سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 22012
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تعیین جایزه برای بریدن سر مخالفان داعش
Print This Post

در پی شدت گرفتن درگیری عناصر “داعش” و دیگر گروه‌های مخالف مسلح و حمایت ائتلاف مخالفان از آنان، این گروه برای بریدن سر اعضای این ائتلاف جایزه تعیین کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از العالم، “ابومحمد العدنانی” سخنگوی داعش در نواری صوتی خطاب به نیروهای این گروه گفت: به آنها (اعضای ائتلاف مخالفان سوری) حمله و آنها را نابود کنید؛ و توطئه را پیش از اجرایی شدن خنثی کنید. هیچ یک از آنها را زنده نخواهیم گذاشت و کاری خواهیم کرد که مایه عبرت دیگران شود .

وی خطاب به عناصر این گروه تروریستی افزود: “مانند ابوبکر الصدیق به آنان حمله و نابودشان کنید و به پیروزی اعماد داشته باشید.”

سخنگوی داعش که از گروه‌های مرتبط با القاعده در سوریه است، خاطرنشان کرد: ای کسانی که با داعش می جنگید ، توبه کنید تا در امان باشید و بخشیده شوید و در غیر این صورت بدانید که نیروهای ما در عراق و شام (سوریه) تشنه خون شما هستند و نوشیدنی دیگری بهتر از خون شما نخواهند آشامید.

درگیری عناصر داعش از جمعه هفته گذشته در مناطق مختلف سوریه با گروه‌های “جبهه اسلامی”، “جیش المجاهدین” و “جبهه انقلابیون” شدت بیشتری گرفته است.
العدنانی گفت: ای جیش المجاهدین و جبهه انقلابیون سوریه و کسانی که با این دو گروه همکاری می‌کنید و پرچم اسلام را به دست گرفته‌اید، شما فریب خورده اید تا با مؤمنین بجنگید !، پس منتظر کشته شدن و تکه تکه شدن اعضای بدن خود باشید .

سخنگوی داعش در این نوار صوتی افزود : داعش ائتلاف مخالفان سوری را مرتد و کافر می داند، و همین ائتلاف بود که جنگ با داعش را آغاز کرد و هر یک از اعضای این ائتلاف تا زمانی که توبه نکرده و از جنگیدن با داعش منصرف نشده است ، در تیررس ما قرار خواهد داشت .

العدنانی بار دیگر خطاب به نیروهای داعش اظهار داشت: ما پاداشی را برای سر بریده هر یک از اعضا و مسئولان ائتلاف مخالفان سوریه تعیین کرده‌ایم پس هر کجا که آنها را دیدید، بکُشید .
ائتلاف مخالفان سوریه روز شنبه در بیانیه ای حمایت خود را از گروه های مسلحی که با داعش می جنگند، اعلام کرد .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار