سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21884
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » شیعیان باید جزیه بدهند تا کشته نشوند
Print This Post

یک مفتی سعودی مدعی شد شیعیان که در سرزمین‌های اسلامی زندگی می‌کنند باید همچون غیر مسلمانان و کافران، جزیه پرداخت کنند تا کشته نشوند.

به گزارش سلام دلفان، تسنیم به نقل از روزنامه قبس نوشت: شیخ علی الربیعی مفتی سعودی با یک ادعای عجیب در صفحه تویتر خود خوانندگان خود را مبهوت کرد.

وی در صفحه توییتر خود مدعی شد: شیعیان که در سرزمین‌های اسلامی زندگی می‌کنند باید همچون غیر مسلمانان و کافران به حکومت‌های اسلامی جزیه پرداخت کنند تا کشته نشوند.

وی در ادامه مدعی شد که پیش از این نیز در زمان پیامبر(ص) و  عمر و عثمان از اجداد و نیاکان شیعیان که همان زرتشتیان بحرین و پارس بودند جزیه گرفته شده است.

این مفتی سعودی نوشته است که چرا شیعیان باید از پرداخت جزیه‌ای فرار کنند که در هر سال یک دینار سهم آن‌ها می‌شود این در حالی است که آنها 25 درصد از اموال خود را به عنوان خمس می‌دهند.

وی همچنین مدعی شد که در خصوص پرداخت جزیه که وظیفه شرعی شیعیان است راه حلی دارد و آن این است که این جزیه را از خمسشان پرداخت کنند تا به آنها و مراجعشان فشاری وارد نشود.

این مفتی سعودی در ادامه ادعاهای عجیب ضد شیعی خود خطاب به شیعیان گفت: اگر شما جزیه بدهید و تحت حاکمیت حکومت اسلامی قرار گیرید کسی شما را نمی کشد و شیعه به عنوان یک آیین بت‌پرستی مستقل به رسمیت شناخته خواهد شد.

  1. نویسنده دیدگاه: عبداله
    دی ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۶

    به یاری پروردگار ودعای ائمه اطهار (ع) دین معتدل وواقعی اسلام که پشتوانه محکم علمی ومنطقی دارد فراگیر شده .واکثر دینداران جهان شیعه خواهند شد .ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست ارز خود میبری وزحمت ما میداری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار