سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21587
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جزئیات تلفن ظریف به وزیر خارجه لبنان
Print This Post

وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با همتای لبنانی خود مراتب تشکر رئیس جمهور کشورمان را از تلاش‌های موثر مقامات جمهوری لبنان در دستگیری عامل اصلی هدایت حمله تروریستی علیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت ابلاغ کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در تماس تلفنی با عدنان منصور همتای لبنانی خود مراتب تشکر رئیس جمهور کشورمان را از تلاش های موثر مقامات جمهوری لبنان در دستگیری عامل اصلی هدایت حمله تروریستی علیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت ابلاغ کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگوی تلفنی، ضمن تبریک این اقدام اظهار داشت: با توجه به نقش این فرد در نا‌امنی های منطقه و همچنین به شهادت رساندن دو تن از کارکنان سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت و جمعی از اتباع لبنان، جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد هیاتی را به منظور تشریک مساعی در روند بازجویی از این فرد تروریست به بیروت اعزام کند.

وزیر امور خارجه لبنان نیز ضمن تشکر از این تماس ابراز امیدواری کرد با دستگیری این فرد و سایر گروه های تروریستی در لبنان، شاهد امنیت هر چه بیشتر لبنان و منطقه باشیم.

عدنان منصور همچنین از اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران به منظور تشریک مساعی در این موضوع قدردانی کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار