سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21831
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نقض حریم هوایی لبنان توسط جنگنده‌های رژیم صهیونیستی
Print This Post

جنگنده های رژیم صهیونیستی امروز نیز حریم هوایی لبنان را نقض کردند و در همین حال شیخ یزبک رئیس هیئت قانونی حزب الله تاکید کرد که مقاومت در سوریه، فلسطین، منطقه و لبنان پیروز خواهد بود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس به نقل از پایگاه خبری النشره نوشت: اخبار تحولات اخیر لبنان در زیر آمده است:

تمرین های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا

عصر دیروز دوشنبه صدای 4 انفجار بزرگ در جنوب شرقی برکة النقار در داخل منطقه اشغالی مزارع شبعا شنیده شد و پس از آن تیراندازی های پی در پی روی داد در حالی که بالگرد های اسرائیلی نیز بر فراز منطقه پرواز می کردند.

منابع پیگیر اعلام کردند که این رویدادها ناشی از تمرین های نظامی بوده که ارتش اسرائیل در مزارع شبعا در حال اجرا بوده است.

النشره: ماجد الماجد با نام مستعار محمد طالب از پنجم تا چهاردهم دسامبر در بیمارستان جب جنین بستری بوده است

پایگاه خبری النشره نوشت: بر اساس اعلام منابع موثق ماجد الماجد سرکرده گردان تروریستی عبدالله عزام که شنبه گذشته در بیمارستان نظامی بیروت درگذشت در تاریخ پنجم دسامبر 2013 از شهر عرسال سوریه به بیمارستان فرحات در جنین لبنان منتقل شد و تا چهاردهم دسامبر در همان بیمارستان با نام مستعار محمد طالب تحت درمان بوده است.

به گفته این منابع پس از آن الماجد توسط چهار تن از اهالی کامد اللوز لبنان که به معمولا به حال مجروحان سوریه رسیدگی می کنند وی را در چهاردهم دسامبر به  دلیل وخامت حالش به بیمارستان المقاصد منتقل کردند

 این چهار جوان و شهردار کامد اللوز گفتند که نمی دانستند محمد طالب همان ماجد الماجد تروریست تحت تعقیب بوده است وگرنه وی را به دولت لبنان تحویل می دادند.

جنگنده های رژیم صهیوینستی حریم هوایی لبنان را نقض کردند

جنگنده های رژیم صهیونیستی عصر امروز سه شنبه با نقض حریم هوایی لبنان بر فراز بنت جبیل و مرجعیون به پرواز درآمده و پس از گشت زنی هوایی از آسمان بنت جبیل لبنان را ترک کردند.

محکومیت دیر هنگام انفجارهای بیروت از سوی عربستان

شورای وزارتی عربستان در جلسه امروز خود به ریاست شاهزاده سلمان بن عبدالعزیز آل سعود ولی عهد عربستان دو انفجار اخیر بیروت را محکوم کردند.

شورای وزارتی عربستان در بیانیه خود آورده است: از همه گروه های سیاسی در لبنان می خواهیم با تدبیر و دانش منافع ملی را بر منافع گروهی که لبنان، امنیت و ثبات و سرنوشت آن را در معرض خطر قرار می دهد ترجیح بدهیم.

شورای وزارتی لبنان بر ضرورت بسط سلطه دولت و ارتش لبنان بر همه خاک این کشور برای مقابله با ناامنی ها تاکید کرد.

شیخ یزبک: حزب الله در سوریه، لبنان، فلسطین و منطقه پیروز است

شیخ محمد یزبک، رئیس هیئت قانونی در حزب الله تاکید کرد: تهدید به منزوی کردن ( حزب الله) هرگز منفعتی برای دیگران ( 14 مارس) ندارد.

شیخ یزبک در مراسمی در الهرمل گفت: ما قومی هستیم که از مرگ نمی هراسیم خواه با انفجار باشد و خواه با چیز دیگری و در هر حال در راه خود ثابت قدم می مانیم و در سوریه، لبنان، فلسطین و منطقه پیروز خواهیم بود.

 

وی  خطاب به جریان 14 مارس گفت: دولت می خواهید ما آماده تشکیل دولت هستیم نهادها را که تعطیل شده اند فعال کنید و لبنان را فضایی برای گسترش حملات تروریستی داعش قرار ندهید.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار