سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21714
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سران فتنه از اتهام تقلب «توبه» نمی‌کنند
Print This Post

از نظر حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی سران فتنه بعداز اتهام بزرگ تقلب در دهمین دوره انتخابات و انتشار حدود 20 بیانیه تحریک آمیز پس از انتخابات که زمینه ساز آشوب ها و درگیری های فراوانی شد «توبه» نخواهند کرد.

به گزارش سلام دلفان حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی طی مصاحبه ای با سایت خبرآنلاین در خصوص توبه سران فتنه از اتهام بزرگ تقلب به نظام جمهوری اسلامی در سال 88 اینگونه می گوید: «با شناختی که از موسوی و کروبی دارم فکر می کنم آنها توبه نمی کنند.»

این در حالی است که سران فتنه بعداز پایان دهمین دوره انتخابات با مطرح کردن دورغ بزرگ «تقلب» و انتشار حدود 20 بیانیه تحریک آمیز پس از انتخابات زمینه ساز آشوب ها و درگیری های فراوانی بودند که موجبات اتحاد دشمنان داخلی و خارجی و سوءاستفاده آنها از موقعیت فراهم شده و همچنین اعمال تحریم های بین المللی را فراهم کرد که جمهوری اسلامی ضربات جبران ناپذیری را در سال های اخیر متحمل شد.

حجت الاسلام طباطبایی در ادامه گفت و گوی خود با اشراه به انتخابات سال 88 می گوید: آزاد کردن این دو توهین به حکومت است. بهترین راه محاکمه است. سال 88 هم یک بخشی از اعتراض مردم به حوادث آن سال به این دلیل بود که امنیت از جامعه رفته بود،کسب و کارها ثبات نداشت و امنیت روانی در جامعه حاکم نبود . هر چند وقت یک بار  هم یک آشوب به وجود می آمد. الان هم مردم از آن فضا عبور کردند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار