- سلام دلفان | اخبار شهرستان دلفان| نخستین سایت خبری تحلیلی در دلفان - http://salamdelfan.ir -

کنایه نکونام به قلعه‌نویی: به من گفتند برو!

به گزارش سلام دلفان– با اتفاقاتی که طی روزهای گذشته رخ داده است به نظر می رسد جدایی جواد نکونام از باشگاه استقلال قطعی باشد و این بازیکن یکی از تیم های چینی ، قطری و یا ترکیه ای را به عنوان مقصد آینده اش انتخاب خواهد کرد.

جواد نکونام در گفت و گو با برنامه 90 در خصوص جدایی اش از استقلال گفت: یکشنبه شب جلسه‌ای با آقای فتح‌الله‌زاده داشتم. البته قرار بود دو روز قبل از این جلسه درباره وضعیت من با آقای قلعه‌نویی صحبت کنند. با این حال بعد از صحبتی که انجام دادم متوجه شدم که استقلال خیلی راحت با بحث جدایی من از تیم موافق است. وقتی در این شرایط قرار گرفتم خودم هم تصمیم گرفتم که از استقلال جدا شوم.

نکونام افزود: من اصلا انتظار نداشتم که انقدر راحت به من بگویند با جدایی‌ام از استقلال موافقت هستند. پژمان منتظری دوست خوبم هست و واقعا بازیکن با ارزشی است اما دیدید که وقتی بحث جدایی‌اش از استقلال مطرح شد چه لقبهایی به او دادند و هنوز که هنوز است از جدایی این بازیکن ناراحت هستند اما الان خیلی راحت موافقت‌شان را با جدایی من اعلام کرده‌اند.

وی افزود: معاون باشگاه از طرف آقای قلعه‌نویی به من گفته که ایشان با جدایی من موافق هستند اما شاید یکی دو نفر صحبتهای انجام شده را بد منتقل کرده‌اند.

نکونام با بیان اینکه هواداران استقلال باید واقعیت‌ها را بدانند، گفت: در قراردادم بندی هست که من برای جدا شدنم از استقلال می‌توانم صد هزار دلار بدهم و بروم اما یک نفر این وسط حرفها را به فتح الله زاده و قلعه نویی بد منتقل کرده و جالب است که فتح الله زاده می‌گوید مخالف رفتن من است اما امروز خیلی راحت به من گفت که می‌توانی با در نظر گرفتن منافع باشگاه از استقلال بروی.

وی در پایان در خصوص اینکه به کدام تیم می رود گفت: مگر این موضوع مهم است؟ اگر مهم بود که امروز خیلی راحت با این موضوع برخورد نمی کردند.