سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 2179
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۱۴ نظر
خانه » اخبار برتر » توضیحات دبیر جبهه متحد اصولگرایان شهرستان دلفان در خصوص خبر سلام دلفان
Print This Post
شیرعلی شهبازی؛ دبیر جبهه متحد اصولگرایان شهرستان دلفان توضیحاتی را در خصوص خبر سلام دلفان که در شنیده های سایت درج شده بود به سایت ارسال نمود که متن آن ...

شیرعلی شهبازی؛ دبیر جبهه متحد اصولگرایان شهرستان دلفان توضیحاتی را در خصوص خبر سلام دلفان که در شنیده های سایت درج شده بود به سایت ارسال نمود که متن آن در ادامه آمده است:

 مدیر محترم سایت سلام دلفان با سلام

پیرو درج مطلبی ذیل عنوان تشکیل کمیته جبهه متحد اصولگرایان در دلفان که بر اساس شنیده ها و پیش بینی ها مواردی بعنوان برنامه های احتمالی جبهه متحد اصولگرایان شهرستان مطرح گردیده، به جهت تنویر افکار عمومی به آگاهی می رساند؛ هسته شهرستان جبهه تاکنون هیچ گزینه ای را به عنوان نامزد مدنظر، تعیین ننموده است. بدیهی است کلیه گزینه های مطرح اصولگرایی همچنان در دایره انتخاب قرار داشته و گزینش نهایی بر اساس ساز و کارهای عملی و دقیق و صرفاً با اعلام رسمی دبیر هسته اعلام خواهد شد. بی تردید جبهه متحد اصولگرایان، اولویت اصلی را فراهم سازی بسترهای لازم جهت مشارکت عمومی در انتخابات بر اساس منویات مقام معظم رهبری و مداقه در تعیین نامزد اصلح قرار خواهد داد.

دبیر جبهه متحد اصولگرایان شهرستان دلفان

شیرعلی شهبازی

سلام دلفان برای کمیه مزبورمخصاصاً دبیر محترم آن؛ حاج شیرعلی شهبازی احترام ویژه ای قائل است و مطالبی هم که در آن خبر درج شده بود صرفاً پیش بینی های سایت بود نه هیچ چیز دیگر.

در آن خبر آمده بود که “هرچند همه داوطلبانی که برای مجلس نهم از دلفان و سلسله نام نویسی کرده اند اعلام کرده اند که اصولگرا هستند؛ امّا پیش بینی می شود داوطلب جبهه متحد اصولگرایان یکی از سه گزینه حجت الله سوری، علی چراغیان و مراد مرادی خواهد بود”.

در ادامه مطلب مذکور آمده بود “گفتنی است با اینکه در دوره های پیشین حجت الاسلام محمّدی در لیست جبهه متحد اصولگرایان قرار گرفته؛ امّا به احتمال زیاد می توان گفت در این دوره، وی جایی در این لیست نخواهد داشت”.

 در هر صورت باز هم تأکید می شود که مطالب ارائه شده، تحلیل و پیش بینی هایی بوده که با توجه فضای موجود حاکم بر انتخابات ارائه شده که سلام دلفان همچنان نیز به این تحلیل و پیش بینی معتقد است.

 1. نویسنده دیدگاه: امیر
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۴۴

  درود وسلام خدا بر همه مسئولین سلام دلفان حرف حق همیشه تلخه ناراحت نباشید محمدی بیدی نیست که با این باد ها بلرزد
  این چمد روز هم می گذرد ومشخص می شود که تحلیل و پیش بینی هایی که با توجه فضای موجود حاکم بر انتخابات ارائه شده توسط سلام دلفان حقیقتی است که امثال …..از آن گریزانند

 2. نویسنده دیدگاه: رضایی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۴۲

  ضمن عرض خسته نباشید به عوامل محترم و زحمت کش سایت وزین سلام دلفان
  اولین اصل در یک رسانه حرفه ای رعایت امانت حتی در تحلیل و تبیین است ،وقتی دبیر محترم یک تشکل رسما اعلام میکند همه کاندیداهای اصولگرا در دایره انتخاب قرار دارند ، اصرار آن رسانه محترم بر یک پیش بینی احتمالی و تاکید مجدد بر آن بعنوان یک عقیده ( تا یک نظر ) تقریبا بی معنی است . نکته ای که بینندگان سایت برداشت میکنند این است که یا جناب حاج شهبازی در جریان مواضع تشکل متبوع خود قرار ندارد و یا سایت محترم بیشتر از دبیر جبهه متحد با سران جبهه در تهران ارتباط دارد که در هر دو صورت رد تلویحی توضیحات دبیر جبهه متحد در سایت ، خلاف اصل حرفه ای گری است .

 3. نویسنده دیدگاه: میرزایی
  بهمن ۱۶, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۳:۲۲

  با سلام
  قطعا کاندیدای مورد نظر اصولگرایان آل کاظمی خواهد بود.

 4. نویسنده دیدگاه: سیامک
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۳۶

  سلام با تمام احترامی که برای گفته هاتون قائلم ولی مطمئنا کاندیدای مورد نظر جبهه متحد اصولگرایان کسی جز حاج آقا آل کاظمی نیست و نخواهد بود.

 5. نویسنده دیدگاه: الف ش
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۱:۳۳

  انشالله با مشخص شدن گزینه مورد حمایت. همه به یاری خداوند در انتخابات شرکت کنیم و با رای دادن به کاندیدای اصلح با حضوری دشمن شکن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنیم.((که هر کس در گرو اعمال خود است))

 6. نویسنده دیدگاه: کرمی
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۵۳

  سلام دلفان بی خود ی جو سازی نکند بیست ویک بهمن کاندید جبهه متحد تعین میشود که همانا ال کاظمی میباشد

 7. نویسنده دیدگاه: کرمی
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۵۷

  فعلا شواهد نشان میدهد که ال کاظمی کاندیدای جبهه متحد است پس شما بی خودی جو سازی نکنید

 8. نویسنده دیدگاه: م
  بهمن ۱۸, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۰:۲۱

  با توجه به تدین و صداقت و امانتداری حاج آقا علی آل کاظمی ایشان را لایقتر جهت کاندیدای جبهه متحد اصولگرا میدانیم.

 9. نویسنده دیدگاه: حمید
  بهمن ۲۱, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۸:۲۸

  سلام
  متاسفانه شما وقتی توضیح بر جوابیه می دید یعنی اینکه همچنان به دنبال انحراف افکار عمومی هستید و این با اصول اخلاقی و حرفهای خبرنگاری مغایرت داره…چرا که شما همچنان با این سخن بی مبنا دیگر کاندیداهای از دایره خارج می کنید.
  امیدوارم مطلب من رو بی سانسور درج کنید

 10. نویسنده دیدگاه: محمد
  بهمن ۲۳, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۷:۰۰

  امیدوارم که … در این لیست باشد چون هم اقبال بیشتری دارد و هم چهره ی برجسته ی انقلابی و علمی میباشد

 11. نویسنده دیدگاه: روشن
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۱:۰۶

  با سلام نظر به اینکه نمایندگان سنتی شهرستان نه از محبوبیت و مقبولیت برخوردارند و نه اینکه مردم عملکرد غیر قابل دفاع آنانرا فراموش می کنند لذا باید به دنبال یک چهره جوانتر ، خوشفکرتر و اهل سخن باشیم . ظلم ظالم ، جور صیاد …….. خدایا ظلم را ریشه کن فرما تا بی عدالتی ، تبعیض و پارتی بازی رنگ ببازد

 12. نویسنده دیدگاه: یونس
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۴۳

  به نظر من اصولګرا آقای… می باشد که خانواده ی شهید و جانباز که مورد خشم امریکا است

 13. نویسنده دیدگاه: شاهرخ
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۰ در تاریخ ۱۹:۴۶

  …ی مورد تحریم امریکاست لذا از نظر ما ایشان اصولګرا است

  • نویسنده دیدگاه: امیررضا
   بهمن ۲۵, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۱:۴۸

   مگر هرکسی که مورد … آمریکا باشه اصولگراست؟نه جانم آقای … به خاطر چیزی دیگه … است.ضمنا ما به کسی رای می دیم که رگه ای از اصلاح طلبی دروجودش باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار