سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21865
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اعزام هیئت ایرانی به بیروت برای بررسی علت مرگ ماجد الماجد
Print This Post

معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه بابیان اینکه نوراحمد نیکبخت وابسته اداری سفارت ایران در یمن در سلامت کامل است افزود:هیات ایرانی تحقیقاتی و قضایی برای بررسی علل مرگ ماجد الماجد به لبنان می‌رود.

 به گزارش سلام دلفان به نقل از مهر،حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در حاشیه مراسم ختم همسر صلاح زواوی سفیر فلسطین در تهران در جمع خبرنگاران درباره سفر فیصل مقداد قائم مقام وزیر خارجه سوریه که قرار است امشب وارد تهران شود،گفت: این سفر را به منظور گفت‌‌وگو درباره نشست ژنو 2 درباره سوریه است.وی همچنین گفت که اگر طرف‌های تاثیرگذار در ژنو 2 حضور نداشته باشند،‌ این نشست چیزی جز یک «شوی تلویزیونی» نخواهد بود.

معاون وزیر خارجه در پاسخ به سؤال خبرنگاری همچنین از سفر هیئت تحقیقاتی و قضایی ایران به بیروت به منظور بررسی علل مرگ مشکوک ماجد الماجد عامل اصلی انفجار سفارت ایران در بیروت و بررسی نتایج کالبدشکافی خبر داد.

ماجد الماجد عملیات تروریستی مقابل سفارت ایران در لبنان را برعهده گرفته بود که پس از بازداشت توسط پلیس لبنان به طور مشکوکی در زندان کشته شد.

امیرعبداللهیان در پاسخ به سؤال دیگری درباره هیئت اعزامی ایران به یمن به منظور پیگیری سرنوشت نوراحمد نیکبخت وابسته اداری سفارت ایران در یمن که سی ام تیر ماه توسط افراد ناشناس در مسیر منزل به سفارت ربوده شد نیز گفت: این هیئت در حال حاضر در یمن به سر می‌برد و اخبار رسیده حاکی از آن است که دیپلمات ایرانی در سلامت کامل است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار