سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21608
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عامل حمله به ضاحیه جنوبی قبل و بعد از انفجار + عکس(18+)
Print This Post

یک تروریست انتحاری عصر پنجشنبه در اقدامی تروریستی، یک خودرو بمب گذاری شده را در منطقه «حاره حریک» ضاحیه جنوبی بیروت، منفجر کرد و این جنایت تروریستی به شهادت 6 تن و زخمی شدن بیش از 70 تن منجر شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ابنا ، برخی منابع خبری در لبنان روز جمعه اعلام کردند که عامل انفجار تروریستی ضاحیه جنوبی بیروت، جوانی 20 ساله و از اهالی یک روستای مرزی شمال شرق این کشور بوده است.

بنابراین گزارش، «قطیبه الساطم» متولد 1994 از روستای “الدار” در منطقه وادی خالد در شمال شرق لبنان 4 روز قبل از خانه خارج شده و پدرش خبر مفقود شدن او را به پلیس اعلام کرده بود.

رادیو صدای لبنان نیز گفت: قطیبه الساطم از مدتی پیش در کنار مخالفان سوری می جنگید و پدرش امام یکی از مساجد در وادی خالد است.

 کارت شناسایی الساطم که احتمال زیاد می رود عامل انفجار تروریستی ضاحیه جنوبی بیروت باشد در محل انفجار پیدا شده است.

این تروریست انتحاری عصر پنجشنبه در اقدامی تروریستی، یک خودرو بمب گذاری شده را در منطقه «حاره حریک» ضاحیه جنوبی بیروت، منفجر کرد و این جنایت تروریستی به شهادت 6 تن و زخمی شدن بیش از 70 تن منجر شد.

منابع امنیتی لبنان گزارش دادند وزن بمبی که در خودروی بمب گذاری شده برای انفجار ضاحیه بیروت جاسازی شده بود، 30 کیلوگرم و از ماده تی ان تی بوده است.

به گفته برخی منابع خبری، این تروریست انتحاری قصد داشته که دفتر شورای سیاسی حزب الله را هدف قرار دهد.

عامل حمله به ضاحیه جنوبی

قطیبه الساطم پس از انفجار انتحاری

کارت شناسایی عامل الساطم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار