباط با مسائل مالی مرتبط با فتنه و غیر فتنه را نیز دارد که رسیدگی به آنها قدری زمان نیاز دارد.

دادستان کل کشور با اشاره به اینکه فقط برخی از اسناد مربوط به پرونده مهدی هاشمی در داخل موجود است و بقیه در خارج از کشور قرار دارند اظهار داشت: دستگاه قضا تا جایی که توانسته در ارتباط با این پرونده کوتاه نیامده است، مردم می‌توانند این انتقاد را داشته باشند که چرا رسیدگی به این موضوع به تاخیر افتاده است، به اعتقاد من نیز قوه قضائیه می‌توانست سریع‌تر و بهتر به پرونده مهدی هاشمی رسیدگی کند.

سخنگوی دستگاه قضا در ارتباط با پرونده مفسدان اقتصادی تصریح کرد: اراده دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی بسیار جدی و خلل‌ناپذیر است اما این نکته بسیار حائز اهمیت است که در امر قضاوت تمام مسائل باید متقن و مستند باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه تا به حال به خاطر ندارم که در پرونده‌ای سیاسی کاری رخ داده باشد خاطرنشان کرد: اگر رانت و سیاسی کاری در پرونده‌ای بیفتد باید فاتحه خود را بخوانیم زیرا باعث سلب اعتماد مردم می‌شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار