سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21656
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آغاز موج جدید “بارش” ها از فردا
Print This Post

از فردا سامانه بارشی فعالی وارد کشور شده و در این روز مناطق جنوب غرب، جنوب و غرب کشور را در بر گرفته و سبب بارش برف و باران، وزش باد و در مناطق جنوبی رعد و برق خواهد شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران، سازمان هواشناسی کشور، امروز “شنبه 14 دی ماه 92” در اکثر مناطق کشور جو آرام خواهد بود و از فردا سامانه بارشی فعالی وارد کشور شده و در این روز مناطق جنوب غرب، جنوب و غرب و در روز دوشنبه علاوه بر نواحی فوق، مناطق مرکزی، با شدت کمتر در شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه های جنوبی البرز و بتدریج شرق کشور را در بر گرفته و سبب بارش برف و باران، وزش باد و در مناطق جنوبی رعد و برق خواهد شد.

براساس این گزارش، این سامانه بارشی روز سه شنبه در غالب مناطق کشور فعال بوده  و روز چهارشنبه از کشور خارج می شود و همچنین شدت بارش ها در روز دوشنبه در جنوب غرب و جنوب کشور است و خلیج فارس نیز دوشنبه مواج خواهد بود.

گفتنی است، وضعیت آب و هوای استان “تهران” امروز، کمي ابري تا نيمه ابري، در پاره ای نقاط غبار صبحگاهي پیش بینی می شود و استان تهران در بیشینه دمای خود به 6 درجه و در کمترین حالت به 1- درجه بالای صفر خواهد رسید و همچنین دمای شهر تهران در حال حاضر3 درجه بالای صفر است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار