سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 21899
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سوالی که جنتی به خاطر آن کارت گرفت
Print This Post

نماینده مردم تهران در سوال خود از وزیر ارشاد با اشاره به اظهار نظر وزیر ارشاد درخصوص تک‌خوانی زنان گفت: این اظهار نظر سبب گسترش مفاسد در جامعه شد.

 به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز(سه‌‌شنبه) مجلس، در سوال خود از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حرکت خزنده برخی از جریان‌های ضددینی در مطبوعات کشور گفت: امروز ما شاهد این هستیم که نویسندگان وابسته به جریان‌های غربی و همچنین رژیم ستم‌شاهی و عضو بنیاد اشرف پهلوی در فصل‌نامه‌ها و مطبوعات ما قلم می‌زنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به وزیر ارشاد درباره اظهارات وی پیرامون توقیف برخی روزنامه‌ها گفت: چرا زمانی که یک رستوران غذای فاسد می‌دهد آن را تعطیل می‌کنند این به خاطر تامین امنیت جامعه است شما برای حفظ مذهب رسمی کشور قسم یاد کرده‌اید و باید با نشریاتی که به مقدسات اهانت می‌کنند برخورد کنید.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: چرا تصاویر مهم در نشریات به نمایش در می‌آید و چرا مقاله‌ای منتشر می‌شود که در آن ولایت ائمه معصوم نیز زیر سوال رفته است.

رسایی همچنین با انتقاد از سخنان وزیر درباره تک‌خوانی زنان گفت: این سخنان شما سبب شد تا برخی از مفسده‌ها به نام وزارت ارشاد در جامعه منتشر شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار